تویوتا و Yanmar تیم جدید صفر-انتشار هیدروژن-طراحی قایق بادبانی مفهوم

تویوتا عاشق جدید خود هیدروژن-صفحه Mirai بسیار است که این تصمیم به تبدیل آن به یک قایق. این خودروساز ژاپنی با همکاری دریایی کارشناسان در Yanmar برای ایجاد ابتکاری جدید قایق بادبانی مفهوم است که ویژگی های قطعات صندوقدار انتقال قدرت.

صفر-انتشار طرح وعده های صاف, سکوت قایقرانی و “برتر کروز برد.” نشانه گرفتن از خودرو با سوخت هیدروژن-همراه راه اندازی آن را مجهز به فشار بالا مخازن هیدروژن است که می تواند قدرت آن را از طریق دریا sans تمام ناگوار دی اکسید کربن. بدون شک این خواهد بود که عمده نقطه فروش برای تعداد رو به رشد کشورهای عضو اکو آگاهانه دریانورد در بخش دریایی.

این اولین بار نیست که این دو کار با هم در آب-پروژه های مبتنی بر. در سال 2016 تویوتا با همکاری Yanmar به راه اندازی نسل بعدی Ponam 28V (در زیر), Ponam-31 و Ponam-35. در حالی که کار بر روی این خط از بیمه ورزشی موبایل جفت ارز با هدف به ترکیب عملکرد بالا با طراحی لوکس. در حال حاضر آنها با تمرکز بیشتر بر روی پایداری.

Ponam-28V

Ponam 28V تویوتا

جدید سبز مفهوم است که بخشی از Yanmar را هدف فراگیر به توسعه سازگار با محیط زیست, سوخت هیدروژن-سیستم های همراه است که می تواند در طیف گسترده ای از پروژه های دریایی. این شرکت به تازگی گفت: در آزادی مطبوعات است که این امید به نصب جدید H2 سیستم در یکی از خود را در عروق و شروع فیلدینگ تظاهرات آزمون در پایان سال مالی.

و به نظر می رسد که هر دو شرکت انجام داده اند آمادگی برای اطمینان از جدید H2 طراحی یک موفقیت است. در 2018, Yanmar درست تست 54-پا هیدروژن-طراحی قایق بادبانی به نام Shimpoدر حالی که در اوایل سال جاری تویوتا گنجانیده Mirai سیستم سلول سوخت به 100 پا انرژی ناظر. تویوتا پیل سوختی که خام تبدیل آب دریا به هیدروژن اجازه گربه برای تکمیل 5,000-nautical mile اطلس سفر بدون توقف.

در حال حاضر تویوتا H2 قایق بادبانی است که فقط یک مفهوم است اما آن را دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به یک تعویض بازی برای مارکی و دریایی جهان در بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>