این Dynamiq GTM 90 بود توسعه یافته در همکاری با Klassen آلمانی خودرو تیونینگ شرکت که customizes فضای داخلی خودرو برای انتخاب یک لیست از مشتریان از جمله بیش از ده ملی رئیس جمهور. موناکو-بر اساس سازنده قایق بادبانی قبلا با همکاری پورشه در آن GTT 115 اما GTM 90 فراتر از خودرو را تحت تاثیر قرار و جدید-طراحی محصول.

“ما در بازار با بیشتر آب و هوای فوق العاده که در آن قایق بادبانی باید یک پناهگاه می گوید:” Dynamiq موسس و طراح سرگئی Dobroserdov. “مکان هایی مانند شبه جزیره عربستان و بخش هایی از آسیا و شمال اروپا است. این که در آن قایق بادبانی نیاز به باز و پر از نسیم دریا اما تقریبا بسته شد وقتی که شب می آید و درجه حرارت به سرعت کاهش مییابد.”

به جای طول قایق بادبانی شامل باز و فضای بسته Dynamiq طراحی شده مناطق کلیدی برای انجام دو وظیفه. “به عقبی باشگاه ساحل منطقه ناهار خوری و باز به سبک آشپزخانه با نوار را می توان در ثانیه با استفاده از درب های کشویی و تاشو bulwarks می گوید:” Dobroserdov.

Dynamiq

قایق بادبانی طراحی شده است که برای شرایط آب و هوایی با زمستان-باغ-سبک استرن منطقه که دکمه ها در شب. Dynamiq قایق بادبانی

چند supercars الهام گرفته از شکل روبنا می گوید Dobroserdov در حالی که ون Oossanen نیروی دریایی معماران در هلند ایجاد یک دره تنگ و باریک بدنه است که می تواند بالا 30 رج با سه 1350-hp ولوو پنتا IPS غلاف. در بسیار کارآمد تر 17 گره های GTM 90 دارای طیف وسیعی از 800 مایل دریایی.

Dynamiq داخلی طراح Giuseppina عرصه کار کرده و از نزدیک با Klassen در جزئیات کوچک است که تعریف این اولین بار نسخه GTM 90. آنها شامل غنی, قاب چوب و Led چراغ های داخلی-دکور آینه و جزئیات چرم. ایده این بود که به عنوان سمبل همان سطح از تجمل و کیفیت خودرو یک ظاهر طراحی شده به عنوان Klassen قرار می دهد و به آن سفارشی ماشین ها و کامیون های. آن را به طور کامل مسئول GTM 90 wheelhouse.

این GTM 90 یک قایق بادبانی که در آن فرم و عملکرد مصالحه نیست اما ایستاده شانه به شانه. این Klassen تحت تاثیر سالن و نوار-نگارخانه نادیده می گیرند و عقبی باشگاه ساحل که abuts استرن. هنگامی که در بسته با پانل های شیشه ای بزرگ منطقه را فراهم می کند یک زمستان-باغ اثر است که به طور معمول در بر داشت در بسیار بزرگتر قایق بادبانی.

Dynamiq GTM90

شرکت آلمانی تنظیم Klassen co-طراحی GTM90 ترکیب high-end خودرو امکانات در سراسر کشور از جمله سالن. Dynamiq قایق بادبانی

در پایین عرشه سه مهمان staterooms و یک مجموعه کارشناسی ارشد. استاد اتاق خواب دایره ای تخت از بنتلی خانه مجموعه, در حالی که حمام استاد به پایان رسید در عقیق سفارشی همام برای دو نفر. این GTM 90 سیستم صوتی است که توسط Bowers & Wilkins, برای, روشن, تصفیه صدا در سراسر قایق بادبانی.

Dynamiq را تنظیم می دهد Klassen edition قیمت با شروع از $8.2 میلیون یا €7.5 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de