تام هنکس با استفاده از رانندگی به عنوان یک نقطه-در استعاره برای پوشیدن ماسک


tom-hanks-wear-masks-new
The Late Show with Stephen Colbert/Youtube

تام هنکس است که ظاهرا در یک روابط عمومی تور تشویق به استفاده از ماسک و ما اینجا هستیم برای آن

تام هنکس پدید آمده است به عنوان یک نوع از بیماری همه گیر قهرمان محلی در میان coronavirus جنون. او و ریتا ویلسون در میان اولین نام مشهور مبتلا به این رمان ویروس و هر دو شده اند آوازی در مورد تجربه خود را در دوره نقاهت بعد از آن و به همین دلیل امریکا نیاز به آن را به طور جدی. هنکس به تازگی به نظر می رسد در اجتماعی دور نسخه از اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت که در آن او ادامه داد: coronavirus پیشگیری از روابط عمومی تور و استعاره او استفاده می شود به منظور تشویق استفاده از ماسک های صورت است در نقطه.

زمانی که میشل خواسته هنکس برای رسیدگی به کسانی که در برابر پوشیدن یک ماسک صورت (میان همیشه رو به افزایش مثبت در مورد اعداد) او این را می گویند: “آیا آنها آمریکایی ها ؟ من آن را دریافت نمی. آن را حداقل می توانید انجام دهید. آن را به معنای واقعی کلمه حداقل شما می توانید انجام دهید. ماسک و شستن دست های خود را کنید و سعی کنید به ماندن شش پا از یک فرد است. این غیر ممکن است در حال حاضر؟”

ظاهرا آن است که متاسفانه. برخی از مردم ساخته شده ویروسی روند از امتناع از پوشیدن یک ماسک و سپس خود را از دست دادن همیشه دوست داشتنی گه در افرادی که از آنها سوال در مورد آن. یک ماسک-سوراخ به نظر می رسد جدید آمریکا گذشته به دلیل آن دوره است. در حالی که دیگر کشورهای گروه با هم به توافق برسند که quarantining و پوشش هستند بهترین راه برای محافظت از آسیب پذیر و برخی از آمریکایی ها بیش از حد شلوغ فریاد خود را در مورد رایگان-dumbs. نگه داشتن آن را درجه یک به عنوان همیشه.

بنابراین به رنگ تصویر کمی بیشتر وضوح هنکس با توسل به استعاره در مورد رانندگی است که آسان برای حتی بزرگترین covidiot به درک. “راستش اگر شما رانندگی یک ماشین آیا شما فکر می کنم آن را در قانون اساسی حق خود را به استفاده از سیگنال به نوبه خود?” او گشت. “شما باید با استفاده از سیگنال های روشن چون در غیر این صورت شما ممکن است اجرا را به کسی و کسی ممکن است اجرا را به شما مناسب است ؟ شما می خواهید به اطاعت برخی از جنبه های سرعت حد درست است ؟ منظورم این است که شما نمی خواهید برای رفتن 120 مایل در ساعت در منطقه مدرسه. شما را پایین کند, درست است ؟ شما سعی کنید به آمار ساختمان و عبور و مرور. به شما می دهد که یک شات نمی کنید؟”

او می افزاید: “من فکر می کنم حداقل شما می توانید در ایالات متحده آمریکا و در سراسر جهان است که پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود و نگه داشتن فاصله خود را.”

آن است که به معنای حداقل ما می توانید انجام دهید. همه این اقدامات ساده را هر چند آنها ممکن است عاقلانه به نظر می رسد مانند حس مشترک راه ما می تواند سرعت گسترش یک ویروس است که با در نظر گرفتن هزاران نفر از آمریکایی زندگی در هر ماه است. تصور کنید که چنین خودخواه و نادان حرکت تند و سریع است که شما بیشتر نگران “کنترل دولت” یا هر looney تئوری توطئه است که در اطراف از احتمالا نگه داشتن خانواده و دوستان و همسایگان و همکاران و سالم است. آن را مطلق شرم و تام هنکس است که حق را دیوانه ما.

و این اولین بار نیست هنکس ساخته شده است آن را روشن است که هر کسی که این احتیاط ساده است در واقع بدترین. در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این ماه به ترویج فیلم خود را تازی, هنکس نیست گوشت چرخ کرده و کلمات مورد دیدگاه های خود را بر روی کسانی که نمی خواهد انجام بخشی خود را. “کسانی که همه چیز بسیار ساده و بسیار آسان اگر کسی نمی تواند پیدا کردن آن را در خود به تمرین آن سه چیزهای بسیار اساسی – من فقط فکر می کنم شرم بر شما” هنکس گفت. “آیا نمی شود یک p–, با آن انجام بخشی خود را. آن را بسیار اساسی است.”

آن مطمئن است! و در عین حال در اینجا ما هستند. امیدوارم ترکیبی از CDC توصیه و امریکا پسر بهترین است به اندازه کافی برای متقاعد کردن برخی از naysayers که ماسک و شستن دست و اجتماعی فاصله راه رفتن است اگر ما می خواهیم کشور ما به نوبه خود coronavirus کشتی در اطراف. و اگر ما می خواهیم تام هنکس برای جلوگیری از جا در رفته ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>