این ساعت مچی می توانید بگویید طلوع و غروب آفتاب از هر مکان در جهان

طلوع و غروب خورشید شاخص هیچ چیز جدید در ساعت, اما این مشکل با تابع است که آن را تنها می توانید بگویید سحر و شب هنگام از یک محل به مشتری در اولویت است. تو رفتگی در دیوار ساعت ساز Rémi Maillot از نوشاتل, سوئیس-شرکت بر اساس Krayon حل معمای در سال 2017 زمانی که او عرضه خود را در همه جا گاه شمار که می تواند تنظیم شود به عنوان خوانده شده نشانه ای از هر نقطه در جهان است.

در $600,000 اما در همه جا افق بود قطعا برای همه نیست. یک سال بعد خود را پیگیری سفارشی-ساخته شده در همه جا افق (CHF 775,000 یا حدود 802,516) با قاب آراسته در سال 94 باگت برش الماس و 22 قیراط طلا روتور فرود آمد و او یک Grand Prix de la Haute Horlogerie جایزه اسکار از ساعت, بهترین ساعت سازی نوآوری است. در این سال Maillot آورده یک نسخه مقرون به صرفه تر (نسبتا صحبت کردن) به جدول خود را در هر نقطه دیده بان قیمت در CHF 116,000 (حدود $120,164) در رنگ سفید و یا افزایش طلا و CHF 96,000 (حدود $99,446) در فولاد است.

Krayon Anywhere Watch

Krayon در هر نقطه دیده بان حسن نیت ارائه میدهد از Krayon

بر خلاف همه جا اجازه داده است که پوشنده لباس خود را به ورودی خود را در محل و منطقه زمان برای تماشای نشان می دهد محلی طلوع و غروب خورشید بار در سراسر جهان در هر نقطه را نمایش می دهد نشانه ای از یک محل ثابت است که باید تغییر توسط یک ساعت ساز. این اجازه می دهد تا به صورت بسیار مقرون به صرفه تر دیده بان با وجود نه هنوز برچسب قیمت بالا و با تنظیمات پیچیده حتی اگر آن را نیاز به یک متخصص برای تغییر محل.

Krayon Anywhere Sunrise Indicator

Krayon در هر نقطه طلوع شاخص حسن نیت ارائه میدهد از Krayon

این تقویم که کنترل طلوع آفتاب/غروب آفتاب تابع همراه با زمان هر دو می تواند مجموعه ای از تاج. محیطی دیسک های اطراف شماره گیری با دست رنگ آمیزی و برش از یاقوت کبود نشان می دهد طلوع آفتاب (نور آبی) و غروب (آبی تیره). دومی آراسته با SuperLuminova ستاره در حالی که خورشید ایجاد شده از پر زحمت الماس-برش فرآیند آهنگ های پیشرفت طلوع آفتاب در نور آبی دیسک و غروب آفتاب هنگامی که آن را حرکت بر روی آبی تیره دیسک. محاصره دو نشانه بیرونی است 24 ساعته حلقه که نشان می دهد در چه زمانی خورشید در حال غروب است و یا در حال افزایش است. آن را به عنوان تصویر اینجا خورشید در حال افزایش است و در حدود 5:30 A. M. و تنظیم در حدود ساعت 6:30 P. M. تابع تقویم نمایش داده می شود در 6 ساعت و نیاز به تنها پنج سالانه تنظیم است که می تواند عمل از طریق تاج در هر دو جهت.

Krayon Anywhere Watch

Krayon در هر نقطه دیده بان حسن نیت ارائه میدهد از Krayon

دیگر چند تفاوت قابل توجه عبارتند از a کوچکتر از اندازه مورد در 39 mm, 9 mm (در مقابل این همه جا در 42 میلی متر با 11.70 mm) یک قدرت ذخیره بالا برده به 86 دقیقه از 72, کاهش حرکت قطعات از 595 به 432 و واضح تر شماره گیری با بهتر به پایان رساندن. این نقطه همچنین رنگی عرض شاخص Krayon اصلی خلقت است.

طراحی و ازدواج با رویکرد پیشگامانه به طلوع آفتاب/غروب آفتاب عملکرد نشان می دهد Maillat ممکن است بیشتر ترفندهای تا آستین خود را و ما به دنبال به جلو به دیدن آنچه که او ایجاد بعدی. او ازدواج منحصر به فرد مهندسی با زیبایی شناسی و همچنین قابلیت های honed در طول روز خود را در کارتیه که در آن او توسعه یافته حرکات برای طبقه مزون خوب ساعت سازی مجموعه که نشان می دهد که او آماده است تا به موقعیت خود را در میان صفوف مستقل و ساعت سازی نخبگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im