World-Day-Against-Trafficking-1
Kenko Ito/EyeEm/گتی

آیا می دانید که 10.1 M قربانیان قاچاق انسان هستند کودکان ؟ کودکان به حساب 27 درصد از تمام قربانیان قاچاق انسان در جهان و دو نفر از هر سه کودک قربانی ، 21 درصد از قربانیان استثمار جنسی کودکان بودند. اگر این شما را ندارد و بیمار به معده و سپس توقف خواندن.

من مطمئن هستم که چرا جهنم قاچاق کودکان از جمله یک موضوع تابو. به عنوان یک مادر با یک پلت فرم رسانه های اجتماعی, من احساس می کنم یک تعهد برای کمک به گسترش آگاهی است. من در کالیفرنیا زندگی می کنند و یکی از مقصد متحده برای قاچاق انسان; در واقع, ملی, قاچاق انسان, Hotline گزارش می دهد که آنها دریافت تماس از کالیفرنیا در سال 2018 از هر جای دیگری است. آن sickens من است که رسانه ها و مشاهیر برخی از آنها مادران و پدران در حال صحبت کردن بیشتر در مورد این وحشتناک مسئله است.

شما لازم نیست که به یک پدر و مادر به درک چگونه وحشتناک این است; شما فقط باید به یک گوشی بشر به ببینید که ما یک مسئله بزرگ در اینجا. ما همه داغ و سنگین با هر موضوع و در عین حال وقتی که می آید به همنوعان به فروش می رسد برای رابطه جنسی — به ویژه کودکان — ما به طور کامل آرام است. من چیزی گم شده اینجا ؟ هنگامی که شما داده می شود یک پلت فرم مانند رسانه های اجتماعی, من احساس می کنم که شما به طور خودکار یک تعهد را به آگاهی در مورد مسائل اجتماعی به خصوص چیزی به عنوان وحشتناک به عنوان قاچاق جنسی کودکان. من اهمیتی نمی دهند چگونه تابو است.

سیستم عامل رسانه های اجتماعی کمک کرده اند را ارزشمند آگاهی به بسیاری از چیزهای مهم در سراسر جهان و در حال حاضر از آن زمان به نوبه خود جمعی ما توجه به این موضوع است. قاچاق انسان چند میلیارد دلار جنایی میباشد. این افراد بیمار هستند و فروش کودکان در ازای رابطه جنسی. من نمی دانم چه چیز دیگری باید بگویم به شما را متقاعد کند که ما باید صدای این بچه ها که به ما نیاز دارند. چگونه می تواند شما را باور نمی کند که این اتفاق در کشور ما ؟

MADAREE TOHLALA/گتی

در طول چند هفته گذشته من شده اند آموزش خودم بیشتر در مورد افزایش برده داری کودکان پس از COVID; با توجه به آزادی مطبوعات توسط ستاره قطبی که عمل ملی, قاچاق انسان, خط تلفن, تعدادی از بحران قاچاق موارد به کار گرفته شده توسط خط تلفن با افزایش بیش از 40% در ماه پس سرپناه در محل سفارشات نسبت به ماه قبل. من نیز به دنبال بهره برداری راه آهن زیرزمینی در Instagram, یک سازمان است که تمرکز اصلی این است که نجات کودکان از برده داری. جولای 30, هفتم جهان, قاچاق انسان, روز آگاهی جایی که عملیات زیرزمینی راه آهن تشویق همگان را به صحبت می کنند تا برای کمک به آگاهی است. خود را به هدف و امید است که دولت را علاقه به این قربانیان است.

در اینجا چند راه برای پیوستن به افزایش برای کودکان جنبش با عملیات زیرزمینی راه آهن:

  1. با صدای بلند در جامعه خود را (بازدید ourrescue.org/rise برای مکان در سراسر ایالات متحده)
  2. با صدای بلند از خانه:
    1. در رسانه های اجتماعی. ارسال یک عکس از خود را پشتیبانی می کند. برچسب @ourrescue و با استفاده از هشتگ: #RISEUPFORCHILDREN #GETLOUD #EndHumanTrafficking
    2. پر کردن خانه خود را و جامعه با بادکنک آبی به عنوان یک نماینده از آوردن آگاهی و امید به این موضوع است. رنگ آبی نشان دهنده سوء استفاده از کودکان آگاهی و شناخته شده جهانی رنگ برای قاچاق انسان است.

ملی, قاچاق انسان, تدریس خصوصی در خانه به اجرا در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است. تلفات رایگان تدریس خصوصی در خانه شماره 1-888-373-7888 — و یا شما می توانید متن 233733 برای دریافت کمک برای خودتان به گزارش هر گونه فعالیت است که ممکن است مربوط به قاچاق انسان و یا به کمک شخص دیگری. وجود دارد بسیاری از سازمان های محلی در سراسر جهان اگر شما به سادگی گوگل “محلی قاچاق انسان سازمان است.” لطفا برای انجام تحقیقات خود را در جوامع محلی در مورد چگونه شما می تواند کمک به گسترش آگاهی در این وحشتناک مسئله است.

بیایید به این بچه ها صفحه اصلی و جلوگیری از دیگر کودکان و زنان و مردان از همیشه نیاز به رفتن را از طریق این. کودکان شایسته به دوران کودکی. این قربانیان خود را سزاوار آزادی است. پایان داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im