به نگه داشتن آن صنعتگران شاغل Rancourt است با ارائه بهترین فروش در قیمت عمده فروشی

امریکا یکی از تولید کنندگان پیشرو از کفش دست ساز بوده است-برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس. در تلاش برای شناور باقی می ماند آن است که در حال حاضر ارائه یک انتخاب از سبک های در عمده فروشی در تلاش برای آب و هوا پایدار اقتصادی خرید اینترنتی.

بر اساس در لوستن مین Rancourt & Co. تاسیس شد در سال 1964 توسط آن eponymous خانواده که تخصصی در handcrafting کفش. در حال حاضر کنترل یک سوم نسل از خانواده کسب و کار یکی از چند نوع آن در سمت چپ در ایالات متحده در تلاش برای باز بماند—و نگه داشتن آن صنعتگران در حقوق و دستمزد—این شرکت با راه اندازی یک کمپین crowdfunding است که دیدن آن پرفروش ترین مدل های فروخته شده در قیمت عمده فروشی.

“ما خواهد شد جمع آوری سفارشات تا زمانی که ما رسیدن به سفارش آستانه حدود 150 جفت در هر سبک و سپس کفش خود را در دسته 300” کایل Rancourt شرکت معاون رئیس جمهور در بیانیه ای گفت. “در این دوره ما می توانیم نگه داشتن همه ما ارزشمند کفاشان شاغل و جلوگیری از ویرانگر lay-offs که صدمه زدن به کفش میراث فرهنگی در جامعه ما است. ما سپاسگزار برای حمایت از شما و امیدوارم که شما با استفاده از این فرصت برای کمک به ما در خانواده کسب و کار خود را ادامه 52-سال سنت در حالی که دستیابی به یک جفت کفش دست ساز ارزش انتظار را دارد.”

Rancourt shoes

صنعتگران ماهر ایجاد Rancourt کفش با استفاده از تکنیک های زمان آزمایش. حسن نیت ارائه میدهد از Rancourt

و آن سنت این است که هیچ چیز به عطسه در است. Rancourt استخدام بسیاری از ماهر cordwainers برخی از آنها را تا آنجا که از 40 سال تجربه عملی. مهارت های مورد نیاز برای قالب و مناسب چرم در گذشته است مرگ یک هنر است که تنها تعداد انگشت شماری از شرکت های مانند Rancourt کمک به زنده نگه داشتن. پس از اولیه که مالیات فرایند هر مدل و با دست دوخته شده با موم موضوعات–که در حال مقاوم در برابر آب, اما همچنین جلوگیری از سوزاندن به عنوان آنها را از طریق کشیده چرم–برای ایجاد کفش فوقانی. تمام این جزئیات در مجموع ایجاد فوق العاده انعطاف پذیر (خواندن راحت) جفت ارز.

این سابقه است که باعث شده است تا تعدادی از شناخته شده علامت های تجاری از جمله رالف لورن به کار با Rancourt در تولید خود را خصوصی برچسب کفش. به گرفتن دست خود را در برخی از با کیفیت بالا کفش و ارائه بحرانی کمک به یک کسب و کار مستقل در همان زمان به این نام تجاری وب سایت که در آن حتی priciest سبک را می توان برای یک کیف پول دوستانه $180.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>