مغلوب ساختن پیشی جستن بالند در مورد پایان دادن به اوباما-دوران نمایشگاه مسکن دستور


trump-tweet-fair-housing
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن/توییتر

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام پایان یک اوباما-دوران نمایشگاه مسکن در دستور آشفته صدای جیر جیر در مورد “حومه شیوه زندگی, رویا”

امروز در “لطفا رای در ماه نوامبر” اخبار, رئیس جمهور تهمت فقط لغو توافق-عصر قیمومیت ساخته شده است که کم درآمد مسکن موجود در حومه گفت: نمی خواهم به زحمت هر کسی که در تلاش برای زندگی “در حومه شیوه زندگی, رویا” توسط **نفس نفس زدن** زندگی در جامعه با مردم کمتر ثروتمند تر از آنها هستند.

برخی از سریع backstory. روزی روزگاری آمریکا, تمرین رسمی تبعیض نژادی است. در حال حاضر ما تمرین رسمی تبعیض نژادی — آن را به حومه. در طول دولت اوباما, رئیس جمهور اوباما, تصویب مثبت پیشبرد نمایشگاه مسکن (AFFH) عمل می کنند که قرار است برای از بین بردن مسکن تبعیض و ترویج de-جداسازی جوامع است. این بدان معنی است که صاحبخانه نمی تواند حاضر به اجاره به کسی که به خاطر رنگ پوست خود را و حومه در انگیزه با دولت دلار برای ساخت مسکن مقرون به صرفه در طبقه متوسط محله در تلاش برای تنوع بخشیدن به محله و کمک به مردم برای خارج شدن از فقر است. همه چیز خوب درست است ؟

دولت اوباما در انجام یک کار خوب در اجرای این و حتی شکایت کرد Westchester County در نیویورک زمانی که مقامات شهرستان در زمان $62.5 میلیون دلار از دولت فدرال ادعا آنها خواهد ساخت مسکن مقرون به صرفه عمدتا سفید حومه, اما به جای آنها ساخته شده مسکن مقرون به صرفه در حال حاضر تفکیک و محله فقیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تلاش برای خلاص شدن از AFFH پس از مدت خود را آغاز کرد و در این هفته او موفق شد. اگر شما سعی می کنید برای پیدا کردن هر گونه اطلاعات در مورد مثبت پیشبرد نمایشگاه مسکن عمل می کنند در هر نقطه در وزارت مسکن و توسعه شهری آن را رفته است. این صفحه حذف شده است.

آن را اسفناک را در خود دارد به راه رفتن در مسکن برابری اما به لاف زدن در مورد انجام این کار خواهد بود فوق العاده آشفته. و این دقیقا کاری است که تهمت بود.

“من خوشحال هستم به اطلاع همه مردم زندگی خود را در حومه شهر زندگی رویا است که شما دیگر نمی خواهد ناراحت شود و یا از نظر مالی صدمه دیده با داشتن مسکن اقشار کم درآمد ساخته شده است در محله” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

فقط دوباره تکرار رييس جمهور لاف زدن در مورد نگه داشتن افراد کم درآمد (که به طور نامتناسبی افراد از رنگ) از حومه شهر. او افتخار است که او ساخته شده آن را سخت تر برای مردم را به خارج شدن از فقر است. جالب است که چگونه او جادوها سفید “برتری” را به عنوان “حومه شیوه زندگی رویا است.” متعجب. عجیب و غریب.

با توجه به داد مسکن عدالت “14 میلیون نفر — از جمله بیش از 4 میلیون کودک در جوامع متمرکز فقر است.” چه AFFH در تلاش بود به انجام شد کمک به برخی از کسانی که مردم را از فقر خارج و برای انجام آن تمام حومه باید انجام دهید این است که ساخت برخی از مسکن مقرون به صرفه. که در آن است! وحشت از طبقه متوسط عمدتا سفید مردم نیاز به برخورد کمتر کسی ثروتمند تر از آنها هستند. آه از این وحشت است.

به هر حال انتخابات است و کمتر از 100 روز به دور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر