این شاهوار 18 میلیون دلار در لندن عمارت می آید با یک زیر زمین سالن کوکتل و منطقه

از اوایل 1900s برگ هملت سنت جورج هیل فقط در غرب لندن بوده است با احتیاط دور-از-این-شهر پناهگاه برای بسیاری از جهان فوق العاده ثروتمند و مشهور.

در یک زمان و یا دیگر ساکنان را شامل بیتلز جان لنون و رینگو استار التون جان, تام جونز, کیت وینسلت و سابق فرمول 1 راننده خودرو مسابقه Jenson Button. به علاوه ارتش از حریم خصوصی-محافظ رهبران کسب و کار politicos و دیپلمات. و بازیکنان فوتبال. تعداد زیادی از بازیکنان فوتبال.

مجموعه ای در بیش از 900 دردار-و-امن هکتار با قصرها فرماندهی قیمت به $20 میلیون, St. george’s Hill است که اغلب لقب بورلی هیلز بریتانیا.

جدیدترین علاوه بر این به سنت جورج در یکی از بزرگترین و priciest خواص نشده است. Grosvenor House به درستی به نام پس از یاد هتل پنج ستاره در لندن Mayfair است که به تازگی به اتمام 14,300 فوت مربع قرمز آجر گرجی سبک گسترش است که در بازار برای £14.5 میلیون یا 18 میلیون دلار.

مسلما آن دیدنی ترین ویژگی های بزرگ آن پایین همکف— همین حالا تماس بگیرید و آن را به یک زیرزمین است که در حدود 6 ، 000 متر مربع است که تقریبا به اندازه دو زمین تنیس.

سازنده کاریبد تحولات, گزارش حفر تقریبا 150,000 فوت مکعب از خاک به ایجاد قنات فضایی که خانه را به آنچه استرالیایی تماس “اوقات فراغت پیچیده است.”

آسانسور پایین و شما پیدا کردن این نوع از امکانات شما می خواهم انتظار در سوانک Grosvenor House hotel. رفت و آمد مکرر به سبک آبگرم شامل یک سالن 39-پا بلند, استخر, وان داغ, اتاق بخار, اتاق ماساژ و سونا.

برای سرگرم کننده وجود یک لابی-سبک سالن با منحنی نوار کوکتل طراحی شده توسط پیشرو انگلستان طراحی داخلی خانه الکساندر جیمز. آنها همچنین ایجاد, براق, نیم دایره پیاده روی در انبار شراب در پشت آن.

Grosvenor House London

این خانه رفت و آمد مکرر به سبک امکانات رفاهی مانند این استخر سرپوشیده. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Savils

درب از منطقه استخر باز کردن در برای بزرگ داخلی-فضای باز عرشه که مناسب برای احزاب است. همچنین در این طبقه یک فیلم اتاق خود شامل کارکنان مجموعه و یک گاراژ بزرگ به اندازه کافی برای یک کوئینتت از اتومبیل.

Grosvenor House London

انبار شراب. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Savils

و پس از آن وجود دارد بقیه از خانه. سطح اول ویژگی های ظریف طراحی اتاق با درب منجر به چمن آراسته یک به همان اندازه اتاق ناهار خوری زیبا به همراه یک نور پر از دفتر و مجاور کتابخانه.

Grosvenor House London

زیرزمینی کوکتل سالن. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Savils

این خانواده بزرگ اتاق متصل با یک براق خوردن در آشپزخانه در حالی که نزدیک یک دوربین دوم آشپزخانه برای مهمانی شام مواد غذایی دبستان.

مزین به شکل دراورده آهن راه پله منجر به اتاق خواب طبقه با اندازه کارشناسی ارشد مجموعه کامل با Kardashian شایسته پستو و اتاق خواب ensuite.

Grosvenor House London

بخشی از قنات حزب منطقه با دسترسی به خارج از منزل. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Savils

Grosvenor House London

سینما اتاق. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Savils

در حالی که Grosvenor House باعث می شود محل مناسبی برای خود quarantining زمانی که محدودیت شروع به بلند کردن یک پیاده روی کوتاه از خانه شما را به سنت جورج معروف فقط کاربران 18 سوراخ گلف باشگاه به همراه املاک و تنیس در سطح جهان مرکز با 30 چمن و آب و هوا همه دادگاه ها.

Grosvenor House London

نیم دیگر این منطقه است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Savils

“این است که بدون شک یکی از بهترین خانه های ارائه شده برای فروش در سنت جورج هیل در سال های اخیر می گوید:” تروور کارنی اموال عامل مستقر در لندن کارگزار Savills که دارای فهرست.

Grosvenor House London

اتاق خانواده. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Savils

“این خانه با معماری عظمت و ظرافت و ناز و نعمت است که ساخته شده با بالاترین سطح ساخت.”

Grosvenor House London

این طرح باز ناهار خوری و آشپزخانه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Savils

Grosvenor House London

مجموعه کارشناسی ارشد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Savils

Grosvenor House London

Grosvenor House در هملت سنت جورج هیل است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Savils

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>