‘Top Chef’ روکش: رستوران ما Editor در نهایت به خوردن غذا—و آن را بهتر از او تا به حال تصور

آن را دشوار است به قاضی ترین تلویزیون واقعیت رقابت را نشان می دهد از راحتی از نیمکت خود را. در پروژه باند شما نمی نیاز به وجود داشته باشد برای دیدن اگر یک لباس خوب به نظر می رسد; در تجارت فضاهای روشن شد که طراح داخلی انجام یک کار بهتر و خرد شده من نمی باید به حال به می دانم که من نمی خواهید به خوردن هر یک از آن زباله است. بالا آشپز متفاوت است هر چند.

دیرین بالا آشپز watcher مثل من نمی دریغ به فرم نظرات قوی در مورد غذاهای cheftestants در حال حاضر به قضات. اما واقعا من هیچ نظری ندارم که آیا یک وعده غذایی خوب بود یا نه. من می توانید ببینید artfulness از آبکاری و واکنش قضات و انسجام روایت پشت غذایی, اما من نه در واقع مزه آن پس من که هستم که قضاوت ؟

خب خوانندگان عزیز از آن زمان تا فصل 17 مورد علاقه ما واقعیت تلویزیون رقابت پخت و پز برای من به هیچ جای تعجب بیشتر. شب گذشته من یکی از gawking psychos bellying تا به این طریق به ناهار خوردن در طول سرآشپز بالا را امضا قسمت “رستوران جنگ.” من وارد محل آن روز آماده به از بند باز کردن جهنم با پژمرده انتقادات مانند “اوه شما تصمیم به استفاده از نعناع در این سالاد ؟ که انتخاب من حدس می زنم.” چگونه cheftestants مقاومت در برابر چنین یک مجموعه? من هرگز می دانم. چون من واقعا یک چیز بد برای گفتن در مورد غذا خوردم که بعد آن خیلی بهتر از تصور من این غذا را در یک رقابت پخت و پز نشان می دهد. در واقع اگر چه من در بازدید از یک رستوران واقعی, من قطعا می خواهم بگویم دوستان من برای رفتن وجود دارد و خوردن بیش از حد. اما آیا این رستوران برنده شدن در این روز ؟ بیایید شیرجه رفتن به قسمت.

Quickfire

gregory gourdet malarkey

گریگوری ساخته شده Malarkey, بالا خود را انتخاب کنید. عکس: حسن نیت ارائه میدهد نیکول Weingart/براوو

در این نسخه گسترش یافته از بالا آشپز هنوز هم وجود دارد هیچ وقت برای dilly dallying با quickfire به چالش بکشد. سرآشپزها احضار شدند به آشپزخانه برای شرکت در یک مینی, رقابت, اما برای کاپیتان برای این رستوران جنگ—گرگوری Gourdet و مورد علاقه ما زنجبیل ریش کوین Gillespie—را انتخاب کنید تا طرف و شروع ساختمان خود مفاهیم.

کوین می شود اولین انتخاب و او بر میدارد تخت حصيري-پدر برایان Voltaggio. البته این بدان معناست که گرگوری را انتخاب کنید Melissa King دوم. نه اینقدر تند و سریع! او طول می کشد برایان Malarkey, برای اطمینان از او جلو خانه فرد در تیم خود. ملیسا می رود به Kevin Lee Anne وانگ به گرگوری کارن Akunowicz به کشور کاپیتان و استفانی Cmar به Kann اما او ثابت می شود بسیار ارزشمند وانت در روز است.

مهمان قضات

قهرمان بازگشته است. استفانی Izard که قضاوت رزین در هفته گذشته قسمت بازده به دیدن این مفهوم همراه با رستوران کوین بوهم (همچنین از هفته گذشته) و راب کاتز دو جیمز ریش برندگان جایزه پشت Boka در شیکاگو است.

رفع چالش

با تیم تقسیم شده تا آنها ایجاد گریگوری Kann یک هائیتی رستوران و کشور کاپیتان کوین نوای کمتر شناخته شده ظرف جنوب و جنوب خانه پخت و پز. آن را آشکار اوایل که کوین برنامه باید خیلی گسترده تر ارائه بیشتر ظروف و سه تن دیگر سرآشپزها گریز بیشتر به خلاق. در حالی که استفانی روشن می سازد که گریگوری بسیار ثابت قدم در غذایی که او می خواست پخته شده در روز نه ترک مقدار زیادی از اتاق را برای هم تیمی های خود را برای قرار دادن شخصی تاب در هائیتی منو.

