تام هنکس سهام ‘واکنش های بسیار متفاوت او و ریتا ویلسون به حال به COVID


tom-hanks-rita-wilson-coronavirus-symptoms
Dominik Bindl/گتی

تام هنکس توضیح می دهد چگونه او و ریتا ویلسون بود “فرد” و “متفاوت” تجارب با COVID-19

به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان آلوده کردن بیشتر مردم بسیاری از آنها در حال آمدن به جلو برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با این ویروس و در حالی که وجود بسیاری از علائم عمومی مانند تب و خستگی و بیماری تنفسی — اثرات ویروس به نظر می رسد طیف گسترده ای از از دست دادن بویایی به تب که برای ماه گذشته. یک مطالعه مورد — و شاید معروف ترین — تام هنکس و ریتا ویلسون تجربه با کوروناویروس. هنکس به تازگی نشان داد که زمانی که آن را آمد به علائم او و ویلسون باید بسیار “متفاوت” در واکنش به این ویروس.

زن و شوهر اولین قرارداد این ویروس در استرالیا در ماه مارس که در آن آنها به طور خلاصه قرنطینه قبل از آمدن به خانه به امریکا است. چهار ماه بعد هنکس می گوید نگهبان “ما در حال خوب” و بدتر از آن به طول انجامید برای اولین بار دو هفته. این زوج در حال حاضر اهدای پلاسمای به UCLA به عنوان آنتی بادی در بهبود COVID-19 بيمار در حال تحقیق برای خود ارزش درمانی بالقوه آنان و تجارب خود را در ماه مارس با ویروس هنکس می گوید: “ما تا به حال واکنش های بسیار متفاوت و عجیب و غریب بود.”

“من همسر خود را از دست داد حس چشایی و بویایی او شديد و تهوع و او تا به حال یک مقدار تب بالاتر از من” هنکس شفافی. “من فقط به حال فلج کننده بدن درد من بسیار خسته, تمام وقت, و من نمی توانستم تمرکز بر روی هر چیزی بیش از حدود 12 دقیقه است. که آخرین بیت نیمه مانند من حالت طبیعی به هر حال.”

هنکس و ویلسون اولین کسانی بودند که شناخته شده آمریکایی ها به قرارداد ویروس و هنکس گفت که او بسیار نگران است.

“هنگامی که ما در بیمارستان به من گفت:” من 63 من دیابت نوع 2, من تا به حال یک استنت در قلب من — من یک پرچم قرمز مورد؟’ اما تا زمانی که ما در دماهای نمی سنبله و ریه های ما را پر نکنید تا با چیزی است که شبیه به ذات الریه آنها نگران” هنکس توضیح داد.

در چند ماه گذشته بسیاری از COVID-19 بیماران و پرستاران گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن علائم امیدوار به دریافت پاسخ خود را به عنوان تجارب گاهی متفاوت شدید از آنچه CDC ذکر شده است به عنوان رسمی COVID-19 علائم. یک زن به تازگی در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن چگونه او را تجربه کرده هذیان و توهم در میان مسائل دیگر.

در حالی که دیگران به اشتراک گذاشته اند علائم مانند نامنظم شدن ضربان قلب و تب است که در هفته گذشته.

ایمن ماندن در خارج وجود دارد و به یاد داشته باشید برای پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود و عمل اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>