Trevor Noah ریپ به ‘Dumba**’ پارک دیزنی جهان را برانگیخت


trevor-noah-daily-show-1
نمایش روزانه با Trevor Noah/Youtube

Trevor Noah نیست گوشت چرخ کرده و کلمات وقتی که می آید به گردشگران که برای بازدید از دیزنی جهان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

به عنوان فلوریدا coronavirus مورد تعداد افزایش می یابد (یک روز بالا از بیش از 15 ، 000 مثبت ثبت شد در اوایل این هفته) آن را سخت به درک چرا مردم را گله به دولت به هر دلیل اجازه دهید به تنهایی به بازدید از یک پارک. و در عین حال دیزنی جهان در حال حاضر باز به بازدید کنندگان و بازدید کنندگان قطعا نشان دادن. نمایش روزانه میزبان Trevor Noah متوجه شده و او خواستار آن است.

نوح در زمان پارک اجتماعی فاصله اطلاعیه یادآوری بازدید کنندگان برای پوشیدن پوشش صورت و فاصله اجتماعی و reworded آن را به منعکس کننده آنچه بسیاری از مردم فکر هستند. “در واقع آنچه ما گفت: چرا شما در دیزنی جهان, dumbass” او انگلیسی دوبله.

منظور من است. این یک سوال عادلانه است. از همه زمان برای بازدید از یک محل پر از انسان های دیگر (حتی اگر آنها در حال محدود کردن ظرفیت آن را هنوز هم مقدار زیادی از قرار گرفتن در معرض در طول یک بیماری همه گیر از طریق قطرات تنفسی) چرا حالا ؟ سفر به دیزنی جهان واقعا ضروری است که پارک را برانگیخت خوب هستند در واقع با به خطر انداختن خود و خانواده های سلامت و زندگی آن را به اتفاق می افتد ؟ می توانید آنها نه فقط صبر کنید تا سال آینده که زندگی است امیدوارم کمی عادی تر (و امن)?

ظاهرا آنها نمی تواند.

“میکی ماوس تصمیم گرفته است که نشان می دهد باید در,” او گفت:. و TBH که خیلی آجیل. نوح موافق است. “این دیوانه است که ما در وسط یک بیماری همه گیر که به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از مردم وجود دارد و هنوز هم مردمی وجود دارد خارج وجود دارد, مانند, زندگی نیست به اندازه کافی ترسناک. بیایید در rollercoaster!'” او می گوید:. او همچنین اشاره می کند که کارکنان پارک در خطر بزرگ با مراجعان به پارک. “امن ترین شغل آنها در حال حاضر در داخل 200 درجه موش صحنه و لباس” نوح جوک.

“چه پدر و بسیار ارزان است که این تعطیلات به ارزش خطر است ؟” او در شگفتی. راستش حتی اگر بلیط رایگان به شما نمی گرفتن من وجود دارد با خانواده من. به خصوص پس از پیدا کردن که ده ها تن از فلوریدا بیمارستان کامل مراقبت های ويژه. من می توانم صبر کنید مدتی قبل از هدف قرار دادن خانه از ماوس با تشکر.

البته آن را معتبر می گویند که اگر زندگی ممکن است فاصله گرفته و نقاب برای چند ماه یا سال, ما نمی توانیم فقط در خانه بمانند به کل زمان. مردم نیاز به بازگشت به کار در نهایت اگر آنها در حال حاضر نمی. برخی از ایالت ها را بچه ها به مدرسه (حتی اگر آنها باید نیست.) و برخی از مردم تصمیم خواهد گرفت که برخی (امیدوارم کوچک) خطرات آن را به ارزش.

اما آن را سخت به دفاع از ایده دیزنی جهان باز در میان یک بیماری همه گیر که به کشته شدن بیش از 130,000 آمریکایی با هیچ نشانه ای از توقف در هر زمان به زودی. نه در حال حاضر میکی. شاید نه برای یک زمان بسیار طولانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>