مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین فروش بچه Onesies و آنها را به عنوان بد اخلاق به عنوان شما فکر می کنم


trump-onesies
shopdonaldtrump.com

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین فروش onesies کودک از جمله یک افتضاح “کودک زندگی می کند, ماده” کت و شلوار

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی خود برای سال 2020 انتخابات و در انجام این کار او ایجاد یک خط جدید از بزرگسالان و کودکان در لباس است که در مورد آنچه شما می خواهم انتظار از او. در فروشگاه تهمت وب سایت شما می توانید تمام انواع کوله پشتی به مردم نشان می دهد که چقدر شما و یک کمی خود را به حمایت از رئیس جمهور نشسته بود و این آشفته “کودک زندگی می کند, ماده” onesie که یک ناخالص اشاره به جنبش برای زندگی در حالی که همچنین co-امید بستن به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع پیام.

shopdonaldjtrump.com

“کودک زندگی می کند, ماده” onesie خواهد جفت خوبی با “تمام زندگی ماده” بالغ نسخه که اجازه می دهد تا همه بدانند که تمام خانواده می کند از راه دور درک آنچه اتفاق می افتد در امریکا و یا اتفاقی در زندگی سیاه و سفید از مردم برای قرن ها. “با افتخار نشان می دهد شما در حال سرمایه گذاری در کودک خود را در آینده به امریکا بزرگ دوباره با این فوق العاده نرم و سبک بوتیک یک-قطعه” سایت خواند.

این “نسخه محدود” onesie در اصل به اضافه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کالا به ترویج مارس برای زندگی ضد سقط جنین اعتراض در ژانویه سی ان ان گزارش شده است. با توجه به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او و تظاهرات گسترده که به دنبال (و آن را در همان سبک به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده لوگو) این واقعیت است که آن را هنوز هم در سایت موجود است شنیع. نسخه محدود من ،

نیز وجود دارد یک “من گریه کمتر از یک دموکرات” onesie و ساده “نوزادان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” گروه و اوه.

shopdonaldtrump.com
shopdonaldtrump.com

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین دارای برخی از بزرگسالان آیتم های موجود است که متناسب با خود را “قلدر در زمین بازی” شخصیت از جمله “مغلوب ساختن پیشی جستن 45: آن است که یک اشتباه برف ریزه,” T-پیراهن برای پدر که خسته از تنها نام-تماس در بخش نظرات در رسانه های اجتماعی.

shopdonaldjtrump.com

او همچنین موفق به سلب مشروعیت مفهوم پلیس اصلاحات و جریان تظاهرات در برابر شایع خشونت پلیس با این “دفاع از پلیس” پیراهن. این پیراهن که می گوید: “وقتی که یک سیستم شکسته است, اجازه دهید فقط به خاطر انجام همان چیزی که ما انجام داده ایم برای چندین دهه به جای در واقع رفع این مشکل است.” سرد است. سرد است.

shopdonaldjtrump.com

مورد علاقه شخصی من به “You ain’t سیاه” پیراهن با نقل قول منسوب به ریاست جمهوری نامزد جو بایدن. یک پیراهن پنهان در میان دریایی از پرهیاهو و نژادپرستانه کالا که تلاش برای تماس با حریف خود یک نژادپرست است. “جو بایدن گفت: در واقع آمریکایی های سیاه و سفید آنها “ain’t سیاه” اگر آنها حمایت از رئیس جمهور Donald J. Trump!” شرح می خواند. “ورزشی این پیراهن و مطمئن شوید که هیچ کس فراموش کلمات #YouAintBlack آمد از جو بایدن،”

shopdonaldjtrump.com

فقط زمانی که شما فکر می کنم او احتمالا نمی تواند خم شدن هر پایین او موفق به ما یادآوری دوباره و دوباره چه تناسلی مرد-کودک او است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im