مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا می کند که 99 درصد از Coronavirus موارد هستند “کاملا بی ضرر’


donald-trump-wont-close-again
SAUL لوئب/گتی

رئیس جمهور تهمت ساخته شده که ادعا می کند طی یک سخنرانی در روز استقلال

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا و بدون شواهد و مدارک در یک سخنرانی در کاخ سفید است که 99 ٪ از coronavirus موارد “کاملا بی ضرر” ادعا می کنند که نه تنها خطرناک است اما کاملا غلط به گفته کارشناسان.

“در حال حاضر ما تقریبا 40 میلیون نفر. با انجام این کار, ما نمایش موارد — 99% که کاملا بی ضرر — نتایج است که هیچ کشور دیگری می تواند نشان دهد چرا که هیچ کشور دیگری تست که ما,” او گفت:. “نه از نظر تعداد و یا از نظر کیفیت,” او گفت: دو برابر را در خود ادعا می کنند که افزایش در موارد ناشی از افزایش تست.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در آخرین شماره وجود داشته است بیش از 2.8 میلیون نفر از کروناویروس در آمریکا و حداقل 132,000 فوت کرده اند. با توجه به CDC حدود 35 درصد از coronavirus موارد بدون علامت هستند و 20 درصد از تمام افرادی که مبتلا به کروناویروس در حال بیمار به اندازه کافی به نیاز به اکسیژن و یا مراقبت های بیمارستان. میزان مرگ و میر در ایالات متحده است که در حال حاضر نشسته در 4.5%.

“ما به برخورد با این ویروس که از چین آمد,” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: در طول سخنرانی خود. “ما ساخته شده بسیاری از پیشرفت. استراتژی ما این است که در حال حرکت هست. آن می رود در یک منطقه آن چهره ی پشت چهره زشت خود را در یکی دیگر از منطقه است. اما ما چیزهای زیادی یاد گرفتم. ما یاد گرفته ایم چگونه به خاموش کردن شعله.”

با توجه به این که دولت ها باید در رسیدن به 5% آستانه از تست مثبت برای حداقل 14 روز قبل از بازگشایی. در حال حاضر میانگین ملی است 7.6%. فلوریدا است که در حال حاضر نشسته در 18.1 درصد. برخی از افرادی که بیمار شدن باید فقط علائم خفیف اما حتی افرادی با علائم خفیف یا کسانی که بدون علامت می تواند گسترش ویروس به دیگران است.

FDA سر Dr. Stephen هان به نظر می رسد در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در صبح روز یکشنبه و مواجه شد با پر کردن میزبان دانا باش در مورد تهمت ادعا در مورد COVID-19 بودن “بی ضرر است.” زمانی که هان رقصید در اطراف او سوال که آیا او موافق با رئیس جمهور او را به سرعت تنظیم مجدد انتظارات. “دکتر هان من فکر می کنم این مهم است به چوب به این سوال در مورد 99 درصد است که رئیس جمهور پرتاب وجود دارد. من می توانم به شما بگویم این درست نیست و بدیهی است که نه به نظر من. آن است که مبتنی بر حقیقت در CDC تخمین می زند. تنها یک سوم از coronavirus موارد بدون علامت است. WHO سازمان بهداشت جهانی می گوید 20 درصد از افرادی که می میرند از coronavirus نیاز به اکسیژن و یا بیمارستان, مراقبت از” باش گفت. “این واقعا مهم است که احتمالا یکی از مهم ترین misclaims یا رک و پوست کنده نهفته است رئیس جمهور است و قرار است در خارج وجود دارد. چگونه است که شما را احساس به عنوان یک عضو از خود نیروی کار?”

هان در پاسخ گفت: اساسا هیچ چیز نیست. “من کاملا پشتیبانی CDC و اطلاعاتی که آنها در حال قرار دادن با توجه به این همه گیر” هان اعلام کرد. “من فکر می کنم آن را دوباره واقعا مهم است. دستورالعمل که ما تاکید قرار داده است که ما باید دوباره آن را به سرعت در حال تحول وضعیت و ما قصد داریم داده های بیشتر.”

افرادی که آلوده شده اند آوازی در مورد وحشتناک علائم و دراز مدت اثرات است که هنوز به طور کامل محقق می شود. این حساب دور از “بی ضرر است.”

به عنوان ایالات متحده همچنان به رکورد جدید از تست مثبت رهبران ما باید کریستال روشن شدن حقایق برای اطمینان از ایمنی از آمریکا.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>