این مجموعه از 8 Ultra-نادر تک مالت اسکاچ بندی می تواند شما را برای $25,000

در اینجا شانس خود را برای به دست آوردن هشت بطری مجموعه ای از برخی از نادرترین تک مالت اسکاچ whiskeys تا کنون ارائه شده برای فروش به عنوان یک مجموعه. مناسب تعمید پریما & Ultima مجموعه آنها نشان دهنده اولین و آخرین فهرست بندی در نوع خود بوده است کشیده شده از یک تعداد محدودی از casks که تا به حال شده است برای چندین دهه با چنین یاد مشروب به عنوان Lagavulin, Mortlach و بندر الن.

اضافه کردن به خود انحصار هر یک از این واحد malts شد شخصا انتخاب شده از scarcest بر بشکه در گسترده انبار Diageo—یکی از بزرگترین تولید کنندگان ارواح—خود را در سطح بین المللی مشهور استاد ماشین مخصوص مخلوط کردن, جیم بوریج که صرف 40 سال گذشته نظارت بر بیش از 10 میلیون casks از بیش از 29 مختلف مشروب و که نشان دهنده هر whisky-ساخت منطقه در اسکاتلند است. در نتیجه هشت بندی در این افتتاحیه پریما & Ultima مجموعه را تشکیل می دهند مجازی مایع تاریخ قرن بیستم واحد تقطیر ویسکی مالت.

برای مثال در سال 1971 Cragganmore می آید از آخرین چلیک پر شود با ارواح ساخته شده از زغال عکسهای که قبلا استفاده شده توسط این Speyside تقطیر (در سال 1972 Cragganmore تبدیل منحصر به فرد خود را کوتاه کلفت, تخت, صدر, گلدان, عکسهای به بخار گرمای تولید شده توسط نفت اخراج مشعل). این مجتمع 48 ساله ویسکی است که در گذشته ساخته شده توسط Cragganmore را “زمان” روش تقطير. 1988 سینگلتون در Dufftown نشانه سال که این تک مالت را در حال حاضر-مشخصه های گیاهی-میوه ای طعم برای اولین بار ایجاد شده به عنوان یک نتیجه از نوآورانه آهسته-روش تقطیر; این 30 سال-ویسکی گرفته شد از سه نفر از باقیمانده casks. و 25 سال 1994 Mortlach می آید از یکی از آخرین از اول پر پدرو Ximenez و Oloroso-چاشنی بلوط casks در کارخانه یا محل تقطیر. این یک مثال کلاسیک از ویژگی های عضلانی که “جانور از Dufftown” (به عنوان این ویسکی است که گاهی اوقات به نام) شناخته شده است. همه single malt whiskeys در Prima & Ultima مجموعه های غیر لرز فیلتر شده و بطری را در خود چلیک نقاط قوت است که طیف وسیعی از 87.4 اثبات برای 1971 Cragganmore به 110.2 اثبات برای 1994 Mortlach.

“بیش از 40 سال گذشته من کار کرده اند و از نزدیک با ما مشروب در سراسر اسکاتلند و من به اندازه کافی خوش شانس شاهد تغییرات بزرگ در whisky صنعت” گفت: بوریج. “هر یک از هشت بندی من برای انتخاب پریما & Ultima می گوید داستان از میراث و ساخت و انتخاب من آنها را از قرار زیرند از اهمیت شخصی به من.”

افتتاحیه انتشار پریما & Ultima مجموعه در دسترس خواهد بود برای خرید در 20 ، 000 پوند (حدود 25000$) هر مجموعه به طور مستقیم از طریق منصوب پریما & Ultima عوامل در سراسر جهان (فرد تحویل ترتیبات ممکن است نیاز به ساخته شده در ایالات متحده خریداران با توجه به غیر استاندارد 70 cl. بطری اندازه جمع). جهانی ثبت نام باز خواهد شد در تاریخ 22 ژوئیه برای ویسکی جمع کسانی که مایل به خرید یکی از 237 مجموعه کامل هر یک از آنها خواهد بود همراه با 20 میلی لیتر نمونه از هر ویسکی و یک limited-edition کتاب حکایات شخصی از بوریج (تماس با ما [email protected] برای جزئیات بیشتر).

علاوه بر این پریما & Ultima مجموعه شماره 1 با بوریج را امضا بر روی هر یک از هشت شماره بطری خواهد شد به حراج گذاشته شده آنلاین توسط ساتبی در 26 اوت تا سپتامبر 2, با تمام درآمد حاصل از این فروش در حال اهدا به WaterAid بریتانیا بر اساس غیر انتفاعی متمرکز بر آب دسترسی و بهداشت در سراسر جهان است.

با توجه به غیر قابل تعویض rarities, آن است که یک ماده از حدس به اینکه آیا یا نه هر یک از این whiskeys (20 میلی لیتر نمونه بطری وجود) را همیشه باز می شود و یا به سادگی نگه داشته و به عنوان یک سرمایه گذاری. در هر صورت آنها نشان دهنده متنوع و بینش جذاب به ویژگی های فردی از single malt بندی ،

کامل پریما & Ultima مجموعه

  • Caol Ila 1984 (35 سال 50.8% ABV سالخورده در دوباره پر کردن و ساک بلوط کون 499 بطری)
  • Clynelish 1993 (26 سال 49.8% ABV سالخورده در دوباره پر کردن بلوط آمریکایی casks 941 بطری)
  • Cragganmore 1971 (48 سال 43.7% ABV سالخورده در اول پر ex-شری کون 352 بطری)
  • Lagavulin 1991 (28 سال, 50.1% ABV سالخورده در دوباره پر کردن بلوط آمریکایی casks 1,013 بطری)
  • Mortlach 1994 (25 سال, 55.1% ABV سالخورده در اول پر پدرو Ximénez چلیک و oloroso-چاشنی اروپایی بلوط کون 389 بطری)
  • بندر الن 1979 (40 سال 51.2% ABV سالخورده در دوباره پر کردن و ساک بلوط کون 436 بطری)
  • سینگلتون از Dufftown 1988 (30 سال 48.8% ABV سالخورده در دوباره پر کردن بلوط آمریکایی casks 469 بطری)
  • Talisker 1988 (31 ساله 51.4% ABV سالخورده در دوباره پر کردن بلوط آمریکایی casks 721 بطری)

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>