تام برادی است که فروش خود را به شدت تغییر یافتهاست کادیلاک Escalade SUV برای $300,000

معلوم لایحه Belichick و جدید انگلستان میهن پرستان نه تنها چیزهایی است که تام بردی خواهد jettison این offseason. NFL بزرگترین کارفرمایی تصمیم گرفته است تا بخشی از راه را با یکی از وسایل نقلیه مورد علاقه خود را به عنوان به خوبی. در حال حاضر سابق خود سوار یک نردبان کادیلاک 2017 می تواند مال شما.

به عنوان شما ممکن است انتظار این است که به طور منظم قدیمی نردبان. بلکه آن را به شدت تغییر یافته ESV نسخه طراحی شده به طور خاص به QB مشخصات دقیق توسط والنسیا در کالیفرنیا بر اساس بکر خودرو طراحی شده است.

آنچه باید VIP متخصصان انجام می شود به این SUV لوکس? واضح ترین تغییر این است که از آن بزرگتر است. بکر کشیده ماشین 20 اینچ و از آنجا که این تمدید درب عقب 10 اینچ, با توجه به فروش آن فهرست. این تغییرات کمک به حفظ ظاهر متناسب برای خودرو با وجود آن دمیده شده تا نسبت. سقف نیز مطرح شده توسط پنج اینچ و اجرا با پشتیبانی از فولاد مسخرگی به طوری که آن را بیش فدرال ایالات متحده استانداردهای ایمنی و سرکوب مقاومت در برابر قوانین در حالی که ارائه مطلوب مسافری عقب سقف. این فقط یک SUV برای QB; آن می تواند متناسب با کل خط حمله ،

Inside Tom Brady's stretched Becker Cadillac Escalade ESV

داخل تام بردی کشیده بکر کادیلاک Escalade ESV بکر طراحی خودرو

وجود دارد حتی بیشتر تغییرات بر روی صفحه نمایش در داخل جت مانند کابین. آن را ویژگی های اضافی-سفارشی-صندلی ساخته شده از جمله دو و شش-راه برق خمیده VIP صندلی برقی با پای استوار است. نیز وجود دارد دو شرکت بزرگ حمل و نقل هوایی-سبک میزهای تاشو با burl چوب پایان 32 اینچ HD صفحه نمایش ال سی دی عقب 12 اینچ و صفحه نمایش و یک دانشمند-کنترل A/V سیستم و اینترنت تلفن همراه روتر است که اجازه می دهد تا برای چند ارائه دهندگان خدمات.

“فراق راه با من بکر ESV آسان نخواهد بود. از یک روز از آن من شد پناهگاه از خارج سر و صدا” خلیج تمپا دزد دریایی استار به نقل از, در این فهرست است. “من در زمان غرور در چیدن تمام برنامه ESV; از تر و تمیز از صندلی به رنگ فرش. با چنین مدت زمان محدود در برنامه شلوغ ESV به من داد کسانی که دقیقه اضافی برای مطالعه به من راهکار برقراری تماس تلفنی با خانواده. بلافاصله من بهره وری بالا رفت و من استرس پایین آمد. من امیدوارم که مالک بعدی خواهد شد مراقبت از او; او همیشه بخشی از بردی خانواده است.”

2017 Stretched Becker Cadillac Escalade ESV

بکر طراحی خودرو

اگر شما می خواهید برای دریافت پشت چرخ از بردی 2017 کشیده بکر کادیلاک Escalade ESV آماده به چلپ چلوپ کردن برخی از پول نقد جدی. آینده Hall of Famer را SUV هزینه $350,000 هنگامی که آن را با نام تجاری جدید بود اما از آن می توان برای $300,000 فقط سه سال بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im