‘Top Chef’ روکش: سرآشپزها در آشپزی به افتخار بازی های المپیک توکیو که دیگر اتفاق می افتد

در این فصل ما گذاشتن درپوش هر قسمت از بالا آشپز همه ستاره لس آنجلس. شما می توانید بررسی کنید که تا به حال به خود را بسته چاقو و به هفته گذشته است.

در این فصل از بالا آشپز وجود دارد در زمان قبل از یک دوره بسیار شبیه به ماست و در عین حال دردناکی واگرا. در این نسخه جایگزین از زمین مردم نشستن با یکدیگر به خوردن آشپز, آشپزی بدون ماسک و 2020 توکیو بازی های المپیک را در واقع اتفاق می افتد. به عنوان من تماشا کرده ام بیشتر از این فصل من قادر به واقعا فکر می کنم در مورد دو نمونه از Covid-19 تغییر جهان است. نشان می دهد هنوز هم بیش از من شسته طبق معمول. اما که یکی از آخرین به خوبی آن را افسرده من به عنوان من تماشا آخرین قسط از همه ستاره LA.

با براوو که یک شرکت تابعه از NBC Universal—این rightsholder برای بازی های تابستانی در توکیو—این قسمت از سرآشپز بالا راه اندازی شد تا به عنوان یک بیت از شرکت های بزرگ همکاری که در آن دلیر ما کمی رقابت پخت و پز نشان می دهد تبدیل به یک ویترین برای ورزشکاران NBC می خواهد ما را به اتصال به سازمان دیده بان در چند ماه زمان است. همانطور که با همه چیز Covid-19 led المپیک دهندگان برای به تاخیر انداختن بازی حداقل تا 2021 معنی این ستاره ها به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش ما در این هفته و پس از آن فقط به عنوان به سرعت ناپدید می شوند به اتر است. به عنوان یک فن بزرگ از بازی های المپیک شد dispiriting یادآور میشویم که یکی از این سال و زمانی که این سرآشپز بالا به پایان می رسد ما نمی خواهد یک فصل دیگر در حالی که برای هر دو. اما من تصمیم گرفتم به دوست داشتن این سال در حالی که من هنوز هم آن را داشته باشد.

Quickfire

bryan voltaggio top chef blind tasting

Voltaggio آیا یک کور مزه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد نیکول Weingart/براوو

سه بار جیمز ریش برنده جایزه شری حیاط در انتظار باقی مانده شش cheftestants. او یک فوق ستاره در جهان از شیرینی و است که رقبا نگران است که آنها را به یک دسر که همیشه از سفرهای مردم در این نمایش است. شری می گوید مونتاژ خدمه از سرآشپزها که هیچ تفاوتی بین آنها و اجرایی یک آشپز شیرینی به عنوان دوربین تابه چهره خود را و آنها را نگاه برشی ترس از نیاز به ایجاد یک دسر.

این cheftestants داده می شود پایه شربت خانه مواد مثل شکر و آرد و تخم مرغ, اما آنها نیز با توجه به یک شانس برای برنده شدن بیشتر مواد تشکیل دهنده به این دلیل که تولید کنندگان باید این ترکیب با کلاسیک quickfire قدیم است. هر آشپز داده شده است پنج دقیقه به حدس زدن 20 مواد تشکیل دهنده blindfolded, تست کیفیت خود بینی و کام. هر چه آنها را درست حدس می زنم آنها می تواند استفاده از دسر خود را. همچنین بیشتر شما از حق دریافت بیشتر از زمان شما باید برای پخت و طبخ.

نتایج متفاوت برای cheftestants. تخت حصيري-کلاه بابا Bryan Voltaggio می شود متوقف کرد در prosciutto در حالی که هنوز ارسال محترم نمره در حالی که گرگوری Gourdet است در اینجا خواستار ترخون و گیاهان و بتها ا رب را با سهولت. Melissa King روابط گرگوری و به نظر می رسد مانند آنها جایگزین استفانی Cmar با یک سایبورگ طراحی شده برای تشخیص طعم به عنوان او می رود 15 20 و امنیت یک ساعت برای پخت.

