این نوجوان در خانه, BLM نشانه تخریب شد — اما این آغاز یک جنبش


Teens-Homemade-BLM-Sign-1
حسن نیت ارائه میدهد از کلی هوور Greenway

در اواخر ماه مه به عنوان قتل جورج فلوید باعث تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در سراسر کشور, a 17-year-old بالا معلم مدرسه ابتدایی به نام ویویان بود و در حال استراحت در خانه در Austin, تگزاس, دوره نقاهت بعد از عمل جراحی مچ پا. قادر به شرکت در تظاهرات اما مصمم به اقدام او را تبدیل به سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای ارزیابی گفتمان در جامعه عمدتا سفید حومه فقط در جنوب مرکز شهر. این فقط اتفاق می افتد به من محله های جدید و همچنین.

و اشاره کرد که او به ندرت می رود در Facebook به جز “نگاه کنید و ببینید چه مادر من ارسال شده است در مورد من” ویویان خودش را خواندن تمام موضوعات مرتبط با این موضوع در محله ما Facebook صفحه. و اجازه دهید من به شما بگویم به عنوان کسی که صرف راه بیش از حد زمان انجام آن تا حد زیادی به فرآیند. “بسیاری از مردم این استدلال در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده و تظاهرات” او بازگو. “اما من می توانم بگویم که در آنجا بودند [نیز] بسیاری از افرادی که می خواستند به کمک کند اما فقط نمی دانم چگونه است.” او آمد تا با یک طرح.

در دیگر رسانه های اجتماعی, سیستم عامل, Vivian تا به حال دیده مردم ارسال عملی راه برای کمک به مبارزه با نژاد پرستی است که به او این ایده را به یک پوستر او می تواند محل در محله است که آموزش و الهام بخشیدن به همسایگان خود علاقه مند شود. او می داند دست اول چقدر حیاتی آموزش مردم در نژادی و بی عدالتی است.

This Teen's Homemade BLM Sign Was Torn Down -- But It Started A Movement
حسن نیت ارائه میدهد از کلی هوور Greenway

ویویان را تجربه به عنوان یک نژاد مخلوط ساکن جامعه ما (او مادر است و پدر سیاه و سفید) است که همه او تا به حال واقعا شناخته شده است و او می گوید “من و زندگی در این خانه در این محله از آنجایی که من می توانید به یاد داشته باشید.” اگر چه او را دوست دارد چیزهای زیادی در مورد این منطقه او اذعان “شده اند وجود دارد برخی از جنبه های منفی به آن…مدارس, من نبوده است بیشترین پذیرش برای تنوع.”

او مادر کیت می گوید یک داستان در مورد خاص فوتبال بازی ویویان بود بازی در جایی که دانش آموزان از یک مدرسه رقیب بودند فریاد به او “درخواست که در آن او انجام کهنه بود.” او همچنین به یاد یک زمان در مدرسه هنگامی که دختر دیگری به او چهره سفید پودر زیرا او بود “سفید دختر سیاه و سفید او تا کنون ملاقات کرد.” این “میکرو محیطی” به عنوان ویویان اشاره به آنها نفوذ خانواده اش در منطقه پس از او ساده و بی تکلف به این واقعیت است که نژاد پرستی وجود داشته و در مدرسه و جامعه است. او فقط فکر نمی کنم که “بسیاری از مردم با آن OK.”

پوستر او ایجاد شده فراتر رفت و عبارت “Black Lives Matter” و گسترش به سه دسته: آموزش کمک مالی و پشتیبانی. در زیر هر عنوان شد و کتاب و تلویزیون را نشان می دهد فیلم ها و سازمان ها برای مردم به بررسی و همچنین به عنوان محلی موسسات است که سیاه و سفید متعلق به. ویویان می دانستند که هر کس در محله مورد خوشحال می شود نشانه ای از انتظار است که برخی از مردم می خواهد “به آن نگاه عصبانی می شود و سپس دور نگاه کنید و حرکت کنید.” دست نوشته و تزئین شده با گل او با افتخار مجرای ضبط آن را به عقب به او حصار که در آن می توانید بسیاری دید.

