هر سال برای چند سال گذشته در San Diego Comic-Con یک رویداد است که بسیاری از مردم مشتاقانه است. دلیل این است که این رویداد معمولا به ارمغان می آورد در مورد نام تجاری جدید اطلاعیه ها توسط فیلم studios برای فیلم های آینده, اسباب بازی جدید, جدید کمیک و اساسا فقط یک تن از سرگرم کننده و نخبه ،

تبلیغات

متاسفانه اگر شما امیدوار بودند برای حضور در این رویداد این سال است که دیگر ممکن است با توجه به شیوع کروناویروس آن را مجبور کرده است تا سال 2020 San Diego Comic-Con به لغو شود.

در بیانیه ای ساخته شده توسط سازمان دهندگان این رویداد “به رسمیت شناختن است که تعداد بی شماری از شرکت کنندگان صرفه جویی و برنامه ریزی برای آن کنوانسیون در هر سال و چگونه بسیاری از غرفه داران و ذینفعان تکیه بر حوادث آن برای بخش عمده ای از امرار معاش خود آنها امیدوار بود برای به تاخیر انداختن این تصمیم در پیش بینی که COVID-19 نگرانی ممکن است کاهش در تابستان. نظارت مستمر از سلامت مشاوره و اظهارات اخیر فرماندار کالیفرنیا را روشن ساخته است که آن را نمی توان امن برای حرکت به جلو با برنامه ریزی برای این سال است.”

سان Diego Comic-Con نیست اولین رویداد بزرگ برای لغو شود. در اوایل سال جاری MWC سال 2020 به حال نیز لغو شده و دیگر رویدادهای مهم برنامه ریزی برای سال جاری نیز پس از لغو شده. این شامل E3 سال 2020 Google I/O سال 2020 و همچنین به نظر می رسد که سال 2020 توکیو المپیک ممکن است به تعویق افتاد.

برخی از شرکت ها مانند اپل خواهد بود هل دادن به جلو با حوادث مانند WWDC سال 2020 به جز که آنها را میزبانی آن را در یک فرمت آنلاین که نیاز به یک جمعیت برای جمع آوری یک فضای بزرگ است.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 و Sdcc. منبع: ign

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im