Tina Fey دختر برنده بهترین مصاحبه وقفه و در عین حال


tina-fey-daughter-interview-2
اواخر شب با Seth Meyers/YouTube

Tina Fey 8-year-old daughter, پنه لوپه به تازگی قطع یکی از مصاحبه های او در خنده دار ترین راه

تقریبا هر پدر و مادر تنها در این سیاره شده است قربانی یکی از فرزندان خود را در حالی که در یک تماس مهم است. شاید آن رخ داده است قبل از همه گیر که حرفه ای ترین مسائل به کار گرفته شد از طریق یک مدرسه هوشمند تلفن; یا شاید در طول یک زوم مصاحبه شغلی و یا یکی دیگر از جلسه مهم در قرنطینه. در حال حاضر این وقفه می تواند کاملا mortifying و یا کاملا هیستریک, بسته به اینکه چگونه شما را انتخاب کنید به آنها نگاه کنید. Tina Fey مردد به نظر آنها با حس شوخ طبعی است که کاملا جای تعجب ندارد. در مصاحبه اخیر خود با comedienne و بازیگر بود تصویری-بمباران توسط او 8 سال دختر قدیمی, پنه لوپه. به جای گرفتن mad او تصمیم به رفتن با جریان و لحظه ای اساسا تبدیل به یک SNL کمدی کمدی.

فی ساخته شده ظاهر در اواخر شب با Seth Meyers (از صفحه اصلی البته) به بحث در مورد Netflix بکشد Unbreakable Kimmy Schmidt تعاملی خاص است. در وسط فیلم, او شنیده ام سر و صدا و متوقف شده است. به عنوان پدر و مادر ما توانایی شنیدن و واکنش نشان می دهند به حتی کوچکترین حرکات.

“لطفا نگه دارید وجود دارد استعماری بانوی آینده در,” او گفت: Meyers در میان یک مکالمه است.

در عرض چند ثانیه دختر شایان ستایش او پنه لوپه به نظر می رسد در دوربین.

“ما مداخله تلویزیون بخش آیا شما نیاز به چیزی ؟” او پرسید: دختر که ایستاده بود در کنار او.

به جای گفتن چیزی به سادگی برداشته یک دست خود را تا رو به جلو در شکل “L.”

“شما در حال تماس با من یک بازنده?!” البته دختر او را پیدا کردم همه چیز کاملا خنده دار در حال اجرا خارج از اتاق خنده قاه.

“یک لحظه صبر کن ما نه بازنده!” ست interjected. تینا افزود: “این به معنی “وفادار” در دوران استعمار به طوری که بر شما!” او گفت: با اشاره به دخترش استعماری لباس.

فی نیست تنها مشهور هالیوود که بچه بمباران هنگام فیلمبرداری در خانه در طول بیماری همه گیر. جیمی فالون را تجربه کرده است چند وقفه در طول امشب نشان دادنحسن نیت ارائه میدهد از کودکان خود را. در طول یکی به خصوص خنده دار نشان می دهد بحث میزبان نشان می دهد اقدام به انجام کاری خود را در حالی که او 5 ساله دختر فرانی شروع به کوبیدن طبل در پس زمینه. پس از موسیقی خود سهم او در ادامه به اشکال پدر او به عنوان او تلاش برای ادامه خود را نشان می دهد.

آیا شما کار از خانه و اقدام به مراقبت از بچه ها به طور همزمان و یا در حال تلاش برای ایجاد یک تماس تلفنی ساده به اجازه دهید می گویند شرکت کابل این “ستاره های آنها درست مانند ما لحظات” یک یادآوری به چیزهای کوچک عرق در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im