تام هنکس می گوید: “شرم بر شما” برای افرادی که نمی اجتماعی فاصله


Tom-Hanks-Has-Had-Enough
V E اندرسون/گتی

شما می دانید ما در حال messing تا زمانی که تام هنکس می شود دیوانه در آمریکا

اگر کسی در هالیوود است که قدرت به صحبت در coronavirus مسائل آن خواهد بود تام هنکس. او و همسرش ریتا ویلسون قرارداد این ویروس در راه بازگشت در ماه مارس در حالی که آنها در استرالیا. آنها پس از بهبود و بازگشت به خانه خود در لس آنجلس که در آن آنها همچنان به خود منزوی. در حال حاضر هنکس خیلی ساده پیام برای همه آمریکایی ها به عنوان COVID-19 موارد انبوه فزاینده در کشور ما: انجام بخشی خود را.

“واقعا وجود دارد فقط سه چیز ما می توانید انجام دهید به منظور رسیدن به فردا: پوشیدن ماسک, اجتماعی, فاصله, شستن دست ما” هنکس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته که در آن او خود را ترویج فیلم های جدید تازیکه قطره بر روی تلویزیون اپل+ در جولای 10.

در طول رویداد مطبوعاتی هنکس خواسته شده بود به توصیف تشابه بین چه شخصیت های در فیلم, تحمل, و آنچه که همه ما در حال رفتن را از طریق در زندگی واقعی به عنوان ما همچنان به حرکت همه گیر. او کردم یک کمی کار کرده و دلیل خوب — همه آن طول می کشد برای کاهش انتقال ویروس است برای نشان دادن احترام به دیگران با پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن فاصله از آنها و در عین حال بسیاری از آمریکایی ها حاضر به انجام حتی کسانی که پایه همه چیز است.

“کسانی که همه چیز بسیار ساده و بسیار آسان اگر کسی نمی تواند پیدا کردن آن را در خود به تمرین آن سه چیزهای بسیار اساسی – من فقط فکر می کنم شرم بر شما” هنکس گفت. “آیا نمی شود یک p–, با آن انجام بخشی خود را. آن را بسیار اساسی است. اگر شما در حال رانندگی ماشین شما لازم نیست به بیش از حد سریع, شما با استفاده از خود را به نوبه خود سیگنال و شما جلوگیری از ضربه و عبور و مرور. پروردگار من آن حس مشترک است.”

واقعا حس مشترک است. اما برخی از مردم فکر می کنم که خواسته بودن در مورد مراقبت از دیگران است نقض قوانین شخصی خود را در حقوق (حقوق می شود یک احمق? که در قانون اساسی با عرض پوزش). و بنابراین در اینجا ما رو نزدیک به 50,000 جدید کروناویروس موارد هر روز در ایالات متحده آمریکا

تنها خبر خوب در اینجا این است که هنکس همچنین به روز رسانی در مورد چگونه او و ویلسون در حال انجام کار پس از COVID.

“آه به عنوان قناری در معدن زغال سنگ برای COVID-19, تجربه, ما, خوب,” او گفت:. “ما تا به حال حدود 10 روز بسیار ناراحت کننده علائم. نه تهدید کننده زندگی ما خوشحال می گویند. ما جدا شدند به منظور نگه داشتن چشم در خودمان چرا که اگر ما در درجه حرارت مشخصی تا به حال اگر ما ریه ها پر بود اگر هر تعداد از چیزها اشتباه رفته بود و با این کار ما نیاز به متخصص مراقبت های پزشکی. ما نمی. من حدس می زنم ما مدل recoverers از COVID-19 اما ما نیز جدا شده به طوری که ما نمی خواهد آن را به هر کس دیگری است که ما در تماس با, و پس از آن انجام شده است همان جداسازی اجتماعی فاصله است که خواسته است از جهان ما خوب است.”

او حتی اهدای پلاسما است که به احتمال زیاد برای کمک به نقاهت پلاسما استفاده می شود برای درمان COVID بیماران.

بچه ها این واقعا سخت نیست. فاصله. ماسک. شستن دست های خود را. نمی تام هنکس دیوانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net