تهمت می رود در برابر دکتر Fauci می گوید: مدارس باید ‘کاملا’ بازگشایی


donald-trump-reopen-school
داگ میلز/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس Fauci مشاوره “نه قابل قبول پاسخ می گوید:” مدارس باید “کاملا” بازگشایی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دکتر Anthony Fauci داشتن دیگری برخورد. Fauci شده است چهره ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس pandemic, اغلب نقشه کشی انتقاد از عربستان و مغلوب ساختن پیشی جستن در خاص خود را دقیق و مبتنی بر علم با رویکرد به نگه داشتن این کشور بسته و صرفه جویی در زندگی. در آخرین تماس با یک تعداد انگشت شماری از فرمانداران دولت تهمت انتقاد Fauci دوباره و آشکارا به مخالفت با او در مورد نگه داشتن ایالات متحده در مدارس بسته به محافظت از کودکان و آهسته coronavirus را گسترش.

“من پاسخ خود را در واقع از آنجا که شما می دانید من آن را یک پاسخ قابل قبول به خصوص وقتی که می آید به مدارس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم و کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در کاخ سفید در این هفته است. “او می خواهد به بازی همه طرف معادله است.”

بعد از آن در گفتگو تهمت تاکید کرد که او می خواهد مدارس برای باز کردن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در برابر دکتر Fauci مشاوره.

“من فکر می کنم آنها باید باز مدارس, کاملا,” او گفت:. “کشور ما را به عقب بر گردیم و آن را به عقب بر گردیم به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و من همین حالا در نظر بگیرید کشور ما آینده را اگر مدارس تعطیل هستند.”

این می آید پس از دکتر Fauci که در حال حاضر در قرنطینه پس از در معرض بودن به این ویروس توسط کاخ سفید کارمند شهادت قبل از کنگره در مورد این خطرات است که با افتتاح این کشور بیش از حد به زودی.

“نگرانی من این است که برخی از مناطق شهرستان متحده و یا آنچه را که شما پرش به بیش از آن های مختلف بازرسی و زودتر از موعد باز کردن بدون داشتن قابلیت قادر به پاسخ موثر و کارآمد نگرانی من این است که ما شروع به دیدن کمی خوشه که ممکن است به نوبه خود به شیوع بیماری” او گفت:. “ما فقط باید برای دیدن یک گام به گام پایه ای که ما را به دوره ای از زمان با سقوط در مورد بازگشایی مدارس, دقیقا همان جایی که ما را در پویایی از شیوع بیماری است.”

البته نیست که چه تهمت یا قانونگذاران جمهوریخواه کنگره می خواهید به شنیدن. آنها به طور مداوم تحت درمان این بیماری همه گیر به عنوان اگر آن را بیش از حتی به عنوان مورد اعداد و مرگ و میر در ادامه به افزایش در ایالات متحده آمریکا این است که تنها بیشتر ثابت می کند که آنها در حال حاضر به فداکاری واقعی از زندگی آمریکایی در جهت حمایت از اقتصاد و حتی زندگی کودکان در مدارس شلوغ که در آن ویروس را به راحتی.

برای توجیه این تهمت افزود: “چیزی اتفاق می افتد ؟ شاید. اما شما می توانید رانندگی به مدرسه و چیزی اتفاق می افتد بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im