تیم تقسیم شده خرید برای آشپزخانه و اتاق ناهار خوری. این زمانی است که زنجبیل ریش و کارن دریافت TESTY با Malarkey, و لی آن چرا که آنها احساس Kann تیم سرقت ایده خود را برای serviceware. “اوه از همه این لعنتی صفحات شما نمی توانید هر چیزی دیگری که با این نسخهها کار از ما تاسیس محل تنظیم ؟ این نوع از chintzy. هر آنچه. من فکر می کنم آن را مزخرف اما هر چیز دیگری.” زنجبیل ریش می گوید: از دست دادن سرد خود را برای اولین بار در این فصل است. Malarkey, می توانید این را در افراد, اما آن را عجیب و غریب برای دیدن کوین این بازی خود را. او به نظر می رسد به احساس فشار در حال حاضر.

ظروف
Kann

 • گرگوری: دو بار پخته شده گوشت خوک; خورشتی مرغ; برنج سفید; کلیه سس لوبیا
 • Lee Anne: سالاد مخلوط با habanero-آهک پانسمان; حرکت صعودی آناناس پایین کیک با رم کشمش بستنی
 • استفانی: سرخ شده با سایه سبز; نمک cod بتس; pikliz
 • Malarkey,: کل بوداده سرخو

این کشور کاپیتان

 • زنجبیل ریش: کشور کاپیتان با پرداخت مرغ و برنج زرد; گرم پودینگ موز
 • ملیسا: جگر مرغ موس در brioche; hasselback سیب زمینی در raclette;
 • Voltaggio: دودی ماهی قزل آلا پف با خاویار; خرچنگ لویی; dilly لوبیا; میگو و بلغور; خیارشور
 • کارن: مادیرا لعاب قارچ; فلفل قرمز خرد شده
country capitan

عظیم گسترش از کشور Capitan. عکس: حسن نیت ارائه میدهد نیکول Weingart/براوو

بیایید بررسی کنید با زنجبیل ریش هم تیمی های خود به ببینید که چگونه آنها احساس مورد خدمت دو بار به عنوان بسیاری از غذاهای به عنوان رقبای خود را:

 • کارن: “آن خواهد بود دشوار است. اما آن را نیز رستوران جنگ چه می خواهید انجام دهید ؟ چهار ظروف و تماس آن روز؟”
 • ملیسا: “من احساس می کنم اجرای 12 غذاهای تهاجمی است.”
 • Voltaggio: “تاپیک های زیادی در حال اجرا را از طریق سر من. کشور کاپیتان 12 غذاهای زیادی وجود دارد به بررسی, بنابراین من نمی دانم اگر ما overexposed یا نه با این منو. این است که یک بار بزرگ.”

بزرگ نیست ،

کوین یا راه اندازی تیم خود را برای یک موفقیت بزرگ و یا یک حماسه شکست و ترک مقدار زیادی از اتاق در میان است. خبر بد این است که او تلاش سس کشور خود کاپیتان و او می داند که آن را به عنوان خوب نیست به عنوان یکی از او ارائه شده در زمین است.

شب اول دبستان پس از اتمام و تیم دوباره در خانه و سپس به سرعت به عقب بر گردیم به آن صبح روز بعد برای تکمیل کار قبل از باز کردن برای خدمات. و آنها لازم نیست که در تمام طول روز به این دلیل اگر چه شما نمی دانید آن را از تماشای قسمت آنها در حال خدمت در موقع ناهار و نه شام. کارن بلافاصله رستوران جنگ جلو خانه ضجه و زاری است که آمادگی خود را مصرف بیش از حد طولانی به او زمان کافی برای رفتن و به طور کامل به او آموزش کارکنان صبر کنید. و به عنوان کشور, کاپیتان تیم به نظر می رسد بیش از Kann آشپزخانه آنها دیدن همه کارکنان در یک صف جلسه داشتن ظروف به آنها توضیح داد و این فرصت را به طعم و مزه هر یک. در همین حال کوین تیم ندارد زمان به آتش ظروف برای یک صف و شما در حال حاضر می توانید بگویید که آنها خود را با توجه بیش از حد به انجام.

این رستوران هر دو باز و آرام بخش موسیقی پخش می کند. شاید آنها هر دو رفتن به جلو و این کار به راحتی. کارن سر به عقب و می بیند زیبا canapes بودن روکش برای میز 8 و به عنوان او با اطمینان گام به ناهار خوری اتاق او قطره از آنها را بر روی زمین. سایهای!

