Infinite مردم خیساندن توت فرنگی در آب شور در جستجو از اشکالات کوچک


Strawberries in water bowl
Eiji اگورا/EyeEm/گتی ایماژ

‘توت فرنگی اشکالات’ هستند یک چیز است و سال 2020 به طور رسمی لغو شد

چه آغاز شده به عنوان یک Infinite روند در حال حاضر بسیاری از ما آماده به سوگند خاموش محبوب بری برای همیشه لطفا برای. ظاهرا اگر شما شستن توت فرنگی خود را در آب شور تا اشکالات ممکن است خزیدن از آنها. بیایید همه یک لحظه مکث و جمعی خشک تقلا کردن ،

کمی شناخته شده پرواز به نام خال خال بال مگس سرکه تخم مرغ را داخل توت فرنگی و یک بار آنها هچ خواهد خزیدن از توت فرنگی زمانی که شسته و در آب نمک گرم ظاهر می شود به عنوان کرمهای کوچک سفید. و به همین دلیل ممکن است شما بپرسید که آیا این دوستان کمی آن گذشته کشاورزان کشف نشده? “آنها خیلی اب زیر کاه است که آنها تنها آفت است که می تواند حمل و نقل برای فروشگاه مواد غذایی” Sriyanka Lahiri, دستیار استاد در دانشگاه فلوریدا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. و این همه به لطف پرواز قدرتمند ovipositor یا تخم مرغ-تخمگذار ارگان. “این گونه است که قادر به ایجاد بسیار خوب برش که دیده نمی شود با چشم غیر مسلح می گذارد و تخم مرغ خود را در وجود دارد.”

مردم در سایت های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال ارسال فیلم در حالی که شستن توت فرنگی در آب نمک و نتایج در جایی بین “کمی ناراحت کننده” و “زندگی در زیر تخت خود را برای همیشه.” با چه 2020 است تکان دادن بیرون من تکیه نسبت به دومی.

در حال حاضر بسیاری از ما می دانیم که اگر ما خوردن میوه های تازه ما قصد داریم به مصرف یک اشکال و یا دو در حال حاضر و دوباره اما این بدان معنا نیست که ما نیاز به شواهد عکاسی از آن است. من مطمئن هستم که ما می خوردند همه از موها در روز هنگامی که ما dined در رستوران اما سرآشپزها نمی, نمایشگاه آنها را مانند یک چاشنی خوراکی.

@babyadrianneSO ناخالص!!! ##washyourstrawberries♬ صدای اصلی – babyadrianne

غذا و دارو دارای یک راهنمای کامل اختصاص داده شده نسبت به سطح امن از “نقص” ما در خوردن مواد غذایی از جمله حضور حشرات. با توجه به سازمان آن را غیر ممکن برای خلاص شدن از حشرات از مواد غذایی بدون استفاده از یک “مقدار مجنون از آفت کش ها” لاهیری به توافق رسیدند. شاید ما این فایل تحت چیزهایی که ما هرگز نیاز به اعتراف به خودمان.

@brownfamily2.0NASTY, ASF, تمیز YALL توت فرنگی ##عرق ##باگ ##strawberrries♬ صدای اصلی – brownfamily2.0

وجود دارد بسیاری از مردم را انتخاب کنید که به خوردن اشکالات. در واقع سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد تخمین می زند که دو میلیارد نفر در سطح جهان خوردن اشکالات به عنوان بخشی از رژیم غذایی نرمال خود را. همچنین این افراد در نشان می دهد مانند مسابقه شگفت انگیز و عامل ترس. دیگران می خواهم به ادامه انجام این کار در نادانی سعادت است.

@queennheatherrI حدس می زنم وجود دارد بدتر است, اما آن را هنوز هم پس ناخالص🤢 ##strawberrieswithbugs ##strawberrycleaning ##strawberrychallenge ##fyp ##اشکالات♬ صدای اصلی – shaynes_world

هنگامی که مردم شروع به اشتراک گذاری ویدئوها آن شروع روند با هشتگهای مانند #strawberrybugs و #strawberrychallenge چرا که ما قطعا نیاز نیست اما صدها نفر از فیلم ها نمایش کرمهای نوشتن از ما تابستان سالاد.

این 2020 مردمی. جهانی و همه گیر قتل اورلئانز و در حال حاضر توت فرنگی اشکالات. LOL برای همیشه لطفا برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de