به پزشکان من در باروری مهم تر بود از درد من


Doctors-Fertility-More-Important-Pain
مامان ترسناک و Westend61/گتی

“آیا شما مطمئن شوید که شما انجام می شود ؟” دکتر من به من گفت. “شما هنوز هم جوان است.”

من تا به حال بی قراری با دست مالش فضای بین انگشتان من یکی یکی وقتی که من احساس من دست توپ را مشت محکم و انتشار است. در اینجا من در مقابل یک پزشك متخصص من می خواهم به سفر بیش از دو ساعت برای دیدن او صرف پنج دقیقه اول مکالمه ما درخواست من در مورد آشنایی و زندگی جنسی. اطلاع رسانی به او, که من در حال حاضر رفتن را از طریق طلاق بود به اندازه کافی برای حرکت گفتگو در مورد من به درد مزمن پشت و لگن درد مکرر دوره و سابقه خانوادگی از سرطان های تناسلی به نگرانی در مورد اینکه آیا من همیشه می خواهم بچه ها دوباره.

بله من کاملا مطمئن شوید. من جاده به باروری طولانی و پر از دست انداز و بارداری نداشت پیاده روی در پارک. من 31 زمانی که من در آن من و همسرم تصمیم گرفت به منظور تلاش برای باردار شدن است. آن را به حال شده است بیش از 10 سال پس از اولین بارداری که اتفاق افتاده است بسیار بیش از حد به راحتی. این بار پس از بیش از یک سال از تلاش برای باردار شدن, من تصمیم گرفتم به دنبال کمک از متخصص زنان. پس از آزمایشات سونوگرافی چند قرار ملاقات و لاپاروسکوپی روش من مبتلا به اندومتریوز — یک اختلال است که باعث می شود مخاط رحم به رشد در خارج از حفره رحم. معلوم اندومتریوز است که نه تنها یک علت شایع ناباروری ثانویه, آن را به حال شده است به علت ناتوان کننده درد لگن, درد من قبلی پزشکان تا به حال خار برای سال.

درد احساس مانند یک کوسه نیش به داخل و نبود محدود به دوره. آن را همراه با خستگی و نفخ و اغلب مرا فرستاده مستقیم به رختخواب برای روز. من می دانستم که آن نبود اما با کمک بسیاری از پزشکان — تا به حال متقاعد شده است که در آن بود. این اوج یک رابطه پیچیده با درد است. قوی سیاه نمی شکایت از درد. ما فقط به انجام بهترین های ما را از طریق آن.

وقتی که من 25 من راه می رفت از یک بیمارستان آموزشی بالا در شیکاگو با سر و کمر درد آنقدر شدید من می توانم نگه داشتن سر من نشسته. من در واقع دریافت هر گونه درمان یا دارو. من خانه فرستاده شد با دستورالعمل به چند ایبوپروفن و بعد از آن به پایان رسید تا در یک بیمارستان که در آن مشخص شد من مایع نخاعی شد و به آرامی نشت و نیاز به وصله. من می توانستم درگذشت اما سال فرستاده می شود دور توسط پزشکان به من آموخت که با اعتراض بیش از حد بود و اتلاف انرژی است.

در حال حاضر پس از دو عمل جراحی برای حذف اندومتریوز من در نهایت در مقابل یک متخصص. من تا به حال چپ شدید طرفه درد است که بدون شک ناشی از تخمدان سمت چپ پایبند به من لگن کناره. من تا به حال بیرون آمدن از بیهوشی سال پیش بعد از اولین عمل جراحی برای برداشتن اندومتریوز برای پیدا کردن که مشکل تخمدان هنوز هم وجود دارد هنوز هم پایبند. من OB-GYN می خواستم به آن را ذخیره کنید به من یک فرصت بهتر در دوران بارداری, حتی اگر من می دانم که در حال حاضر بسیاری از زنان باردار فقط خوب تنها با یک تخمدان است. در این زمان هر چند من نمی خواهم هر چیزی را نجات داد به جز من سلامت عقل. من می خواستم این درد از بین رفته اند و من می خواستم هر قطعه باقی مانده از jinxed سیستم تولید مثل کردن. من می خواستم که قادر به از طریق شب خواب بازی با من چهار سال بدون بیش از دو برابر و نه ترس هر واحد تغییر در ارتباط با هر یک از چرخه فاز.

“من مطمئن هستم که” به من گفت. “نگاهی به لوله فالوپ رحم تخمدان و آنچه از آسیب های دیگر به شما در پیدا کردن.” تصاویری از سونوگرافی شد بر روی صفحه نمایش کامل پشت سر ما. وجود دارد من لوله فالوپ به عنوان روز روشن و پر از ناشناخته جرم است. “مشخصات فنی نرمال لوله فالوپ نیست به اندازه کافی بزرگ دیده می شود در سونوگرافی” دکتر گفته بود فقط چند دقیقه قبل از باروری شد موضوع بحث است. از لحاظ فنی من نباید قادر به (و یا باید) احساس من لوله فالوپ یا, اما من انجام دهد. او صرف چند دقیقه بیشتر از طریق کلیک کردن عکس ها و صحبت کردن بسیار سریع در مورد گزینه های محافظه کار که شامل مصرف داروها برای مقدار نامحدود از زمان با خطر بالا از داشتن عرق شبانه و گرگرفتگی.

من سوار اشتباه در مورد چگونه یک بار دیگر من می خواهم اجازه دهید یک پزشک پرتاب یک گروه کمک در درد و رنج من. این بار من برای رفتن به gaslit. من می خواستم انجام بیش از. من به نام و من سمت چپ یک پیام خواستار ما نگاهی دقیقتر به آنچه که قرار بود از آنجا که هیچ یک از این احساس طبیعی است. من درد در کلمات بهترین راه من می تواند از طریق اشک را به چشمان من. پرستار به نام من به برنامه CT اسکن. نتایج نشان داد که مشکوک “ضخامت” در پوشش من رحم دیوار و برخی از مایع در حفره لگن برای اضافه کردن به لیست از توده ها و موقعیت های سونوگرافی کشف شده است. در حال حاضر ما می تواند با ادامه عمل جراحی برای خلاص شدن از رحم لوله ها و تخمدان.

به پزشکان باروری زنان است که اغلب مهم تر از ما باروری درد. من تا به حال هر چه راحتی من می توانم از این واقعیت است که حداقل زندگی من در زمان مقدم بر این که آیا من می توانم تغییر ذهن من در مورد داشتن بیشتر بچه ها یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im