این یاقوت-با پوسته بطری Cabernet خواهد بود تبدیل به طلا و جواهر زمانی که شما به پایان شراب

چه بهتر از گرفتن دست خود را بر روی یک نادر بطری جواهر تاکستان Cabernet Sauvignon? داشتن تنها شراب خود را 2019 VIP بشکه انتخاب پوسته در 120 یاقوت. کوچک و مستغلات رشد cabernet تولید از دره نپا با همکاری دره سیلیکون رفتن به طلا و جواهر, Stephen Silver, به ارائه منحصر به فرد بسیاری در آینده V بنیاد شراب جشن “حرکت 2.0” دیجیتال حراج را در 8 اوت. تاسیس شده توسط ESPN و جیم Valano اواخر افسانه ای بسکتبال مربی از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی پایه و اساس مطرح شده پول برای تحقیقات سرطان از سال 1993.

بطری بر ارائه شد زاییده افکار از سنگ های قیمتی تاکستان امی علائم Dornbusch و استفان نقره جواهرات زیبا را Jared نقره که هر دو در خدمت در هیئت V بنیاد. در حالی که همزیستی خود را با نام شرکت ممکن است به نظر می رسد مانند آشکار بنیاد برای جفت شدن این دو به اشتراک گذاشتن یک اتصال است که می رود به بازگشت به ریشه های خود را.

“ما خریداری جواهر از صاحبان اصلی آن [Paul Frank] در سال 2008 اما بنیانگذار gemologist, که جایی است که نام آن از” می گوید Dornbusch. “جارد پدر برای او کار می کرد مرتب سازی الماس آسفالته زمانی که او خود را شروع در کسب و کار طلا و جواهر. این یکی از آن شش درجه جدایی نوع از همه چیز.” Jared که پسر استفان نقره ای می گوید: پدر خود را به کار می رفت برای فرانک زمانی که او فارغ التحصیل از موسسه گوهرشناسی امریکا. “من در واقع در بطری سنگ های قیمتی در خانه ما که رفتن تمام راه برگشت به سال 1998 و 1997.”

تاکستان است که شناخته شده برای رشد خود میوه و تبدیل پایان cabernet در آن 6 هکتار در Yountville, در لبه دره نپا—منطقه معروف به “مثلث طلایی” برای آن منحصر به فرد تنوع در خاک که معلوم شراب با کیفیت. سنگ های قیمتی باعث می شود فقط از 1500 نفر در سال و آن آخرین پروژه روبی, انتخاب نام بعد از Dornbusch اول متولد شده و توسعه یافته در همکاری با نخبگان شراب توماس رودخانه قهوه ای است.

“برای این شراب و این فقط سه تا چهار بشکه از همه تولید ما می گوید:” Dornbusch. “ما طعم همه ما بشکه و انتخاب ویژه با توماس که واقعا بهترین انتخاب ممکن است از ما تاکستان. معمولا حدود 75-100 موارد و آن را به طور انحصاری به لیست پستی ما و ما همیشه از فروش. اما ما هرگز انجام داده ام یک قالب بزرگ قبل از پس این کار را باید بسیار خاص است.”

که کاملا کتمان حقیقت است. بطری بود که دست انتخاب شده از یک شیشه ساز خواهد آمد آراسته در 120 یاقوت در مجموع بیش از 5 قیراط تعارف استفان نقره جواهرات زیبا. “ما در واقع هرگز تولید چیزی شبیه به این قبل از, پس از آن کمی از یک آزمایش برای ما زرگران” می گوید: نقره ای. سنگهای قیمتی خواهد بود دست به قلم در بطری. اما icing در کیک است که هنگامی که صاحب مصرف بطری, Stephen Silver را حذف یاقوت را سفارشی قطعه از طلا و جواهر. “همچنین رفتن به در آمده بسیار چشمگیر شراب-اندازه جعبه طلا و جواهر است که تقریبا مانند یک گنجه که شما می توانید برای باز کردن و نمایش در انبار شراب خود را می گوید:” نقره ای.

و در صورتی که شما نیاز به یک دلیل به گرفتن دست خود را در جواهر یاقوت انتخاب Dornbusch خیلی ایده مبتکرانه. “ما شراب می تواند به راحتی در سن 20 تا 25 سال—دیگر فرمت های دیگر آنها می تواند سن می گوید:” Dornbusch. “البته این می تواند لذت می برد هر چه زودتر از آن, اما من فقط با خودم فکر” چه شگفت انگیز تولد-سال شراب این خواهد بود برای هر کسی که دارای یک دختر متولد شده در سال 2019. آنها می توانند آن را باز کنید زمانی که او تبدیل می شود 21 و او می توانست باور نکردنی بطری برای به اشتراک گذاشتن با دوستان خود و سپس یک قطعه از طلا و جواهر ساخته شده است.” چگونه است که برای فارغ التحصیلی وجود دارد ؟

به بالا از آن خاموش از دست رفته را نیز با یک شام ویژه با Dornbuschs و Silvers برای لذت بردن از جواهر کتابخانه از شراب همراه با یک مهمان ویژه سرآشپز برای مرتب شود در یک تاریخ آینده است.

در حالی که یک پیشنهاد شروع نشده است تاسیس شده برای بطری Dornbusch می گوید آنها با توجه به یک “آن را خرید در حال حاضر” گزینه به لحن $50,000. اما باید آنها را به خوبی در آن ارائه یکی دیگر از بطری می تواند قرار داده تا برای حراج زندگی می کنند بسیاری است.

“این سال برای اولین بار ما با تجربه مجازی حراج می گوید:” Dornbusch از شراب متمرکز جمع آوری کمک است که به طور معمول برگزار می شود فرد در دره نپا. “ما در حال استفاده از یک مناقصه آنلاین پلت فرم به نام بیشتر دادن. به طور معمول ما باید بین 30 تا 35 بسیاری حراج, اما در این سال ما افت ارزش آن را پایین و واقعا در حال تلاش برای تمرکز دهنده دلار به هفت واقعا بزرگ بسته است.”

بسیاری دیگر شامل یک VIP تجربه در 2021 سوپر باول در خلیج تمپا یک تعطیلات رویایی بسته های حسن نیت ارائه میدهد از منحصر به فرد تفریحی و Cakebread انبارها و بلیط به 29th سالانه ESPY awards.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>