برایان Malarkey, مرده است, گذشته, تنها, شناسایی هفت مواد تشکیل دهنده و احتمالا او را بیشتر از یک مرد است که باعث ایجاد رستوران مفاهیم فروش و شاید نه با استعداد ترین آشپز? او ممکن است یک افسانه در آشپزخانه, اما, او یک افسانه در بانک. او پس از اتمام گذشته همراه با کارن Akunowicz آنها هر کدام فقط 30 دقیقه به طبخ.

به نتایج گرگوری بیش از حد پیچیده; استفانی نمی کند و پوست او هلو; Voltaggio را طعم مبارزه با هر یک از دیگر; کارن panna cotta ندارد زمان برای تنظیم; Malarkey, می یابد, موفقیت, پخت کیک در چوب اخراج کوره و ملیسا پذیرای خوری مولکولی با ساخت نیتروژن مایع بستنی را در مخلوط کن ایستاده. او برنده این روز با پسته روغن زیتون کیک با مرنگ. آن را می دهد یک افزایش اعتماد به نفس او نیاز پس از چند خشن چالش است. همچنین به او طاس تخته نرد برای اولین بار در رفع چالش به تصمیم می گیرید که البته او می شود به طبخ در حالی که تصمیم گیری برای هر کس دیگری در رشته مربوطه.

قضات

niki nakayama n/naka

Niki دریافت n/نکا دو ستاره. عکس: جرمی Repanich

مورد علاقه خود را بالا آشپز recapper (من صحبت کردن در مورد من) چند سال پیش برفلد یکی از LA—اگر نه جهان—بزرگ سرآشپزها Niki Nakayama از میچلین دو ستاره n/نکا. در رستوران او در خدمت مدرن kaiseki او کالیفرنیا-inflected نسخه از ژاپنی ها, ناهارخوری زیبا, فرم هنری. من نوشت پس از آن که “kaiseki است در مورد بیان زمان و مکان در طبیعت از طریق طعم و ارائه تصویری از یک multicourse وعده غذایی است.” Nakayama و شریک زندگی خود را, co-سرآشپز و مالک کارول ایدا-Nakayama کارشناسی ارشد فرم و آنها در اینجا نه تنها به قاضی سرآشپزها بلکه آنها را در خدمت یک kaiseki منو به کمک cheftestants درک آنچه آنها نیاز به انجام به روز بعد.

رفع چالش

پس از یادگیری سنتی دوره از kaiseki ملیسا می شود به اختصاص هر cheftestant یکی از آنها را طبخ باید به صورت مجموعه ای از ورزشکاران المپیک در لا سالن بزرگ خانه از سال 1932 و 1984 بازی. او نمی رفتن برای خرابکاری به جای او جفت هر cheftestant با دوره او فکر می کند آنها را در اکسل. ملیسا می خواهد به ضرب و شتم رقبای او در منصفانهترین مبارزه امکان پذیر است.

این چالش 180 برای بسیاری از باقی مانده سرآشپزها. Kaiseki است محفوظ و کنترل آشپزی در حالی که همه آنها مورد استفاده برای ساخت این اومامی بمب ظروف به پانچ قضات در صورت و توجه خود را دریافت کنید. آنها باید برای نشان دادن مجموعه ای کاملا متفاوت از مهارت های این هفته و برنده یک سفر به توکیو برای تماشای بازی های المپیک است. امیدوارم که دعوت به گسترش در سال آینده.

بیایید همه یک مکث کوتاه به عنوان تولید کنندگان انجام به درک رفتن کارن beastmode و انجام برخی از وزنه برداری در پاسیو. توجه داشته باشید به خود: آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با کارن.

