tom-hanks-typewritter
تام هنکس/Instagram

تام هنکس فرستاده جدید خود استرالیا رفیق محبوب ماشین تحریر به عنوان یک هدیه

با توجه به متعدد استرالیا اخبار شبکه های محبوب بازیگر تام هنکس شگفت زده 8-year-old boy با یک هدیه پس از یادگیری او بود که در مدرسه مورد آزار واقع تا حدودی به این دلیل نام او تاج. هنکس در واقع می خواستم این پسر کوچک به می دانم که او تا به حال یک دوست در او نشانه فواره.

هنکس و ریتا ویلسون بودند اقامت در استرالیا در اوایل سال جاری زمانی که آنها آزمایش مثبت برای COVID-19 باقی مانده و وجود دارد در طول خود را بازیابی و 14 روز در قرنطینه پس از آن. این همه زمانی آغاز شد که پسر Corona De Vries نوشت: تام و همسرش ریتا ویلسون پس از آنها تشخیص داده شد.

مشاهده این پست در Instagram

سلام و مردمی است. @ritawilson و من در اینجا در استرالیا. ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد. ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد. به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای Coronavirus و داشت به مثبت باشد. خوب در حال حاضر. چه برای انجام بعدی ؟ پزشکی مقامات پروتکل هایی است که باید دنبال شود. ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد ، ما را به جهان ارسال شده و به روز شده. مراقبت از خودتان! Hanx!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط تام هنکس (@tomhanks) در

“من در اخبار شنیده ام شما و همسر خود را گرفتار بود Coronavirus” تاج نوشت: با توجه به کانال 7 اخبار. “حال شما خوب است ؟ I love my name, اما در مدرسه, مردم با من تماس Coronavirus. من بسیار غمگین و عصبانی وقتی مردم با من تماس این.”

تام هنکس میخوام تام هنکس (به معنی ما یک میلیون دلیل برای اعتبار عشق ما به او) پس او در پاسخ به این نامه با یک هدیه ویژه.

“نامه خود را ساخته شده من احساس فوق العاده” تام نوشت: به پسر. “با تشکر از شما برای یک دوست خوب است. دوستان را به دوستان خود احساس خوب زمانی که آنها پایین است. من دیدم شما در تلویزیون حتی اگر من به عقب در ایالات متحده آمریکا در حال حاضر—و همه سالم است. حتی اگر من دیگر بیمار شدن نامه های خود را ساخته شده من احساس حتی بهتر است.”

تام به کوچک, تاج, تاج او-با نام تجاری ماشین تحریر — ماشین تحریر او را قبلا به اشتراک گذاشته شده در Instagram.

“من فکر می کردم این ماشین تحریر خواهد کت و شلوار شما” هنکس ادامه داد. “من آن را گرفته بود به Gold Coast, و در حال حاضر آن را به عقب با شما. بپرسید رشد و چگونه کار می کند. و استفاده از آن برای نوشتن من است.”

BRB گریه برای همیشه لطفا برای.

پس از او و ویلسون بهبود هنکس مشترک ویژه به روز رسانی در زن و شوهر و سلامت خاطر نشان کرد هر کس به اجتماعی فاصله جدی است.

“پناه در محل کار مثل این: شما نمی دهد آن را به هر کسی — شما نمی توانید آن را از هر کسی. حس مشترک, نه؟,” او نوشت. “رفتن به مدتی اما اگر ما مراقبت از یکدیگر, کمک, که در آن ما می دهد تا برخی از وسایل رفاهی… این نیز بگذرد. ما می توانیم این را بفهمند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im