این سریع جدید لامبورگینی قایق بادبانی است که مانند یک Sián در آب

لامبورگینی است که وام DNA خود را برای ایجاد یک جدید 63-پا قایق بادبانی است که رسیدن به 69 mph تاول دریا سرعت برای یک قایق موتوری از اندازه آن است. این “تکنو مار برای لامبورگینی 63” همکاری بینutomobili لامبورگینی و دریا گروه تکنو مار با نام تجاری.

این شرکت امروز اعلام کرد که اولین نسخه محدود مجموعه راه اندازی خواهد شد در اوایل سال آینده. نام و طول قایق بادبانی می آید از سال 1963 تا سال لامبورگینی تاسیس شد.

“اگر من تا به حال تصور کنید که یک لامبورگینی در آب, این امر می تواند چشم انداز من” گفت: Stefano Domenicali رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Automobili Lamborghini, در بیانیه ای.

Lamborghini Yacht

63-پا قایق بادبانی بود مدل دهید پس از Sián FKP 37 سوپراسپرت هر چند طراحان با استفاده از تأثیرات دیگر از کلاسیک Lamborghinis از ’60s و 70s. کپی رایت لامبورگینی

63 طراحی الهام گرفته شده بود از لامبورگینی Sián FKP 37—آن سوپراسپرت هیبریدی که برای اولین بار به استفاده از supercapacitor فن آوری—همراه با Lambos از دهه های قبلی. Sportscar و قایق بادبانی سازنده همکاری نزدیک در هر جنبه از طراحی با تمرکز بر روی قایق بادبانی را با سرعت و بسیار سبک وزن و قطعات از جمله فیبر کربن بیرونی. قایق بادبانی وزن آن فقط 24 تن.

آن را یک چالش به دلیل رسیدن به سرعت های بالا در جاده ها و دریاهای آزاد نیاز بسیار متفاوت مهارت های مهندسی به خصوص زمانی که حفظ لامبورگینی طراحی شده است. در عین حال هر دو طرف بر این باورند که همکاری موفق بوده است. “این motoryacht تبدیل خواهد شد به عنوان اینده یک آیکون به عنوان ماشین او الهام گرفته است” گفت: جیووانی Costantino مدیر عامل شرکت ایتالیایی دریا ،

تعظیم چراغ ادای احترام نه تنها به Sián FKP 37 اما همچنین به لامبورگینی ماشین مفهوم Terzo Millennio که هر دو متمایز خود را برای Y-شکل چراغ های جلو. خطوط نیز شامل ارجاع به لامبورگینی میورا و Countach از ’60s و 70s در حالی که hardtop است که با الهام از لامبورگینی roadsters.

Lamborghini Yacht

لامبورگینی جزئیات همه جا هستند حتی در مکان هایی که آنها لازم نیست به مانند صندلی و راس کنسول. ایتالیایی دریا گروه

63 خواهد بود powered by دوقلو 2000-hp مرد V12 موتورهای دیزلی فراهم می کند که 69 mph بالا پایان ساخت سریعترین تکنو مار ناوگان.

صاحبان نسخه محدود 63—وجود خواهد داشت البته تنها 63 ساخته شده است می توانید انتخاب کنید و همان رنگ و مواد است که صاحبان خودرو از انتخاب کردن از لامبورگینی را Ad Personam برنامه. داخل کشور ارائه خواهد شد در دو طرح مختلف.

طراحان مشتاق بودند به تفسیر مجدد راس در یک سبک دریایی اما با نگاه از یک sportscar. همانطور که در لامبورگینی را supercars راس تمام خواهد شد در فیبر کربن با لامبورگینی را با کربن پوست در صندلی و در داش. فرمان نیز مدل دهید همان به عنوان یک لامبورگینی. موتورهای حتی همان شروع/توقف را فشار دهید.

چک کردن قایق بادبانی جزئیات و رنگ های مختلف در زیر.

Lamborghini Yacht

لامبورگینی حضور است و حتی دیده شده در چراغ های عقب. قایق بادبانی نیست و به طور معمول دارای چراغ های عقب. ایتالیایی دریا گروه

Lamborghini Yacht

ایتالیایی دریا گروه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>