تام هنکس جشن 64 خود تولد با حماسه Slow-Mo استخر شیرجه


tom hanks pool birthday
تام هنکس/Instagram استیو Granitz/WireImage

ما می تواند صادقانه تماشای این فیلم از تام هنکس در تمام طول روز

گنجینه ملی و تمام اطراف مرد بزرگ تام هنکس جشن تولد خود را در سبک دیروز. این بازیگر تبدیل 64 و کاملا چلپ چلوپ اجازه دادن به جهان می دانم.

برنده جایزه اسکار بازیگر نقش اول مرد فیلم برداری خود را در slow-mo غواصی به استخر. او در زیر نویس این ویدئو “این تازی است 64!! Hanx” یک اشاره به جنگ جهانی دوم فیلم در مورد نبرد اطلس تازیکه قطره بر روی تلویزیون اپل امروز.

همسرش ریتا ویلسون نیز آرزو تولد پسر تولدت مبارک در Instagram به اشتراک گذاری یک شایان ستایش عکس او و نوشته “تولدت مبارک @tomhanks ما شما را خیلی دوست دارم. شما در حال ما لنگر. هر روز با شما یک برکت و رحمت است.”

این بازیگر همچنین به اشتراک گذاشته از آلبوم از بیتلز آمار “زمانی که من شصت و چهار” نوشتن “به من پاسخ خود را با پر کردن یک فرم معدن برای همیشه شما هنوز هم نیاز من به شما هنوز هم خوراک من زمانی که من شصت و چهار” و به سرعت به او پاسخ داد سوال خود را با یک “بله!”

در ماه های اخیر جفت شده اند آوازی خود را در مورد نبرد با کروناویروس و یادآوری به مردم است که همه ما باید به صورت جداگانه انجام بخشی از ما برای جلوگیری از گسترش. ویلسون و هنکس آزمایش مثبت برای این ویروس زمانی که آنها در استرالیا. آنها بهبود و بازگشت به خانه خود در لس آنجلس که در آن آنها در ادامه به خود منزوی.

“اجازه دهید به اشتباه آن را کشتار مردم” هنکس گفت هدی قطب نما در امروز نشان می دهد. “شما می توانید می گویند” خوب تصادفات کشتن تعداد زیادی از مردم بیش از حد.’ اما حوادث اتفاق می افتد چرا که بسیاری از رانندگان نیست انجام بخشی خود را,” او گفت:. “من نمی دانم که چگونه حس مشترک است به نحوی قرار داده شده است در سوال در رابطه با این است.”

او همچنین در مقایسه با آنچه که ما امروز مواجه با جنگ جهانی دوم گفت: در بخش “وجود دارد یک حساسیت است که نفوذ همه جامعه [در جنگ] بود که” آیا بخشی خود را. ما همه در این با هم.’ و انجام بخشی خود را به معنای کوچک وجود دارد مقدار زیادی از چیزهای شما می توانید انجام دهید برای کمک به ادامه وضعیت تلاش است که تا به حال هیچ نشانه ای از نتیجه آن است.”

هنکس نیز باز به نگهبان گفت که او و ویلسون به حال بسیار متفاوت تجربه با COVID. “من همسر خود را از دست داد حس چشایی و بویایی او شديد و تهوع و او تا به حال یک مقدار تب بالاتر از من” هنکس شفافی. “من فقط به حال فلج کننده بدن درد من بسیار خسته, تمام وقت, و من نمی توانستم تمرکز بر روی هر چیزی بیش از حدود 12 دقیقه است. که آخرین بیت نیمه مانند من حالت طبیعی به هر حال.”

تولدت مبارک مرد, اسطوره, افسانه. در اینجا به 64 ،

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>