خسته از کار از خانه ؟ تمام سوئیت لندن غرب هالیوود در حال حاضر کار-از-هتل برنامه

اگر شما در حال مستقر در لس آنجلس, شما هم اکنون می توانید سعی کنید کار از یک هتل به جای. آغاز ژوئن 1, لندن غرب هالیوود در بورلی هیلز را ارائه می دهد از راه دور جدید کار مفهوم طراحی شده برای ارائه یک گزینه برای کسانی از ما که ممکن است نیاز به یک تغییر از مناظر و برای کسب و کار است که ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است آماده به بازگشایی موجود خود را در دفاتر نگه داشتن با زمان دولتی مورد نیاز است. لقب “دفاتر در لندن غرب هالیوود” برنامه اجازه می دهد تا برای اجاره جادار تبدیل سوئیت به صورت ماهانه با نرخ و امکانات امکانات رفاهی مانند اختصاص داده شده “و فرضا منو” ایجاد شده توسط هتل سرآشپز اجرایی.

London West Hollywood Beverly Hills

سوئیت می تواند تبدیل به ویژگی های فضای کار و صندلی مناطق. حسن نیت ارائه میدهد از لندن غرب هالیوود

ایده برای برنامه آمد به گرگ Velasquez هتل مدیر فروش و بازاریابی, در طول سال های اخیر رفت و آمد صبح هنگامی که او شنیده ام یک CNBC مصاحبه با رهبران کسب و کار در مورد چالش های تطبیق محل کار خود را برای دیدار با سلامت و اجتماعی فاصله دستورالعمل. “یک لامپ رفت” Velasquez گفت: Robb Report. “من متوجه شدم که فوق العاده اندازه و طرح از ما اتاق مهمان—که در شروع 725 فوت مربع و مرطوب میله های بالکن خصوصی و مستطیل طرح های طبقه ساخته شده آنها را مناسب برای تبدیل به دفاتر.” Velasquez همچنین اشاره می کند که این هتل که باقی مانده است باز در طول Covid-19 بحران و اجرا کرده است سخت حفاظت پروتکل “تمیز است به طور مداوم کارکنان در سراسر ساعت کاري در هفت روز هفته و با قابلیت ارائه F&B خدمات” — اضافه کردن به راحتی.

The London West Hollywood Beverly Hills

وعده های غذایی را می توان برداشت تا در لابی لندن نوار و یا تحویل به مجموعه. حسن نیت ارائه میدهد از لندن غرب هالیوود

در زیر برنامه ای که ارائه خواهد شد حداقل تا پایان 2020, اشخاص علاقه مند می تواند به اجاره یک سوئیت برای یک شروع نرخ از 5 ، 000 $در یک ماه تحت استاندارد روزانه, نرخ هتل ها, کسانی که همان اتاق به طور معمول برای حدود $10,500 یک ماه. سوئیت در محدوده 725 – به 1,975 فوت مربع و تبدیل شده اند به ویژگی های میز کار و صندلی مناطق (منهای تخت) دیواری تلویزیون و اینترنت با سرعت بالا. تمام آب و برق و محدود مربوط به فراشی خدمات ارائه خواهد شد در حالی که در سایت نوکر پارکینگ در دسترس است برای اضافی $300 در هر وسیله نقلیه. سرآشپز اجرایی آنتونی کین نیز ایجاد کرده است به ویژه “هنر منو” برای مهمانان شامل ظروف مانند مرغ سرخ شده با قارچ و ریزوتو و برنج کاسه با مخلوط سبزیجات و اسفناج سالاد با میگو و آووکادو. وعده های غذایی را می توان برداشت تا در یک برو ایستگاه در سطح لابی لندن نوار و یا تحویل به دفتر خود مجموعه به صورت اسمی خدمات شارژ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im