تام هنکس می دهد فارغ التحصیلی کامل سخنرانی برای کلاس 2020


tom-hanks-graduation
دانشگاه ایالتی رایت/توییتر

تام هنکس به نام سالمندان “انتخاب آنهایی که”

تام هنکس تا به حال مشغول چند ماه. پس از او و ریتا ویلسون هر دو مبارزه coronavirus آنها نیز اهدا پلاسما برای کمک به مبارزه با ویروس. هنکس و سپس لگد شنبه شب زنده است و برای اولین بار در صفحه اصلی نشان می دهد و اخیرا پیوست میشل اوباما #Votingsquad. در حال حاضر او را تحویل یک سخنرانی به 2020 کلاس فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی رایت و پیام او یکی بود از امید و پشتکار برای همه 2020 سالمندان است.

دیتون اوهایو دانشگاه ایالتی رایت سالمندان کردم تعجب غیر منتظره از هنکس — یک شروع سخنرانی از خانه خود را به آنان است. این دانشگاه ارسال شده سخنرانی در توییتر نشان هنکس صحبت کردن به طور مستقیم به دانش آموزان خود را با یک پیام است که همه ما نیاز دارند. “تبریک به شما انتخاب آنهایی که. . . . شما انتخاب آنهایی که به دلیل سرنوشت unimagined هنگامی که شما شروع به خود را رایت دولت ماجراهای” هنکس آغاز شد. “شما آغاز شده در دوران کهن در جهان قبل از بزرگ همه گیر از سال 2020 است. شما صحبت از کسانی که سال قبل در زندگی خود را فقط در آن راه.”

هنکس در ادامه می گویند که او در تماس با آنها ‘انتخاب آنهایی که چرا آنها انتخاب شده اند در بسیاری از راه. “برای اولین بار توسط خلق و خو و نظم و انضباط شما زندگی می کردند, توسط, خلاق, آتش سوزی که در داخل از شما و غریزی lunges از خواسته های خود را… شما موفق به دلیل کمک و عشق به دیگران است که در زندگی خود را بدون شک. اما شما موفق عمدتا به دلیل شما و شما به تنهایی تصمیم به انجام این کار است.”

این بازیگر همچنین توضیح داد که این بار همه ما در حال زندگی می کنند از طریق یک نقطه عطف در زندگی خود را. “بخشی از زندگی خود را برای همیشه در شناخته شده به عنوان ‘قبل از'” هنکس گفت. “در همان راه دیگر نسل بگویید زمان مانند” بود که قبل از جنگ ” یا “بود که قبل از اینترنت” یا ” بود که قبل از Beyoncé.’ کلمه ” قبل ” در حال رفتن به حمل وزن بزرگ با شما.”

او همچنین اشاره کرد که اگر چه همه چیز به نظر می رسد نامشخص و خسته کننده کلاس 2020 خواهد بود قادر به استفاده از این را به نفع خود در مراحل بعدی زندگی. “شما روشن شود در راه خود را به درجه ای از رایت دولت برگزار هرگز در وعده,” او گفت:. “شما را ساخته اند آن را از طریق زمان فداکاری بزرگ و بزرگ نیاز دارید و هیچ کس را تازه تر به کار مجدد اندازه گیری های ما از حالت عادی شما انتخاب آنهایی.”

هنکس تا به حال یک رابطه بلند مدت با دانشگاه. در سال 2016 او بازدید از مدرسه به وقف تام هنکس مرکز تصاویر متحرک و همچنین رهبری یک کمپین جمع آوری کمک مالی که مطرح شده بیش از $167 میلیون دلار برای مدرسه با توجه به سی ان ان.

“آینده همیشه نامشخص” هنکس گفت: در بسته شدن. “اما ما که جشن گرفتن آنچه شما انجام داده اند که جشن تمام دستاوردهای خود را, ما خاص از یک چیز در این روز: شما نمی خواهد اجازه دهید ما به پایین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im