پیروزی موتور سیکلت پرده آن برای اولین بار الکتریکی دوچرخه راهنورد GT

پیروزی در ابتدا ساخته شده با نام تجاری خود را بر روی دوچرخه در دهه 1880 انشعاب به موتور سیکلت در نوبه خود از قرن گذشته است. در حال حاضر به نظر می رسد انگلیسی ها تولید کننده رفته است, بازگشت به ریشه های آن, حداقل تا حدی با راهنورد GT پیروزی را برای اولین بار در e-bike بازار است.

A prototype of the Trekker GT electric bicycle from Triumph Motorcycles Ltd.

یک نمونه اولیه از راهنورد GT دوچرخه های برقی از پیروزی موتور سیکلت Ltd. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پیروزی موتور سیکلت Ltd.

آن را به سختی تعجب آور است که پیروزی منتقل شده به این عرصه. Yamaha شده در آن برای برخی از زمان و سنتی سیکلت سازان مطمئن شوید که برای انجام همان. پس از همه, e-bikes تا کنون سریعترین بخش در حال رشد در دوچرخه سواری مدرن با پیشرفت های ضخیم و سریع آینده در گذشته پنج سال به عنوان عمر باتری, موتور الکتریکی, عملکرد, قاب, تکنولوژی و از همه مهمتر زیبایی شناسی ترکیب با هم در یک قانع کننده فرمت های مدرن سوار.

A prototype of the Trekker GT electric bicycle from Triumph Motorcycles Ltd.

این راهنورد GT آلیاژ قاب باتری و موتور کمک به کلی وزن 53 پوند. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پیروزی موتور سیکلت Ltd.

قیمت با شروع از $3,750 این راهنورد GT ظریف, خیابان متمرکز بر طراحی ارائه شده در پیروزی را مات نقره یخ و مات جت سیاه و سفید رنگ بر روی آن موتور سیکلت محدوده. نصب شده به قاب آلیاژ است 250W Shimano مراحل DU-E6100 پدال-کمک به موتور جفت به یک Shimano BT-8035 یکپارچه 504Wh باتری. نتیجه این است که 44 فوت پوند گشتاور در دسترس و 10 دنده در تماس خود را. پیروزی مدعیان در این بسته شما حدود 90 مایل در یک شارژ در یک دوچرخه با وزن حدود 53 پوند است.

A prototype of the Trekker GT electric bicycle from Triumph Motorcycles Ltd.

پیروزی e-دوچرخه انجام خواهد داد 250W Shimano پدال-کمک به موتور جفت به یک 504Wh باتری. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پیروزی موتور سیکلت Ltd.

پیروزی داوطلب خدمت سربازی یک Rockshox Paragon نقره ای کلید در دست و چنگال—با 65 میلی متر از سفر—برای کمک به جاده آسایش در حالی که دوچرخه سواری در Schwalbe Energizer به علاوه عملکرد GreenGuard 650b لاستیک. به عنوان لوازم جانبی برای این راهنورد GT ارائه می دهد چراغ روشنایی کامل سیاه و سفید گل, نگهبانان یک لول رک تسمه توشه و یک 270 mm U-قفل زنجیر و لنگر زمین آن را فوق العاده دشوار است برای snaky دست به انجام آن است.

A prototype of the Trekker GT electric bicycle from Triumph Motorcycles Ltd.

این Rockshox Paragon نقره ای کلید در دست و چنگال را فراهم می کند 65 mm سفر می کند. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از پیروزی موتور سیکلت Ltd.

پیروزی نیز همکاری با آن همکار استرالیایی در Muc کردن شرکت مسئول برای برخی از بهترین موتور سیکلت و دوچرخه تمیز کردن محصولات در این صنعت به ایجاد یک راهنورد-خاص تمیز کردن کیت برای حفظ الکتریکی دو چرخ در شکل بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>