زمان جدیدترین پوشش یک دلخراش عهد به سیاه مادری


time-magazine-cover-new
تیتوس Kaphar/مجله تایم

پوشش نشان دهنده غم انگیز و غیر ضروری از دست دادن سیاه را تحمل کرده اند برای قرن ها

زمان magazine خود اختصاص داده است ژوئن 15 جلد به مادرانی که فرزندان خود را از دست داده ام به نژادپرستانه و خشونت در پاسخ به قتل جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

مجله داوطلب خدمت سربازی به کمک هنرمند آمریکایی تیتوس Kaphar که با عنوان قطعه “رنگ های مشابه” شامل یک آفریقایی-آمریکایی نگه داشتن فرزند خود را با فرزند قطع بوم به نمایندگی از یک مادر عمیق از دست دادن. در این ویدئو لحظات قبل از فلوید مرگ او به نام برای مادرش Larcenia فلوید درگذشت دو سال قبل. “مادر!” فلوید می گویند. “مادر! من از طریق.” پس از مرگ او تظاهرات کرده اند فوران در تمام 50 ایالت به عنوان ملت خواستار پایان خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند است که اتفاق می افتد در امریکا برای 400 سال است.

“در بیان او را می بینم که مادران سیاه پوش که نهان و رندر درمانده در این خشم خود را در برابر نوزادان” Kaphar می گوید در زمان. “همانطور که من listlessly در اب راه رفتن را از طریق چرخه دیگری از خشونت علیه مردم سیاه و سفید من رنگ سیاه مادر … چشمان بسته furrowed ابرو برگزاری کانتور از دست دادن او را. این مادر سیاه و سفید درک می کند ، سیاه, مادران درک ناامیدی. من می توانم تغییر هیچ چیز در این جهان اما در رنگ من می تواند درک خود را. که من به ارمغان می آورد آرامش … نه امید, اما آرامش. او به پیاده روی من را از طریق شعله های آتش از خشم. من مادر سیاه و سفید نجات من هنوز دوباره. من نیاز به مطمئن شوید که آنها می توانید او را ببینید. من می خواهم به برخی از آن بود که داستان او گفته است. و تا این زمان امریکا نیاز به شنیدن صدای او.”

اطراف نقاشی در یک مرز قرمز هستند اسامی 35 سیاه مردان و زنان بودند که نتیجه نژادپرستی نظاممند (بسیاری از دست پلیس) — فقط درصد کمی از کسانی که به قتل رسیده اند و در تاریخ کشور ما — و بسیاری از آنها موجب سیاه زندگی مهم جنبش است.

نام آنها Trayvon Martin, ایوت اسمیت اریک گارنر و مایکل براون Laquan مک دونالد, Tanisha Anderson, Akai Gurley, Tamir برنج Jerame رید ناتاشا مک کنا اریک هریس والتر اسکات, فردی, خاکستری, William چاپمن, ساندرا شیرین و مطلوب Darrius استوارت, Samuel DuBose جانت ویلسون Calin Roquemore Alton, استرلینگ, Philando کاستیا یوسف مان ترنس Crutcher چاد رابرتسون اردن ادواردز هارون بیلی Stephon, Clark, Danny Ray Thomas Antwon رز Botham ژان Atatiana, Jefferson, Michael Dean Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و جورج فلوید.

Kaphar همچنین رنگ پوشش از زمان 2014, پوشش گرفتن تاثیر فرگوسن اعتراض. او با عنوان نقاشی رنگ و روغن “در عین حال یکی دیگر از مبارزه برای یاد.”

“چگونه می توانم توضیح دهم که به فرزندان من که بسیار سیستم تنظیم برای محافظت از دیگران می تواند یک تهدید برای ما وجود دارد؟” Kaphar می گوید در زمان. “چگونه می توانم آنها محافظت از تاثیر روانی دانستن که برای بقیه زندگی ما خواهد شد به احتمال زیاد دیده می شود به عنوان یک تهدید?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im