تام بردی در سازمان دیده بان جمع آوری پیوستن به Buccaneers و جدید فیلم کوتاه با IWC

آن شده است یک زندگی در حال تغییر سال برای تام بردی. در ماه مارس پس از دو دهه به عنوان کارفرمایی برای میهن پرستان جدید انگلستان او امضا قرارداد دو ساله با Tampa Bay Buccaneers به ارزش 50 میلیون. نه تنها او شروع به بازی برای یک تیم جدید است, اما او را از خانمان و زندگی خود و خانواده خود را از صفحه اصلی پایگاه خود را از ماساچوست و نیویورک به فلوریدا—همه در میان جهانی از همه گیر.

“آن بوده است بسیار شلوغ در حال حرکت زندگی من به یک جامعه و تلاش برای راه اندازی فروشگاه در یک خانه جدید در آب و هوای مختلف بدون دانستن به کجا بروید و نمی دانستند بسیاری از مردم در اطراف در اینجا در این نقطه” بردی گفت: Robb Report. “ما در حال تلاش برای هوشمند باشد اما نمی تواند ترس. من شده است در تلاش برای یادگیری بسیاری از چیزهای جدید در یک منطقه جدید با یک تیم جدید و مراحل جدید.”

در حالی که ورزش ممکن است به طور نامحدود در برگزاری بردی هنوز هم دست خود را کامل. IWC فقط منتشر شد یک فیلم کوتاه متولد شده از یک رویا: یک پسر از سن متعوبر اساس فوتبالیست حرفه ای در اوایل. این تساوی تشابه به داستان امریکایی, ساعت ساز فلورانس Ariosto جونز با بازی جیمز مارسدن که تاسیس IWC در اواسط قرن 19.

Behind-the-Scenes of IWC's "Born of a Dream"

پشت صحنه از IWC را “تولد یک رویا” حسن نیت ارائه میدهد IWC

اما بردی نیست متوسط خود را با نام تجاری سفیر. مشارکت ریشه در میل واقعی برای IWC; او خریداری شده اولین مدل خود را—یک GST اتوماتیک زنگ—از Tourneau بوتیک در 57 خیابان در شهر نیویورک در سال 2002.

“ما تا به حال موفق به کسب قهرمانی سال قبل و من فقط امضا قرارداد جدید بنابراین من در نهایت به حال پول به آن را ندارند” گفت: بردی. “من هنوز هم آن را به این روز است. هر زمان که من در آن نگاه کنید سازمان دیده بان من فکر می کنم من آمده است یک راه طولانی است.'”

IWC GST Automatic Alarm

IWC GST حریق خودکار حسن نیت ارائه میدهد از IWC

آن را نه تنها IWC در مجموعه سازمان دیده بان که بردی می گوید که حدود 15 یا 20 قطعه. در حال حاضر روزانه خود را می پوشند یک Portugieser با یک شماره گیری آبی, اما او همچنین دارای یک Portugieser تقویم دائمی است که همسرش سوپر Gisele Bündchen. یک IWC Navitimer و Top Gun میرامار و همچنین یک خانه در امن و او را گرفته و علاقه به فهرست قطعات و همچنین.

“من باید بسیار قدیمی IWC ساعت جیبی که من از یکی از دوستانم جان Reardon [کریستی رئیس سابق بین المللی ساعت و بنیانگذار Collectability] است که در یک جمع بزرگ و باور نکردنی است دانش در سازمان دیده بان جامعه است و برای مدت زمان طولانی” گفت: بردی. “او مشاور من در راه است. اگر شما تا به حال نیاز هر ساعت جمع آوری دانش او می داند که بیش از هر کسی من تا کنون ملاقات در زندگی من است.”

IWC Portugieser Perpetual Calendar

IWC Portugieser تقویم دائمی Burki & شرر

جمع آوری ساعتهای تبدیل به یک سرگرمی. “من توجه به آنها و من به عنوان خوانده شده مقالات در Robb Report, GQ, Hodinkee و من دنبال های مختلف دیده بان هواخواه پروفایل در Instagram گفت:” بردی. “من همیشه صرفه جویی در ساعت به من کمی Instagram پوشه ها. من می گویند من فقط یک فن از ساعت و من باید خیلی باحال مجموعه است.”

وقتی پرسید که آیا او خواهد بود عبور کردن مجموعه خود را به کودکان و نوجوانان بردی نشان داد آنها نمی آیند آنها را به راحتی. “منظورم این است که اگر آنها به اندازه کافی خوش شانس!” خندید بردی. “این بچه ها در حال رفتن به مجبور به کسب درآمد از آن. من فقط می خواهید آنها را به آنها را اگر آنها قدردانی برای آنها مثل من. اما به نظر من من فکر می کنم شما کردم به بیرون رفتن وجود دارد و درآمد آنها است. چیزهایی که شما بیرون رفتن و خرید خود را با پول خود, که خود را خون و عرق خود را سخت کار می رود به هر خرید. به همین دلیل آنها به معنی بسیار است.”

Tom Brady in a Behind-the-Scenes Shot of IWC's "Born of a Dream"

تام بردی در پشت صحنه شات از IWC را “تولد یک رویا” حسن نیت ارائه میدهد از IWC

NFL ستاره بود با این حال هدیه یک ساعت به پدرش تام بردی Sr, پس از او, دانشکده فوتبال, تیم Wolverines میشیگان موفق به کسب رز باول در سال 1997. فوق العاده او حتی نمی آن را در این زمینه در این بازی اما سازمان دیده بان او را برای بودن در برنده شدن قهرمانی تیم قطعا مدلول شروع از آنچه که تبدیل به یک افسانه ای حرفه ای. “این fanciest تماشای من بود و من می خواستم پدرم به آن می گوید:” بردی که کاهش یافته است به ذکر است از این مدل. “بیست و سه سال بعد و او هنوز هم آن را می پوشد به این روز است.”

"Born of a Dream" Director Rune Milton and Tom Brady

“تولد یک رویا” مدیر سخن میلتون و تام بردی حسن نیت ارائه میدهد از IWC

جدید IWC به دنیا رویا: یک پسر از سن متعو فیلم طول می کشد بردی طرفداران و حتی بیشتر به شروع کار خود را شامل صحنه هایی از زمانی که او فقط یک بچه به کار بر روی بازی خود را در دبیرستان تمام راه را از طریق به معروف NFL حرفه ای. به زندگی به ارمغان آورد توسط کارگردان دانمارکی, سخن میلتون فیلم کوتاه است که یک تولید بزرگ به نظر می رسد مانند یک پیشرو به چه چیزی می تواند یکی از ویژگی های فیلم است.

“من تا به حال مقدار زیادی از زمان را به تأمل در آن قسمت از زندگی من گفت:” بردی از تماشای زندگی خود را دوباره تصویب شده در صفحه نمایش. “ما نمی باید تصویری سپس مانند ما آن را در حال حاضر. تأمل در آن زمان شاید 35 سال پیش برانگیخته و احساسات مختلف. آن را واقعا به ارمغان می آورد تا بسیاری از خاطرات. من دوست دارم که چگونه آن را معلوم شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>