‘Top Chef’ روکش: ادای احترام به یکی از مهم ترین رستوران ها در 40 سال گذشته

در این فصل ما گذاشتن درپوش هر قسمت از بالا آشپز همه ستاره لس آنجلس. شما می توانید بررسی کنید که تا به حال به خود را بسته چاقو و به هفته گذشته است.

قبل از Covid-19 قرار دادن یک توقف به صحنه رستوران در لس آنجلس ناهار خوری جهانی شد و در نهایت به افزایش برجستگی در مواد غذایی بزرگتر جامعه است. از استثنایی پاستا دست ساز به معاصر مکزیک به عصر فضا, ناهارخوری زیبا, برخی از هیجان انگیز ترین پخت و پز اتفاق می افتد در شهر فرشتگان. آن را همیشه فکر می کردم از این راه است. در امریکا این شهر به مدت طولانی است که یک چاره اندیشی موقت در مقایسه با شهر نیویورک و سان فرانسیسکو. اما چند دهه پیش لا در واقع نقش زیادی در ظهور رستوران فرهنگ ما لذت بردن از در حال حاضر در امریکا است.

در Andrew Friedman بزرگ کتاب سرآشپزها مواد مخدر و راک اند رولاو تواریخ ظهور آشپز فرهنگ در آغاز دهه 1970 از طریق 1990s فقط به عنوان ظهور شبکه غذایی زمان آن را به یک سطح کاملا جدید. و در آن کتاب او اعتبار رستوران Spago و مایکل را به عنوان رهبران جعل مواد غذایی در امریکا هویت. در حال حاضر به عنوان این فصل از بالا آشپز آماده به ترک LA برای آخر در ایتالیا, این افتخارات مایکل در سانتا مونیکا nodding به اهمیت آن برای افزایش کالیفرنیا خوردم. به عنوان مورد علاقه ما زنجبیل ریش™ کوین Gillespie می گوید: (او را به عقب راه پس از برنده شدن آخرین فرصت آشپزخانه!), “من صادقانه می توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بزرگ نام سرآشپزها از رستوران که آن را قطعا تا به سمت چپ یک علامت در آشپزی کتاب های تاریخ.”

Quickfire

padma waxman

شامپاین, Padma و مهمان قاضی Waxman. عکس: حسن نیت ارائه میدهد نیکول Weingart/براوو

به یاد داشته باشید پرواز ؟ به یاد داشته باشید در واقع جایی ؟ به یاد داشته باشید کمی سینی های غذا از شما دریافت پردازنده? بالا آشپز است که در اینجا به شما یادآوری می کنند. این هفته quickfire است یکی از سرگرم کننده که در آن cheftestants باید به طبخ یک وعده غذایی خطوط هوایی می تواند در خدمت به مسافران طبقه اول. به قضاوت آنها وجود دارد Jonathan Waxman (باز کردن آشپز فوق مایکل) و البته Padma Lakshmi. به جز این هفته استفانی Cmar تماس او شامپاین, Padma, به عنوان به طور معمول رواقی میزبان است که به وضوح با داشتن یک گرند زمان جرعه جرعه شامپانی و درخواست Waxman در مورد مهره های مورد علاقه خود.

در کل هرج و مرج می شکند که سرآشپزها عجله در اطراف تلاش برای ایجاد چیزی اساسی به اندازه کافی است که یک پذیرایی عملیات در داخل آشیانه می شود اما هنوز هم به اندازه کافی خاص برای تحت تاثیر قرار دادن قضات است. فکر محدودیت در حالی که cheftestants کوک (مانند محدود کردن ارتفاع که در آن مواد غذایی نمی تواند بالاتر از لبه صفحه) کمک می کند تا توضیح دهد که چرا هواپیما مواد غذایی است که به طور کلی ناامید کننده است.

30 دقیقه هستند و این باند باید خوراک قضات به عنوان آنها نشستن در کلاس اول صندلی. گرگوری Gourdet مرغ و broccolini نگاه بسیار اشتها آور است. تخت حصيري-کلاه بابا Bryan Voltaggio سعی کردم به عنوان سخت به عنوان او می تواند برای به دست آوردن یک گریزان quickfire برنده اما عدس بودند underdone و او آن را می دانستند. شامپاین, Padma با تلاش کاغذ از استفانی ماهی en papillote. “اگر مشکل من از انجام آن چگونه است یک پرواز رفتن به؟” من امیدوار هستم خدمه پرواز نخواهد بود سه ورق به باد, با اینحال, آن فرود آمد استفانی در پایین. قضاوت توسط Padma را برش با چاقو Malarkey, را ریز ریز کردن گوشت خوک جایگزین شد تنها از کفش خود. کوین کوفته بیش از ارتفاع حد, اما آنها سخاوتمندانه به توافق smoosh آنها را به بتس به جا در کاسه. و هویج بودند در نقطه ای در چشم Padma و Waxman.

و پس از آن وجود دارد Melissa King, کشتن بازی. او فراموش کرده که او حتی قرار است به انجام یک اشتها آور و به پایان رسید تا ایجاد یک برنده به هر حال. او سرد سالاد توفو با yuzu و فلفل قرمز به همراه گوشت گاو و او برنده quickfire هنوز دوباره.

قاضی

Waxman ماند در فراتر از quickfire به دلیل رفع چالش بود که نزدیک و عزیز را به قلب خود را. پس از رهبری راه را در مایکل را Waxman آورده کالیفرنیا آشپزی به نیویورک باز کردن ضربه رستوران مربا. در نهایت او ایجاد روستایی ایتالیایی Barbuto در نیویورک غرب روستا تبدیل شدن به یک محله موسسه قبل از بستن سال گذشته و بازگشایی در یک محل جدید این گذشته فوریه.

رفع چالش

Jonathan Waxman as a young man at Michael's Santa Monica

اصلی خدمه در مایکل سانتا مونیکا. عکس: حسن نیت ارائه میدهد مایکل

این cheftestants سر به سانتا مونیکا به یکی از Meccas کالیفرنیا آشپزی سعی کنید ظروف توسط سرآشپزها مشهور در سراسر مایکل 40 سال خدمت. این یک قدم زدن پایین خط حافظه با دیدن ظروف با مارک پوست Sang Yoon, Waxman و بیشتر. آنها در خدمت شش entrees و سپس درو چاقو به نظم که در آن آنها می خواهم به انتخاب دستور آنها می خواستند به تفسیر مجدد.

در گریگوری اعترافی مصاحبه های او به نظر می رسد بسیار لرزاند و عبوس برای بسیاری از قسمت از لحظه ای که او شروع به توصیف چگونه تمام ظروف او را دوست داشته پخته شده دریافت برداشت توسط سرآشپزها دیگر. زمانی که او انتخاب پنجم از شش او چغندر ریزوتو و monkfish ظرف از سال 1998 که خیلی دور از نوع پررنگ جهانی طعم او استفاده در پخت و پز خود را. در حالی که دیگران به نظر می رسد هیجان زده غذاهای خود را به او به نظر می رسد از انواع. ملیسا در بر داشت یک راه برای آوردن طعم آسیایی به او بلدرچین; زنجبیل ریش دیدم علامت, پوست اردک خود را از طریق جنوب لنز; استفانی Cmar ایجاد هوشمندانه به روز رسانی بسیار مورخ اسپاگتی و گوش ماهی آماده سازی با پاستا پر; Voltaggio نگهداری آن ساده و تصفیه شده و محترم تولید و Malarkey, رفت و کمی آجیل در کل مواد غذایی در نهایت, خرید مواد تشکیل دهنده است که با برخورد با هر یک از دیگر.

