Tiina اسمیت بوستون بوتیک است که گنجینه ای از بالا پایان طلا و جواهر—مشاهده داخل

قدیمی چیزی جدید—Tiina اسمیت فقط بازگشایی فروشگاه در 121 نوبوری خیابان در قلب بوستون لوکس خرید محله (تحت دستورالعمل های دقیق از CDC و ایالت ماساچوست برای اطمینان از یک محیط امن). در داخل حدود 2000 فوت مربع فضا که فقط باز شده در سال گذشته توسط آرایه ای از نادر فهرست بالا-قطعات طلا و جواهر از تقریبا هر top طلا و جواهر از Chopard, Van Cleef & Arpels به David Webb, Moussaieff و سبزی.

“ما می خواهیم مردم را به می آیند و بازی با طلا و جواهر سعی کنید طلا و جواهر در نگاه در آینه ببینید که چگونه آن را احساس می کند, سعی کنید یکی دیگر از قطعه” اسمیت می گوید:. “و چون ما بسیار آرام در مورد آن ما می خواهیم به را حتی گران قیمت ترین جواهرات محصول در دسترس زنان است.”

Tiina Smith's Jewelry Boutique in Boston

Tiina اسمیت طلا و جواهر بوتیک در بوستون حسن نیت ارائه میدهد از Tiina اسمیت

دانشگاه هاروارد گراد و سابق وال استریت سرمایه شد دیرین طلا و جواهر جمع خودش قبل از او تصمیم گرفت به نوبه خود شور و شوق او را به یک کسب و کار سه سال پیش. او تا به حال شده است فروش خصوصی به مشتریان تا یک pop-up shop در تماشای تپه رود آیلند او را درک کنند که داشتن یک آجر و ملات بوتیک می تواند یک دارایی واقعی.

Harry Winston Diamond Earrings

هری وینستون گوشواره الماس حسن نیت ارائه میدهد از Tiina اسمیت

در سپتامبر سال 2019 او ساخته شده آن را یک واقعیت است. جمع داخل همکف 19th-قرن brownstone با بای ویندوز, Tiina اسمیت گالری طلا و جواهر است که به خوبی طراحی شده برای بازی میزبان به ویژه قطعات با هنر دکو, لامپ, برنج, موارد صفحه نمایش ساخته شده در لندن ’20s-دوره صندلی بهبود در اذوقه و نوشابه چرم صورتی و وارداتی منبت کاری چوب میز از ایتالیا بر روی 1stdibs (که در آن اسمیت نیز به فروش می رساند برخی از طلا و جواهر).

Chopard Twist Ring with Internally Flawless Oval Diamond

Chopard پیچ و تاب و حلقه داخلی بی عیب و نقص بیضی شکل الماس حسن نیت ارائه میدهد از Tiina اسمیت

به عنوان یک جمع خودش اسمیت دسترسی به نادر جواهرات از خانه خود را مانند یک طلای 18 عیار و الماس و یاقوت کبود و زمرد دستبند از ’80s که او تهیه شده به طور مستقیم از Moussaieff خرک. دیگر نکات برجسته شامل 68 اینچ-طولانی طلا الماس و عقیق امضا Van Cleef & Arpels گردنبند از ’70s که فروپاشی را به دو قسمت مساوی به توان راه های متعدد و یا یک Chopard 5.01 داخلی بی عیب و نقص, D, رنگ بیضی شکل حلقه الماس. “ما باور نکردنی مجموعه ای از جواهرات است که در حال امضا توسط استاد زرگران از 20ام و 21st century, اما ما نیز ارائه با نام تجاری جدید خلق از برخی از سازندگان امروز می گوید:” اسمیت.

Moussaieff Orange and Yellow Sapphire and Diamond Earrings

Moussaieff نارنجی و زرد یاقوت کبود و الماس گوشواره استیو Gyurina عکاسی

این گالری شامل قطعات جدید از اسامی مانند اسکار Heyman و David Webb و همچنین تکه های پرنعمت از آن خانه و همچنین رابرت Procop که شناخته شده است برای ایجاد قطعه برای آنجلینا جولی و خاموش کردن صفحه نمایش. به تازگی اسمیت نیز اضافه مردانه دکمه سر دست و حلقه مهر به ارائه از Tiffany & Co. و David Webb, در میان دیگران. همه از طلا و جواهر هر دو قدیمی و جدید شروع می شود در $10,000 و رفتن به نیم میلیون و اسمیت ارائه می دهد دست-تحویل به صورت خرید بیش از 50000 دلار به عنوان بخشی از یک سفید-دستکش خدمات.

Tiina Smith's Jewelry Boutique in Boston

Tiina اسمیت طلا و جواهر بوتیک در بوستون حسن نیت ارائه میدهد از Tiina اسمیت

و اگر شما واقعا می خواهید چیزی است که شما نمی توانید در فروشگاه اسمیت می توانید آن را. “یکی از کلید ها به خوبی انجام می دهند در کسب و کار است که من در داشتن باور نکردنی شبکه ای از مردم که شما می توانید پس از تماس در سراسر جهان می گوید:” اسمیت. “این مورد نه تنها داشتن اتصالات در جواهر خانه ها و مزایده بلکه منابع خصوصی که ممکن است به دنبال گردش و یا تجارت برای چیز دیگری. شادی واقعی به من کمک کسی پیدا کردن چیزی که واقعا صحبت می کند به آنها.”

Verdura Sapphire Dome Ring

سبزی یاقوت کبود گنبد حلقه حسن نیت ارائه میدهد از Tiina اسمیت

طلا و جواهر جمع آوری 101:

اسمیت ارائه می دهد مشاوره خودی در جمع آوری طلا و جواهر.

Aventurine and Amethyst Earrings

سنگ دلربا و یاقوت گوشواره حسن نیت ارائه میدهد از Tiina اسمیت

امضا در مقابل Unsigned

امضا قطعه اشاره کرد ساز به طور معمول ارزش خود را نگه دارید بیش از چیزی است که بینام و نشان. آن را به شما هزینه بیشتر در ابتدا اما ثابت خواهد کرد که یک savvier سرمایه گذاری در دراز مدت است.

Van Cleef & Arpels Melusine Diamond Necklace

Van Cleef & Arpels Melusine گردنبند الماس حسن نیت ارائه میدهد از Van Cleef & Arpels

انجام تحقیقات خود را

آموزش خود را در مورد مردم شما از خرید. آیا نمی شود خجالتی در مورد سوال پرسیدن و می دانم آنچه شما نمی دانید. در جواهرات زیبا, شما نمی توانید فقط کره چشم با کیفیت. چه منشأ? باید سنگ شده است درمان می شود ؟ چه سیاست بازگشت? یک فروشنده معتبر همیشه پشت ایستاده طلا و جواهر خود را.

Tiffany & Co. Schlumberger Diamond Ribbon Earrings

Tiffany & Co. Schlumberger الماس روبان گوشواره حسن نیت ارائه میدهد از Tiina اسمیت

تنوع

فکر می کنم در مورد ساخت یک مجموعه جواهرات مانند تزئین اتاق. Standout قطعه نیاز ساکت تر اصحاب را به همراه آنان و به آنها نشان دهد. تعادل darren gould روزمره جواهرات.

Van Cleef & Arpels Geometric Diamond Bracelet

Van Cleef & Arpels هندسی الماس دستبند حسن نیت ارائه میدهد از Van Cleef & Arpels

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>