Infinite کاربر را نشان می دهد راه درست به نوشیدن استارباکس بطری Frappuccinos


frozen-at-home-frap
naatalie_lee/Infinite

یک Infinite کاربر در حال رفتن ویروسی برای نشان دادن راه درست به نوشیدن یک بطری لیوان استارباکس

با بسیاری از استارباکس مکان در سراسر کشور بسته در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بهترین شرط بندی شما اگر شما می خواهید خود را برای راضی کردن لیوان-ولع مصرف یکی از این بطری استارباکس Frapps فروش آنها در فروشگاه مواد غذایی. یاد قهوه roastery فروخته است این بطری نوشیدنی های سرد سال و به لطف ویروسی Infinite تصویری کل دنیا فقط یاد گرفته ایم که نوشیدن این فروشگاه خریداری Frappuccinos اشتباه کل این زمان.

به عادلانه بود من همیشه تعجب که چرا استارباکس آنها را به نام بطری Frappuccinos زمانی که آنها نگاه مانند طعم خوب اسپرسو سرد و یا سرد قهوه. آنها نمی یخی یا مخلوط مانند لیوان شما می توانید خود را در استارباکس محلی چون ظاهرا شما قرار نیست به نوشیدن آنها را مستقیما از یخچال شما قرار است به مسدود کردن آن برای اولین بار.

@naatalie_leestarbucks لیوان ☕️ ##استارباکس ##قهوه ##خوشمزه ##yummy ##لیوان ##starbucksrecipe♬ صدای اصلی – naatalie_lee

Infinite user @Naatalie_lee ما راه می رفت از طریق بطری Frapp آموزش که شامل انجماد نوشیدنی برای “چند ساعت” قبل از مصرف. پس از او در زمان مصرف از فریزر آن را هنوز هم شبیه قهوه سرد تا زمانی که او آن را تکان داد. بله درست است که شما قرار است به مسدود کردن بطری و سپس آن را تکان. تکان دادن عنصر کلیدی در اینجا. این بطری نسخه از نوشیدنی اطراف بوده است در اواسط 90s و ما می تواند آن را باور نمی کند در زمان ما این را متوجه ما شده است و نوشیدن آن همه اشتباه برای سال.

هنگامی که شما لرزش یخ زده در بطری, آن را نگاه مثل شما فقط مخلوط آن را با یخ مانند آنها را در استارباکس. هنگامی که شما لرزش آن را پرتاب یک نی در آن وجود دارد و شما خوب به آن بروید. امتیاز جایزه اگر شما می خواهید به آن را با خامه و سس شکلات مانند چیزی که واقعی است.

@martabarczokYasss! 🤯 ##لیوان ##sturbuckschallenge ##starbuckfrappuccino ##قهوه ##fyp ##dlaciebie ##ویروسی♬ صدای اصلی – foodies

شما همچنین می توانید بریزید سرد سازمان ملل متحد منجمد نسخه در ماشین مخصوص مخلوط کردن با برخی از یخ اما فریزر و تکان روش بسیار ساده تر. بر اساس رسانه های اجتماعی پست های این هک جدید به نظر می رسد مانند آن را جایگزین شلاق قهوه روند همه انجام شد در آغاز قرنطینه.

چه کسی می دانست Infinite خواهد بود چنین شگفت انگیزی مفید به خوبی از حقایق و اطلاعات خوب?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im