تهم Sweeney جدید فروشگاه آنلاین اهدا خواهد شد 10 ٪ از فروش به Covid-19 امداد

پس از راه اندازی در سال 2009 تهم Sweeney ساخته شده است شهرت خود را با آوردن مدرن حساسیت به سنتی Savile Row دقت

توسط ETELARESANKHABAR در 22 اردیبهشت 1399

پس از راه اندازی در سال 2009 تهم Sweeney ساخته شده است شهرت خود را با آوردن مدرن حساسیت به سنتی Savile Row دقت. در حال حاضر بیش از همیشه هنجارهای قدیمی مدرسه خیاطی—یک کسب و کار است که تا حد زیادی اتفاق می افتد آفلاین—خرس بازاندیشی. Sweeney انجام شده است و بخشی از آن در حال گسترش بر آن 21st-century رویکرد جدید سایت تجارت الکترونیک است. گذشته از ساخت آن هنرمندانه انجام نگرفته لباس های در دسترس با یک ماده از کلیک روی نام تجاری اهدا خواهد شد 10 درصد از تجارت الکترونیکی و خرید و فروش به Covid-19 امداد.

قبلا تهم Sweeney مجموعه ای از نئو قشنگتر خیاطی—ازدواج انگلیسی, لهستانی با بیشتر مدیترانه نژاد, گاه به گاه, بدون ساختار سهولت—تنها در دسترس از طریق نام تجاری flagships در لندن و نیویورک و یا شخص ثالث خرده فروشان مانند آقای پورتر. در تلاش برای حمایت از جوامع خود در دو طرف حوض Sweeney خواهد بود تقسیم بودجه مطرح شده بین دو سازمان قهرمانان, یک, انگلیسی, غیر انتفاعی به تازگی ایجاد شده برای حمایت از ملی انگلستان خدمات سلامت کارگران و شهر نیویورک شهردار Covid-19 امداد اورژانس صندوق ارائه کمک به بهداشت و درمان کارگران و کسب و کارهای کوچک و شهر نیازمندترین افراد. و ابتکار عمل نیست و فقط در حال حاضر—این برنامه به ادامه اهدای برای سال آمده است.

Two looks from Them Sweeney's Spring/Summer collection

تهم Sweeney

"این یک زمان دشوار برای هر کسی که در خرده فروشی اما سخت تر هنوز هم برای کسانی که بهداشت و درمان و کلید کارگران که فرمان جامعه ما از طریق این هر دو در خانه و خارج از کشور" co-founder تهم Whiddett گفت: در آزادی مطبوعات. "ما مشتاق به انجام این کار ما را کمی به حمایت از آن دسته از افرادی که بیشتر از هر کس دیگری برای مبارزه با این بحران است."

آن را قابل تحسین تلاش ساخته شده است حتی ساده تر برای حمایت از نام تجاری بی وقفه پوشیدنی اجناس. وب سایت جدید باعث می شود کل تهم Sweeney جهان دیجیتال (حداقل ready-to-wear ساخته شده-به-اندازه گیری هنوز هم متکی بر خوب ol' از مد افتاده و اتصالات). Whiddett و لوقا Sweeney نام تجاری بنیانگذاران ملاقات در حالی که کار در تیموتی اورست محترم Savile Row خانه. مانند اواز یا موسیقی دو نفری است که به خوبی versed در ردیف به استانداردهای سخت. این جای تعجب نیست پس از آن که وب سایت ملاحظه در نظر گرفته شود: همه چیز از لباس زنانه به کفش است که در تصویر به عنوان یک محصول و هنوز هم بر روی مدل. این ممکن است به نظر می رسد بی اهمیت جزئیات اما به هر مکرر خریداران آنلاین می داند برای دیدن جزئیات و همچنین به طور کلی در مقیاس کلیدی است.

Two looks from Them Sweeney's Spring/Summer collection

تهم Sweeney

بهار/تابستان مجموعه ارائه می دهد مقدار زیادی از قطعات و ایده آل به ما زمان لحظه ای: ظریف ترین تکرار sweatshirt دیده ایم از اواخر سر و صدا-رایگان پیکه دکمه یو پی اس و شلوار حمل بار شما در واقع می توانید بپوشید به این اتاق (هر زمان که آن را بازگشایی). و البته Sweeney شما پوشش داده شده است که در مقابل با واسازی تریل و بی سر و صدا با وقار مناسب. این واقعیت است که خرید هر یک از این کمک می کند تا از بین بردن بحران کنونی یک گیلاس بالای تهم Sweeney است و مغز گردو از درخواست تجدید نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net