تام هنکس و ریتا ویلسون اهدای خون و پلاسما برای Coronavirus واکسن


Tom Hanks Rita Wilson
امی Sussman/گتی ایماژ

تام هنکس و ریتا ویلسون در حال اهدای خون و پلاسما برای تحقیق — اما آنها به تنهایی نیست

در اوایل ماه مارس تام هنکس و ریتا ویلسون آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که آنها در استرالیا برای یک فیلم; و از آنجا که ما به دنبال سفر خود را از هر درمانی به روز رسانی آنها ارسال شده به رسانه های اجتماعی خود را بازیابی. در حال حاضر ؟ این زوج مشهور در حال انجام بخشی خود را برای کمک به توسعه یک واکسن برای coronavirus: آنها به اهدا خون خود و پلاسما برای پژوهش است.

در مارس 18 قسمت از NPR “صبر کنید صبر کنید… لازم نیست به من بگویید!”, هنکس صحبت با میزبان پیتر Sagal و اعضا آدم Felber, نگين فرساد و پیتر Grosz در مورد خود و ویلسون گام های بعدی در حال حاضر است که آنها در حال بازگشت به خانه در لس آنجلس احساس “فقط خوب” و “شیک پوش است.”

“بسیاری از سوال این است که چه در حال حاضر؟’ شما می دانید ؟ “چه ما در حال حاضر ؟ وجود دارد چیزی است که ما می توانید انجام دهید؟’ و در واقع ما فقط متوجه شدم که ما انجام بادی” هنکس گفت. “ما نه تنها نزدیک شده است; ما گفت:” آیا شما می خواهید ما خون ؟ می تواند ما را پلاسما’ و در واقع ما خواهد بود به آن را در حال حاضر به مکان های که امیدوارم به کار بر روی آنچه که من می خواهم به تماس هنک-ccine.”

تام هنکس خواهد جهان را نجات دهد.

این NPR مصاحبه پایان ندارد وجود دارد.

Sagal نیز خواسته هنکس آنچه که زندگی بوده است مانند در طول مستند. “شما همان است که بقیه از ما فقط در خانه شما, خواندن کتاب صرف وقت خود را مصرف زوم جلسه از او پرسید: این یک روز زیبا در محله ،

“من که چیزی متفاوت اتفاق افتاده است در مورد هر 20 دقیقه. من انجام داده ام ماری کوندو-izing از خیلی از زندگی من باید بگویم,” او گفت:. “اما من می گویند اگر من برنده یک دست از بازی یک نفره من بلافاصله سعی کنید برای دیدن اگر من می تواند دو بار در یک ردیف به طوری که من مشغول هستم. من بسیار بسیار شلوغ کافی است.”

همه جوک ها به کنار اگر چه هنکس نیست به تنهایی در اهدای خون و پلاسما در این زمان.

با توجه به NPR خون کمک های مالی کاهش یافت و به پایین توسط 18,000 واحد از مارس 9 تا 13 مارس در صلیب سرخ آمریکا اهدا مراکز در سراسر کشور. در آن زمان چند صد خون درایوهای لغو شد در سراسر کشور است. اما با توجه به صلیب سرخ آمریکا’ وب سایت آنها پس قادر به “پاسخگویی فوری به نیازهای بیمار” به لطف بسیاری که قادر به دادن خون و برنامه ریزی قرار ملاقات های آینده بیش از چند هفته گذشته.

اما این کار به مراتب بیش از.

صلیب سرخ آمریکا افراد را تشویق می کند به نگه داشتن خود را برنامه ریزی, خون, پلاکت یا AB نخبگان اهدای پلاسما قرار ملاقات به عنوان به خوبی به عنوان جدید اهدای قرار ملاقات برای هفته پیش رو “برای اطمینان از تامین ثبات در سراسر این بیماری همه گیر.”

“این بسیار مهم است برای مردم را به ادامه برای اهدای خون در حال حاضر به طوری که بیمارستان ها باید منابع کافی برای کمک به کسانی که نیاز به آن” متخصص بیماری های عفونی فرانک Esper MD گفت: کلینیک کلیولند در آوریل 21. “خون مجموعه سازمان کاملا پیوستن به خوبی اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه و کمک کننده ایمنی در خط مقدم.”

صلیب سرخ در حال حاضر به دنبال افرادی که به طور کامل بهبود از کروناویروس جدید به ثبت نام برای اهدای پلاسما به کمک زمان COVID-19 بيمار. سازمان کشورهای بیشتر در وب سایت خود است که افرادی که به طور کامل بهبود از COVID-19 آنتی بادی ها در پلاسما است که می تواند حمله ویروس.

“این نقاهت پلاسما در حال ارزیابی به عنوان درمان برای بیماران مبتلا به جدی یا بلافاصله تهدید کننده زندگی COVID-19 عفونت و یا کسانی که قضاوت یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در معرض خطر پیشرفت به شدید یا بیماری تهدید کننده زندگی” صلیب سرخ گفت.

ایالات متحده جراح عمومی می افزاید: “شما هنوز هم می توانید بیرون بروید و به خون است. ما نگران هستیم بالقوه خون کمبود در آینده است. اجتماعی فاصله ندارد به معنی اجتماعی متارکه.”

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر