این وحشی رولز رویس طراحی شده توسط یک دوستدار طبیعت 8 ساله

بیش از گذشته 114 سال, Rolls-Royce نشان داده است که از آن می داند که یک یا دو چیز در مورد خودرو طراحی شده است. اما حتی یک ارجمند با نام تجاری با یک شاهوار حساسیت هنوز هم می تواند استفاده از برخی از خون تازه. و در این مورد reinvigorating نیروی ممکن است فقط هشت سال است.

در این بهار که شیوع کروناویروس لگد به دنده بالا در بریتانیا راه اندازی خودروساز رولز رویس طراح جوان رقابت به عنوان یک راه برای کمک به نگه داشتن کودکان در سراسر جهان را اشغال کردند. این رقابت ها ثابت می شود مانند یک موفقیت است که مشهور شرکت مجبور شد به تمدید مهلت چندین بار به دلیل سیل از مطالب. و در حال حاضر ضبط اموال بیگانگان به تنگ کردن هزاران نفر از طرح های آن را به یک لیست کوتاه از 220.

به عنوان بخشی از مسابقه, Rolls-Royce خواسته می شود طراحان سن 16 سالگی و در زیر به شلاق تا ماشین از رویاهای خود. با نام تجاری نه تنها آنها را به آمده تا با طراحی بیرونی هر دو; از کسانی بودند خواست که شامل ظالمانه ترین و غریب, ویژگی های آنها می تواند فکر می کنم. کوتاه فهرست مطالب می توانید از تمام توان در این مسابقه به سایت و برخی از آنها حتی قادر به fantastical تفاسیر توسط خودروساز است.

به خصوص ظالمانه طراحی از 5 سال لوسی به تصویر می کشد یک وسیله نقلیه است که به نظر می رسد بیشتر شبیه به آب نبات پنبه از یک ماشین. یکی دیگر از 8 سال از مگان است که حیوانات با مضمون خوانده شده با هدف علاقه مندان به خودرو که می خواهید را به ماشین خود را نزدیک تر به طبیعت است. در میان براق آبی آبی اسب سواری را بیشتر ویژگی های قابل توجه یک پینه دوز-الهام عرشه ابریشم بافته بلال وب چرخ فرمان و لانه زنبوری چرخ.

An entry in the Rolls-Royce Young Designer Competition

یک ورودی در Rolls-Royce طراح جوان رقابت رولز-رویس

“ما شده است کاملا غرق واکنش بین المللی به ما طراح جوان رقابت گفت:” رولز رویس ” رئیس قرار دادی طراحی گاوین هارتلی. “و آن را فقط به تعداد نوشته است که ما را تحت تاثیر قرار—با کیفیت از کودکان, طرح های سرسام آور است, نشان دادن باور نکردنی تخیل و خلاقیت و استعداد. ما می خواستیم به کودکان فرصتی برای اجازه تخیل خود را آزادانه جریان—آن را به وضوح زده وتر. آنها در پاسخ نقص و ما داده بسیار دشوار است در انتخاب ما کوتاه و برنده!”

در مجموع این مسابقه دریافت بیش از 5000 مدخل از کودکان در 80 کشور جهان است. برنده نهایی باید طراحی خود را تبدیل به یک رندر با واقعی Rolls-Royce طراح و رانده راننده رولز رویس سوار برای آنها و بهترین دوست خود را برای روز اول مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>