این وحشی های جدید عمود پرواز مفهوم با استفاده از یک شیشه غلاف به انتقال شما به طور مستقیم به ماشین خود رانندگی

بحث در مورد یک وضعیت برنده-برنده است.

امبرائر طراحی عملیات قرار داده است با هم یک جفت از خودروهای که سفر از طریق زمین و هوا بدون مسافر همیشه نیاز به خارج شدن از یک مرکزی غلاف. این تیم ایجاد پالس مفهوم برای امبرائر را سالگرد 50th.

سازنده هواپیما برزیل در سال گذشته اعلام کرد برای اولین بار الکتریکی برخاست و فرود عمودی هواپیمای EmbraerX یک طراحی رادیکال که از لحاظ نظری می تواند پرواز در کمتر از یک دهه.

Embraer Pulse

پالس مفهوم انتقال تمام شیشه غلاف از هواپیما به خودرو خودمختار بنابراین مسافران هرگز ایمنی از غلاف. امبرائر

امبرائر نبض مفهوم چیزی است که حتی بیشتر در اینده شاید حتی 50 سال است. ایده این بود که با الهام از اولین خودرو مفهومی هارلی ارل 1938 بیوک Y-که تا به حال پس از آن-sci-fi ویژگی های الکتریکی, ویندوز, دوربین مخفی چراغ جلو و شال ضربه گیر.

به دنبال به جلو به سمت 2070 پالس نیز برای اولین بار-از-آن-نوع سیستم حمل و نقل ارتباط خودمختار هواپیما و ماشین با یک مرکزی غلاف. طراحان در زمان یک نگاه به آنچه آنها را به عنوان روند آینده در فناوری و نقشه راه توسعه محصولات است. تلطیف اما زیبا پالس شامل یک eVTOL هواپیما و زمین وسیله نقلیه است که هر دو موجب رمانتیسیسم پرواز در 1950s اما با عصر فضا لبه.

Embraer Pulse

هوشمند-شیشه کابین خلبان اجازه می دهد تا مسافران به کار برقراری ارتباط با دیگران می شود و یا سرگرم در حالی که در غلاف است کروز در 20 ، 000 پا و یا در امتداد بزرگراه. امبرائر

طراحان می گویند کامل-شیشه pod—به عنوان قلب سیستم را از آینده پیشرفت در تکنولوژی شیشه و مشاهده از طریق مواد آلیاژ. غلاف طراحی شده است به حرکت یکپارچه بین پرنده مانند عمود پرواز و مستقل وسیله نقلیه به طوری که مسافران هرگز به ترک محافظ محیط زیست است. شیشه بیرونی نیز خواهد شد یک پنجره هوشمند اجازه می دهد آن VVIP مهمانان به کار سرگرم شود و یا برقراری ارتباط با دیگران در سفر.

Embraer Pulse

امبرائر

پالس نیز باز می شود تا امکانات مسافرت هوایی فراتر از حرکت از فرودگاه به فرودگاه. این عمود پرواز می تواند پرواز از یک پد در صاحب خانه به انتظار وسیله نقلیه در هر نقطه در حالی که همه استثنایی ارائه امنیت و آسایش. به علاوه شیشه ای داخلی ارائه می دهد بدون مانع 360 درجه انداز یا از هوا یا زمین ارائه بهترین از هر دو جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net