در Kann طرف Lee Anne به نظر می رسد آماده به قتل برخی از سرورها که پیوستن به تسریع سیستم. استفانی, پله به عنوان واقعا آرام بخش حضور می بیند پیشخدمت سوء استفاده اتفاق می افتد و گام به بیش تسریع.

top chef

ما رستوران ویرایشگر (سمت چپ) dined در Kann. عکس: حسن نیت ارائه میدهد نیکول Weingart/براوو

و این جایی است که من در آمده است. من با توجه به گزینه های که در آن به خوردن و یا با توجه به هر سرنخ به چه کسی خواهد بود پخت و پز, اما من گرفته به Kann. در این مرحله من هیچ نظری ندارم که هشت باقی مانده cheftestants هستند اما پس از آن می رسد در كلاه خود آقای Malarkey,. او اجازه می دهد ما می دانیم که مواد غذایی ما در حال رفتن به یک در حالی که به دلیل خوب قضات در حال رفتن به خوردن قبل از ما و است که راه آن است. شما می توانید نوع حس است که بقیه از محل رفت و مکث هنگامی که Padma, گیل, تام و خدمه نورد در.

من خواندن منو و من شیفته بود چرا که من هرگز تا به حال هائیتی غذا قبل از. دانستن این همه ستاره فصل و دیدن گرگوری نام در منو من می دانستم که آن Gourdet پیشرو آشپزخانه آن روز. ظروف شروع نورد با piklizاین ترشی ترد با یک لمس از ادویه است که شما می توانید در میان وعده به تنهایی و یا قرار دادن بر روی هر چیزی به پانچ خوب از اسید است. بر خلاف قضات که فکر گوشت خوک کمی خشک و ماست بود کامل, unctuous نیش کوچک برای شروع غذا ، این plantains بودند لمس مطلوب اما یک وسیله نقلیه خوب برای pikliz. Cod بتس شد طلایی نیش خوبی با بافت. ماهی یک گرم ظریف ادویه و کاملا پخته شده در حالی که سس به پخته ران مرغ به یاد من تقریبا از سس باربیکیو بدون شیرینی اما با نکات دود. و دسر که قضات فکر کردم ممکن است کمی شیرین پخته شده بود در چنین راهی است که بیرونی بود تقریبا ترد با کیفیت مانند یک دونات درست از سرخ کن. آن را اعتیاد آور کلاهدوز به غذا. همه ما در جدول با موافقت تام Colicchio ارزیابی: “این فقط احساس می کند مانند یک رستوران و در بسیاری از رستوران جنگ آن را نمی کند.”

من سعی کنید هر یک از کشور, کاپیتان, مواد غذایی, اما من می توانم ببینم اتاق ناهار خوری خود را و گفتن آنها کاملا خرد شده و در علف های هرز. آن نگاه مانند یک واقعا دشوار خدمات برای آنها و چه در پخش قسمت که با مته سوراخ کردن.

بالا آشپز در حال حاضر…

زمان cheftestants وارد قضات جدول انتخاب روشن به نظر می رسید. Kann کامل بود چشم انداز از یک رستوران به خوبی اجرا شده. راب کاتز گفت: او قطعا می خواهم رفتن به رستوران و ستایش بالا از یک رستوران ، Gregory Lee آن Malarkey, و استفانی پیروزی رستوران جنگ و 10000 $در هر.

بسته چاقو های خود و رفتن

karen and kevin top chef

کارن و کوین بودند روی صندلی داغ. عکس: حسن نیت ارائه میدهد نیکول Weingart/براوو

آمدن به قاضی جدول کارن به ترس از خدا در چشم او. او می داند که مقابل خانه بود در مبارزه است و او نمی توانید به پایان برساند او در ظرف. زمانی که او می یابد تام او را متنفر قارچ, او تبدیل به تیم او و سرزنش آنها در حالی که ملیسا نگه می دارد او سرد است. اما مشکلات واقعی در روز شروع در بالای صفحه. مفهوم نبود به اندازه کافی تیز منو بیش از حد بلند پروازانه دکور نه در خط با زمین اصلی و اجرای فاقد کوین عادی تعالی.

“کوین این است که خود مفهوم این چیزی است که واقعا به شما چگونه ما ارسال شما صفحه اصلی در حال حاضر؟” تام تیز می پرسد.

کوین به نظر می رسد به ضرب و شتم, اما پس از آن طول می کشد مسئولیت. او گفت: گسل زمین بصورتی پایدار و محکم بر روی شانه های او و او نمی خواهد پرتاب هر کسی زیر اتوبوس. باک متوقف می شود با او.

و به ظاهر بدون هیچ گونه معمول شور و مشورت Padma می گوید کوین “خود را بسته چاقو و برو.” آن را احساس بیشتر شبیه به “سقوط بر روی شمشیر خود را و رفتن” برای ما مورد علاقه زنجبیل ریش. این کشور کاپیتان رفته با کشتی و یکی از رقابت های قوی ترین رقبا است.

مات و متحیر کردن Bouche

در قسمت بعدی از بالا آشپز: خشم, اشک, رفعت, ناامیدی, فریب, استعفا و معروف آخرین کلمات ؟ برخی از این چیزهایی که رخ خواهد داد در مانده از این همه ستاره فصل لحن در برای پیدا کردن آنهایی که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im