Infinite باعث می شود من دیوانه Sh*t مانند خوردن ترشی و شور غوطه ور در تند Cheeto گرد و غبار


pickles-hot-cheetos-1
حسن نیت ارائه میدهد از کتی Bingham-اسمیت

روز دیگر من در حال کمک به دختر من فراموش ناخن و نمی تواند کمک کند اما متوجه ناخن او بودند آلوده تر از آنها بودند که در زمان او دو ساله بود و با بازی در گودال ماسهبازی برای چهار روز مستقیم. زمانی که من از او پرسید که چه جهنم که قرار بود با فانک در ناخن های خود را, او توضیح داد که آن را داغ Cheeto گرد و غبار. چرا که او پانزده و از آن دوره بود. گرد و غبار شد و با توجه به آزمایش های خود را با جدید Infinite روند.

به عنوان مادر من نیاز به بیشتر از یک توضیح از این می تواند در بسیاری از جهات چه با تمام bonkers چالش در ویروسی زمین. بلکه او به من در داغ Cheeto. من یک مکنده برای ترد پنیر با یک ضربه محکم و ناگهانی به آن است. آن است که تنها من و یا گاز گرفتن به Cheeto فوق العاده رضایت بخش? من حتی نمی مراقبت در مورد اینکه یک فرد بزرگسال با رنگ نارنجی ، وجود دارد برخی از چیزهایی که در زندگی من هرگز خواهد داد تا و Cheetos است که در بالای لیست من.

پس از بحث و بررسی بیشتر با دختر من به من آموخته که این آخرین Infinite شوق درگیر Cheetos و ترشی. این صدا مانند یک اثر هنری ،

@samantharichhhCurrently 1am و من داغ Cheeto ترشی ##tiktoktraditions ##foryoupage ##fyp ##foryou ##fypage♬ صدای اصلی – samantharichhh

شما می توانید خود را Cheetos و بسیار ارزشمند گرد و غبار از آنها با قرار دادن آنها را در یک کیسه ساندویچ و سیلی آن را با وردنه. شما می توانید آن را به عنوان خوب و یا به عنوان دلپذیری به عنوان شما می خواهید.

حسن نیت ارائه میدهد از کتی Bingham-اسمیت

بعد شما را به سس گوجه فرنگی ترشی قرار داده و آن را به کیسه و لرزش آن همه. فکر می کنم ساخت لرزش-N-پخت گوشت خوک فقط به جای گوشت و نان خرده های شما با استفاده از ترشی و خرد Cheetos.

حسن نیت ارائه میدهد از کتی Bingham-اسمیت

در حال حاضر شما لذت بردن از کار سخت خود را. که همه به آن وجود دارد. چه کسی می دانست چیزی به این آسانی می تواند رفت و برگشت کشور به ویروسی و همه را خیلی کنجکاو آنها تا به حال به آن را امتحان کنید ؟

حسن نیت ارائه میدهد از کتی Bingham-اسمیت

بعد از من بچه ها به من گفت که چگونه شگفت انگیز آنها من تا به حال به آن را امتحان کنید. حتی جوانترین من که چنین خوار ضربه زننده است که اگر یک رستوران خدمت می کنند نیست یک ساندویچ پنیر کبابی او آن را می دهد و انگشت وسط عاشق این ترکیب های عجیب و غریب.

خوشبختانه یک ضربه زننده خوار نیستم. اما حتی اگر من عاشق هر دو ترشی و Cheetos, من تا به حال شک و تردید من. راستش من کمی فروش در فکر آن است. من می خواهم به ماندن پرماجرا به عنوان سن من هر چند, بنابراین من به این فرد تنقلات امتحان کنید و در اینجا افکار من:

وای این بد نیست. آه لعنت به این خیلی خوب است. من باید بیشتر در. چرا من مثل این ؟ چه چیزی اشتباه است با من ؟ هر کس نیاز به زمان به سعی کنید این فقط برای اثبات خود اشتباه من خواستار آن است. من نمی تواند متوقف شود.

GIPHY.COM

من مطمئن هستم که از این فکر و یا چرا, اما من می توانم به شما بگویم که من می خورده اند تمام شیشه ترشی متزلزل اطراف در این گرد و غبار اگر من فکر نمی کنم من می خواهم که سوزش سر دل یک ماه پس از آن. این کاملا خوشمزه است.

وجود دارد بدون شک در ذهن من رستوران خواهد بود در خدمت این مکنده به عنوان اشتها آور و در هیچ زمان. آنها تقریبا مانند سرخ شده, ترشی اما باید کمی بیشتر بحران به آنها. من نمیفهمد آنها می شود بیش از حد تند با اسید از ترشی اما آنها نیست. برای برخی از این دلیل ترشی به نظر می رسید به تن کردن گرما از Cheetos.

اما من به شما هشدار می دهند به یک نوشیدنی نزدیک — توصیه می کنم خوب سرد, شامپانی نوشابه — به دلیل گرد و غبار ممکن است گرفتار در پشت گلو خود را اگر شما غذا خوردن آنها را به عنوان سریع به عنوان من. من مطمئن هستم که اگر من مصرف آنها در چنین سرعت سریع چون من در ناباوری در مورد چقدر خوب بودند و تا به حال به نگه داشتن آنها را به مطمئن شوید که من اشتباه است یا اینکه من تا به حال مواج PMS و آن را به مراقبت از بسیاری از هوس.

آن را واقعا مهم نیست. همه من می دانم این است که نمی تواند قاضی چیزی است که شما تلاش کرده اند و شما باید سعی کنید این دلیل آنها لذت. و آره ناخن های شما خواهد شد پر از پرتقال ناخواسته اما ما می رویم بسیاری از مکان ها این روزها بنابراین شما باید مقدار زیادی از زمان برای تمیز کردن آنها.

آن را به ارزش آن است. به من اعتماد کن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>