padma olympians niki top chef

نیکی و Padma خوردن با المپیک. عکس: حسن نیت ارائه میدهد نیکول Weingart/براوو

در سالن بزرگ پخت و پز شروع می شود و چند کمی کردن بازی خود را. Malarkey, استفاده نمی شود به این مقدار خویشتن داری; کارن در تلاش برای ایجاد یک کباب ایستگاه به اندازه کافی بزرگ برای خوراک 13 نفر در یک بار; Melissa ناآشنا است با استفاده از یک تجاری بخار پز به جای سبد بامبو در stovetop; و گرگوری می یابد خود را بیش از حد محدود با نمک. تنها Voltaggio و استفانی به نظر می رسد واقعا راحت با این چالش و این نشان می دهد که در واکنش از شام که جهانی عشق ظروف خود را. در اینجا چیزی است که هر کس پخته شده:

ظروف

  • Voltaggio: Sakizuki اشتها آور – گوش ماهی آووکادو confit گوجه فرنگی dashi با ossetra خاویار و بونیتو aioli
  • Malarkey,: Owan سوپ – Spt میگو داشی کرفس و کدو
  • کارن: Yakimono کبابی – یاس تیم دودی اردک با بو و انگور تازه را با miso و صبا
  • ملیسا: Mushimono بخار – رندولف خرچنگ chawanmushi با صدف, قارچ و مایر لیمو
  • گرگوری: Shokuji برنج – برنج دانه کوتاه, سمور, ماهی, سوپ قارچ با شور daikon و ترشی
  • استفانی: Mizumono دسر – Panna cotta با yuzu کشک و نارنجی granita

بالا آشپز در حال حاضر…

به عنوان قاضی جدول دو سرآشپزها به نظر می رسد سر و گردن بالاتر از بقیه: Voltaggio را اشتها آور و استفانی این دسر.

“وجود دارد یک ظرافت به ترکیب, اما آن را هنوز هم واقعا قاطعانه ظرف” تام می گوید از Panna cotta که ارتباط خوبی با طبیعت است. و Voltaggio نشان داد از قابلیت های فنی با Niki اظهار نظر که “چگونه شما قطع حلزون اسکالوپ که بافت و نیش کاملا متعادل و با بقیه مواد تشکیل دهنده است که شما تا به حال.”

قضات توافق وجود دارد به اتفاق آرا برنده و بود که استفانی. “شما یک کار شگفت انگیز از نمایشگاه مرکبات و شما آورده کالیفرنیا به kaiseki,” کارول می گوید. استفانی شوکه شده است. او میدارد تا اولین پیروزی این فصل را با nary چند هفته باقی مانده است. توسری خور حرکت یک گام نزدیک تر به آخر.

بسته چاقو های خود و رفتن

top chef akunowicz plating duck

کارن آبکاری او اردک. عکس: حسن نیت ارائه میدهد نیکول Weingart/براوو

چهار در پایین این هفته رنج می برند نیست برای عدم وجود یک مفهوم خوب هر یک از اشتباهات خود شد و ویژگی های در طبیعت: ملیسا نمی توانید از او کاستارد برای تنظیم به درستی; Malarkey, سوپ خیلی سرد بود به طوری که مواد تشکیل دهنده نمی شیب دار در راه او می خواست آنها را بیش از حد; گریگوری براث به شدت مورد نیاز نمک و کارن اردک قطع شد و متناقض در بالای پوست نمی شود به اندازه کافی ترد. در نهایت این دو اشتباه شد یکی بیش از حد بسیاری از برای ما وزنه برداری ،

این déjà vu همه را دوباره و دوباره به عنوان Padma می گوید کارن به بسته بندی و چاقو و برای بار دوم در این فصل است. او را سر به آخرین فرصت آشپزخانه یک بار دیگر و کارن برگ این قسمت گفت: او را به مبارزه به خاطر “Goonies never say die.” بنابراین درست کارن. همچنین من به شما همه چیز در مورد زمان خوردم بعد به جاش برولین در یک رستوران در ونیز و گفت: “من غریبه چیزهایی بیشتر اولین بار من آن را دیدم و آن را به نام The Goonies”? نه ؟ خوب من به شما بگویم زمان دیگری است.

مات و متحیر کردن Bouche

Malarkey, به نظر می رسد مثل او ممکن است چرنوبیل در هفته آینده کامل بحران در قاضی جدول. لحن در برای دیدن آنچه که باعث خود راکتور هسته ای منفجر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de