آیا می دانید که مدفوع خود را یک شاخص بسیار خوبی در مورد سلامتی و رژیم غذایی ؟ همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک شاخص از روده خود را سلامت به همین دلیل است که چیزهایی مانند قوام مدفوع خود را از مسائل و همچنین به عنوان چگونه مکرر شما نیاز به رفتن به حمام. اگر شما به دنبال برای کمک به پیگیری سلامت خود را, سپس این توالت هوشمند می تواند مورد علاقه شما.

تبلیغات

به نظر می رسد که یک گروه از محققان در حال کار بر روی توسعه یک سنسور بسته به توالت خود را که به نوبه خود آن را به یک هوشمند ، توسط smart, توالت, منظور ما یک توالت می آید که با سنسور است که باید توانایی تجزیه و تحلیل مدفوع خود را هر زمان که شما رفتن به توالت در نتیجه اجازه می دهد شما را به نظارت بر سلامت خود را از راحتی از خانه خود را.

این سنسور قادر خواهد بود برای بررسی چیزهایی مثل قوام و رنگ و حتی سطح قند خون و گلبول قرمز خون. برای کمک به محافظت از حریم خصوصی کاربر محققان پیشنهاد کرده اند با استفاده از بیومتریک امنیت. این نه تنها شامل استفاده از اسکنر اثر انگشت برای تأیید هویت کاربر, اما همچنین با تکیه بر “analprinting”.

بله, این است که دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل که در آن چین های مقعد خود را می توان مورد استفاده برای شناسایی و تأیید هویت شما را هنگامی که شما با استفاده از این سیستم (ظاهرا چین از ما مقعد منحصر به فرد برای هر یک از ما). ما مطمئن هستیم که پژوهشگران به نوبه خود از فناوری خود را به یک محصول واقعی اما آن را به صدا مانند یک ایده جذاب با این وجود.

در زمینه پزشکی. بیشتر بخوانید درباره سلامت. منبع: thenextweb

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im