john-finlay-netflix
Netflix

Joel McHale میزبانی هشتمین قسمت از “ببر پادشاه” که برای اولین بار در عید پاک یکشنبه

Netflix کاهش یافته جدید بسیار پیش بینی قسمت از ببر پادشاه امروز — که اساسا یک مراسم قسمت میزبانی و تعدیل توسط Joel McHale و شامل یک تعداد انگشت شماری از چهره های آشنا از فیلم مستند در مورد جنایت کار محکوم و سابق G. W. باغ وحش اپراتور جو عجیب و غریب — و همه هر کسی می تواند بحث در مورد این است که چگونه بزرگ جان فینلی به نظر می رسد.

“سلام به همه شما سرد گربه ها و بچه گربه ها,” McHale شروع می شود پاداش هشتم قسمت با عنوان “ببر نوع و I.” “به شما از همه آگاه ما در حال حاضر در میان جهانی از همه گیر: ببر پادشاه تب! مانند شما, من بلعیدم تمام هفت قسمت و من هنوز هم ولع مصرف بیشتر. بنابراین من به نام Netflix و اصرار بر میزبانی glitzy پیگیری ویژه با بالاترین کیفیت تولید.”

تصویری چت در از خود را در خانه های مربوطه شد اریک Cowie, G. W. باغ وحش سر حافظ; لورن و Jeff Lowe فعلی صاحبان وحش; جان Reinke سابق مدیر; Kelci “Saff” Saffery سابق حافظ حیوانات; Joshua شماره گیری جو ex-مدیر کمپین; و البته جان Finaley جو, شوهر سابق.

Tiger King cast bonus episode
Netflix

“هنگامی که من به دنبال در شما وجود دارد چیزی متفاوت در مورد شما… شما با پوشیدن یک پیراهن” McHale جوک. “من شوخی; دندان های خود را نگاه شگفت انگیز است.”

“با تشکر از شما آن را در زمان در حالی که به ’em اما هنگامی که من در واقع اونا از آن زمان در حالی که به ‘اونا تا جایی که من قادر به واقعا پوشیدن اونا و در حال حاضر من پوشیدن اونا تمام وقت” Finlay پاسخ داد.

John Finlay
Netflix

Finlay سپس به یک به روز رسانی “متعلق به بخش خصوصی توسط جو عجیب و غریب” تو او پوشانده شده است. او گفت McHale که آن را در حال حاضر به نظر می رسد “100 بار بهتر” و “آن آشکار خواهد شد” اما او نمی داند که.

هر چند Finlay شد برجسته از قسمت وجود دارد برخی دیگر از آیات از جمله Cowie گفتن McHale که او فکر می کند جو را مرگ در زندان است و او سزاوار بود وجود دارد.

Tiger King cast bonus episode
Netflix

کیرخم نشان داد که جو است که در واقع وحشت زده از گربه های بزرگ. “‘آن را ساده لوحانه به فکر می کنم او برای تبدیل شدن به معروف به عنوان “ببر پادشاه” زمانی که او خیلی وحشت زده از گربه های بزرگ,” او گفت:, و اضافه کرد که این ببر سفید جو اغلب مطرح شده با کور بود و دیگری ببر شد و آرام بخش.

شماره گیری گفت: او را به جمع آوری پول برای رفتن به مشاوره پس از شاهد جو اواخر شوهر تراویس مالدونادو خود را بکشند. و هنگامی که او انجام داده است که او گفت: او می خواهد به “پرش به مبارزه برای اطمینان حاصل کنید.”

و Saffery که مورد حمله قرار گرفت در محل گفت: باغ وحش با استفاده از فیلم هایی از این حمله به عنوان یک ایمنی تصویری. “وجود دارد یک زمان و مکان که در آن ما در واقع با استفاده از آن به عنوان یک ایمنی تصویری,” او گفت:. “ما حتی نمی هر گونه بیشتر از یک گفتگو از” این باید یکی از چیزهایی که مردم نیاز به مراجعه به قبل از آنها تصمیم می گیرید اگر این یک حرکت حرفه ای آنها می خواهم را.'”

“ببر پادشاه و من” قسمت است و در حال حاضر در دسترس به تماشای Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de