This Teen's Homemade BLM Sign Was Torn Down -- But It Started A Movement
حسن نیت ارائه میدهد از کلی هوور Greenway

چند ساعت بعد از آن رفته بود.

“من واقعا نا امید,” او می گوید. “من صرف زمان زیادی را در آن و می خواستم بیشتر مردم به آن را ببینید.” هنگامی که او متوجه آن رفته بود او برنامه ریزی شده را به یک دیگر — اما مادر او تا به حال یکی دیگر از ایده.

کیت, Vivian مادر بازگو بودن “فوق العاده نا امید” توسط علامت را حذف. پس از قتل Ahmaud Arbery در اوایل این ماه کیت شده است در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت در برخورد با نژاد مسائل در خانواده. او می گوید “ویویان و برادر او را واقعا به چالش من در برخی از چیزهایی” اشاره کرد که در گذشته کیت “مردم داده می گذرد” را به عنوان به نه آنها را ناراحت کننده زمانی که آن را می آید به بحث در مورد نژاد پرستی و سفید امتیاز در جامعه است. اعتراف به این که او را تشویق بچه های خود را به اجازه دهید برخی از چیزهایی که رفتن او به تازگی ساخته شده نذر به سکوت صدای خود امیدوار کننده “شما به من بگویید که در آن میدان جنگ است و من با شما بروید.”

معلوم می شود; میدان جنگ بود در Facebook.

دانستن است که هر کس حذف علامت بود و به احتمال زیاد بخشی از جامعه Facebook, گروه, کیت تصمیم گرفت برای قرار دادن یک عکس از ویویان ایستاده در کنار آن در صفحه گفتن داستان از چگونه آن را به دست می آمد و چگونه آن را رو به پایین گرفته شده است. و اشاره کرد که اگر انگیزه خود را برای از بین بردن آن بود به طوری که مردم نمی خواهد آن را ببینید کیت در حال حاضر مصمم به دریافت حتی بیشتر در آن است. او به انجام ماموریت اما آنچه اتفاق افتاده چیزی بود که هیچ یک از آنها را می تواند پیش بینی کرده اند.

در یک زمان کوتاه بسیاری از اعضای جامعه که دیدم این پست و تشویق آنها را به قابل چاپ نسخه از این پوستر که مردم می توانند خرید و در حیاط خود را. کمتر از 24 ساعت بعد ویویان و برادر او طراحی حیاط نشانه ایجاد یک وب سایت برای سفارش و یک چاپگر محلی برای کمک به تحقق سفارشات. “من فکر کردم شاید ما می خواهم به فروش حدود 20,” ویویان متحده است. “به من گفت: مادر من به قبل از سفارش است که بسیاری از.”

صدها نفر از نمایش ها و سهام بعد ویویان فروخته است 70 نشانه (و شمارش) به ساکنان منطقه افزایش حدود 1500 دلار در درآمد حاصل که او قصد دارد به کمک مالی به سازمان های کار به مبارزه نژادی و بی عدالتی است. او حتی فکر کردن در مورد در حال گسترش به شهرهای دیگر در تگزاس به عنوان به خوبی. چه آغاز شده به عنوان یک حرکت کوچک یک راه برای ویویان به استفاده از صدای خود را در محله خود در حال حاضر در حال رشد ماموریت که برجسته چقدر قدرتمند یک صدا می شود. این هم یک عهد به عشق مادر نوع که مایل به دریافت ناراحت کننده در حمایت از دخترش اعتقادات.

و به عنوان برای کسی که حذف علامت ؟ خوب ویویان یک پیام برای آنها را به عنوان به خوبی. “با تشکر از شما چون در حال حاضر آن را همه جا و من مطرح کرده اند یک تن از پول و…آن را بزرگتر و بنابراین بسیاری از مردم آن را از اگر که ثبت نام کرده بودند فقط در آنجا ماند. بنابراین صادقانه با تشکر از شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>