هزاران درخواست برای تغییر نام Columbus, OH ‘Flavortown’ به افتخار Guy Fieri


Guy-Fieri-change-city-name
اتان میلر/گتی و تایلر وودبریج/تغییر دهید.org

تا کنون تقریبا 50 ، 000 نفر این طومار را امضا کرده به نام Columbus, OH “Flavortown” به افتخار Guy Fieri

کریستوفر کلمبوس مجسمه در کلمبوس, اوهایو است که در راه خود را, و برای برخی از ساکنان مجسمه کافی نیست. آنها می خواهند یک نام جدید برای شهرستان و چرا ادای احترام به Columbus-متولد Guy Fieri با تغییر نام آن را “Flavortown.”

Fieri مارک خود “شهردار Flavortown” در مواد غذایی خود را در شبکه نمایش Diners, Drive-Ins و غواصی و طرفداران خود را فکر می کنم این نام مورد استفاده برای کلمبوس. با توجه به آنلاین Change.org درخواست بیش از 47,000 مردم موافق (و شمارش).

این طومار را خالق تایلر وودبریج گفت: هدف از پیشنهاد تغییر نام طول می کشد مراقبت از دو چیز است. “برای یکی از این افتخارات مرکزی اوهایو افتخار میراث به عنوان یک آشپزی چهارراه و یک ملت بزرگترین آزمون بازار برای صنعت مواد غذایی ، “-31 ساله نوشت. “ثانیا cheflebrity Guy Fieri متولد شد و در کلمبوس بنابراین نامگذاری این شهر به افتخار او (او یک شخص واقعا) خواهد بود نسبت به آن زمان نامگذاری است.”

کلمبوس شهردار اندرو Ginther و دیگر مسئولان شهرستان نیست و در عین حال در پاسخ به این درخواست اما من به عنوان یک بومی Ohioan را از صمیم قلب حمایت از این تصمیم. چرا کمی سبک سری به تغییر نام شهرستان ؟ شما نمی توانید به تماشای Guy Fieri و لبخند نیست. شخص پرشور در مورد مواد غذایی, دلپذیری, حلقه های نقره ای, همه چیز “قلاب” و “اتوبوس سواری به Flavortown.” این یک تغییر آسان به پشت.

این طومار می آید روز پس از Columbus State Community College برچیده مجسمه کلمب و کلمبوس مجسمه در کشورهای دیگر نیز در حال حذف از آنجا که استعمار است که وی را به آمریکا پر بود از خشونت و قتل علیه مردم بومی. دیوید هریسون, کالج جمهور در توصیف این حرکت به عنوان یک “حرکت نمادین” به “ادامه و سرعت بخشیدن به مبارزه علیه نژادپرستی نظاممند.” دوم مجسمه کلمبوس در سالن شهر واقع شده است و همچنین انتظار می رود برداشته شود.

Fieri, 52 به دنیا آمد و در کلمبوس, اوهایو, اما عمدتا در فرندل کالیفرنیا. در سال 2017, او آورده بازیگران Diners, Drive-Ins and Dives به کلمبوس’ ریورساید Methodist بیمارستان جایی که او متولد شد به کارکنان.

در سال گذشته Fieri دریافت یک ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود و فیلم برداری بیش از 600 قسمت از مواد غذایی محبوب شبکه را نشان می دهد (که من دیده ام 590).

Woodbridge که در حال حاضر ساکن در ایالت تنسی گفت: Change.org صفحه ای که او “نه تا به امروز در شهر کلمبوس منشور بنابراین آیا آن را طول می کشد یک شورا رای یا دادخواست و یا یک شهر رفراندوم – اجازه گرفتن توپ نورد تر ومزه فردا.”

اجازه دهید آن را به رخ مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>