ظروف

  • استفانی: Waxman, 1980 – خشکیده گوش ماهی با سس مارچوبه caramelle و صدف chardonnay beurre بلان
  • گرگوری: بروک Williamson, 1998 – آب چغندر risotto بو داده monkfish ساده, سالاد چغندر و ترشی پیاز
  • Voltaggio: Roy جالب 1981 – بو بره کابین cassis توت purée و ذوب سیب زمینی
  • کوین: Mark پوست, 1979 – بو سینه اردک با پرتقال و موروثی پیاز مارمالاد صدر با سالسا ورد و وحشی برنج اردک کوفته برنجی
  • Malarkey,: مایکل مک کارتی, 1979 – اواز یا موسیقی دو نفری از sweetbreads با hollandaise و شامپاین gastrique, گوشت گوساله, گوشت گوسفند با قارچ, کدو, قارچ, و, گرم, سالاد سیب زمینی و تره فرنگی
  • ملیسا: برایان Bornemann, 2019 – بلدرچین کبابی با لیمو و آلو لعاب و نینجا تربچه

بالا آشپز در حال حاضر…

melissa king brian malarkey

بهترین و بدترین در شب در حال حاضر سمت-توسط-جانبی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد نیکول Weingart/براوو

برای قضات جدول وجود نداشت لب شور و تقسیم گروه به بالا و پایین قبل از آنها اعلام کرد این هفته برنده: ملیسا. ستایش توسط diners در شب بود effusive:

“این واقعا فقط برجسته پرنده خود را. من صادقانه عشق این است.”

“من فکر کردم آن را ظالمانه”

“ملیسا می دانستم که فقط آن را به تنهایی ترک و او تا به حال اعتماد به نفس برای انجام این کار است.”

بنابراین او گذرنامه اش مهر برای نهایی در ایتالیا. بعد به او ملحق شد و استفانی شخصی آشپز قتل big-time رستوران آشپز چپ و راست. درست پس از او Voltaggio و زنجبیل ریش خود را به دست آورده بلیط بیش از حد. که بدان معنی است که یا گرگوری یا Malarkey, اقامت خواهد بود stateside.

بسته چاقو های خود و رفتن

پایین دو این چالش هر دو نگاه بسیار لرزاند, برای بسیاری از روز است. Malarkey, که از دست رفته خود دوقلوها’ نهمین جشن تولد به نشان می دهد نگاه تاکید کرد. و سپس وقتی که آمد آن زمان به واقع در حال حاضر این ظروف به قضات صفحات او آماده شده به طور خاص برای مهمانان ارجمند رفت به جدول دیگر که به او انداخت کردن بازی خود را. سپس او در نظر گرفته شده خود را ظرف به دو متمایز اما diners مخلوط این دو با هم و او می دانست که نمی تواند اشتها آور است. پخت و پز بود و از نظر فنی قوی اما مفهوم شکست خورده او.

گرگوری از انواع و ظاهری به مبارزه در مایکل بسیار آشپزخانه کوچک باعث می شود یک ظرف او را دوست ندارد و پس از آن دریافت نمی کند ترد prosciutto در این صفحه; در نتیجه آن نتواند یک جزء حیاتی است که شور fattiness او مورد نیاز است.

Malarkey, قبل از Padma و شرکت. حتی ارائه یک قضاوت خود را از دست داده سرد به پنل و به نظر می رسید می خواهید به ترک. گرگوری التماس او را به انجام این کار نیست و اجازه دهید قضات تصمیم گیری سرنوشت خود را. در نهایت آنها به نفع حکومت گریگوری منسجم-اما-مطلوب ظرف بیش از برایان وحشی و لباس پشمی ایجاد.

گوش من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده در Malarkey, هزینه این فصل اما, شما می دانید, من حدس می زنم که واقعا در این حد که فکر می کردم. شب بخیر شاهزاده شیرین خود را بسته چاقو و رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>