این آفریقای جنوبی منطقه تولید برنده جایزه شراب است که بانک شکستن نیست (هنوز)

در پایه Paardeberg کوه برخی از 50 مایلی شمال آفریقای جنوبی مشهور Cape Winelands نهفته است Swartland های خشن و خشک منطقه به تعداد مستقل از wineries تولید برخی از کشور متمایز ترین و در پی پس از بطری. اما با حدود 40 درصد از Swartland شراب هرگز سفر فراتر از مرزهای این کشور به تعجب می کنم اگر آفریقای جنوبی خوشحال است اجازه دهید به بقیه جهان quaff آن بیشتر مشهور Pinotages و Sauvignon Blancs در حالی که بهترین چیز را برای خود.

بر خلاف مرتب Cape Winelands تاکستان از Stellenbosch Franschhoek و پارل با صف ردیف بکر تاک Swartland است ژولیده, untrellised قدیمی-بوش تاک حمل کمتر آشنا varietals مانند Sémillon Gris Carignan, Cinsaut و تینتا Barocca. سخت به آب و هوا گرم و شادی بخش با روز سرد در شب—ایده آل برای Rhône انواع و مون بلان. و با وجود ناهموار unfussy آغاز و به طور کلی عدم دلار بالا بازاریابی تهاجمی, Swartland شراب (و شراب سازان) باید متصلب جوایز متعدد در سال های اخیر است.

The 2017 Sadie Family Columella

در سال 2017 Sadie خانواده Columella این Sadie خانواده

“ترکیبی از آب و هوا و فراوانی از انگور و باستان viticultural خاک به ما می دهد سالم انگور است که دارای غلظت طبیعی از عطر و طعم و تعادل کامل از بافت و طراوت می گوید:” شراب کریس Mullineux از Mullineux & Leeu کارخانه شراب سازی اجرا می شود او با همسرش, Andrea. در سال 2016 آندریا نام شراب در جهان توسط علاقه مندان شرابو اگر شما می خواهید برای گرفتن دست خود را بر روی یکی از این دو را بیشتر تحسین برچسب مانند مواد معدنی به جلو گرانیت مون یا تند, شدید شيست Syrah آماده برای انجام برخی از legwork: Mullineux & Leeu تولید تنها 100 و 200 نفر در سال بود.

“ما تنها انتخاب بهترین مطلق بشکه برای نهایی شراب می گوید:” کریس که forgoes انتشار یک فهرست در تمام زمانی که محصول این است که تا خود را به استانداردهای دقیق. و بسیاری از برنامه سازان مستقل در منطقه هستند و به همین وسواسی در مورد کیفیت و ظاهر جونگ با مقیاس; چند هزار مورد در هر سال می تواند به عنوان یک نمونه از آزادی. Eben Sadie بنیانگذار Sadie خانواده شراب و برنده 2017 سازان’ شراب جایزه از موسسه کارشناسی ارشد از شراب تولید فقط از 6000 مورد در سال است. عمومی تخصیص بطری های خود را—از جمله لایه و خاکی Columella ساخته شده با Syrah Mourvèdre, Grenache, Carignan, تینتا Barocca و Cinsault و بافت Palladius با رایحه سیب و گلابی از ترکیبی از مون بلان Sémillon, Grenache Blanc Viognier و چندین نفر دیگر—به فروش می رساند ظرف 48 ساعت به طور عمده به خصوصی زیرزمینهای.

The Mullineux Family 2017 Granite Old Vines Chenin Blanc

این Mullineux خانواده 2017, گرانیت, پیر تاک مون بلان این Mullineux خانواده

مثل خیلی از آفریقای جنوبی لوکس, صنعت, Swartland شراب نشان دهنده ارزش فوق العاده ای در لحظه و در می دانم صادرکنندگان در حال شروع به گرفتن اخطار با پی بطری فرود Stateside هر دو در قفسه و آنلاین. آستور Wines & Spirits در منهتن ارائه می دهد هر دو در سال 2017 Sadie خانواده Columella (160 دلار) و Mullineux خانواده 2017, گرانیت, پیر تاک مون بلان ($165). حتی در قیمت دلار آنها مطلق سرقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>