این نادر دست ساخته شده 1956 فراری نمونه اولیه برای فروش برای $1.4 میلیون

توسط اوایل 1950s انزو فراری آمده بود به تحقق است که پایدار تولید از خیابان حقوقی اتومبیل های ورزشی یک ضرورت اگر او می خواست برای حفظ—و بیشتر—خود شرکت در مسابقه تلاش. پس از رونمایی از 250 اروپا GT در پاریس موتور نمایش در سال 1954 فراری و آن coachbuilder Pinin Farina به طور ناگهانی در بر داشت خود را هولناک با سفارشات به نقطه ای که بوتیک coachbuilder نمی تواند نگه دارید تا. یک سال یا بیشتر بعد به عنوان فراری آماده برای راه اندازی 250 GT کوپه بدنه باتون تصویب شد به Carrozzeria Boano اما نه قبل از اولیه Pinin Farina گردد نه Berlinetta نمونه های اولیه.

A 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta Prototipo.

1956 فراری 250 GT Berlinetta Prototipo برای فروش از طریق Auxietre & Schmidt. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Auxietre & Schmidt.

تنها تعداد انگشت شماری از آن نمونه اند جان سالم به در برد که یکی از آنها شاسی شماره 0435GT—در حال حاضر برای فروش از طریق Auxietre & اشمیت جمع-ماشین شرکت کارگزاری با نمایشگاه در مونیخ و ورسای. ماشین گذشته بود در طول یک RM ساتبی حراج در پاریس در سال 2015 که در آن رد و بدل شده دست برای تقریبا 1.5 میلیون دلار.

A 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta Prototipo.

تنها تعداد انگشت شماری از این نمونه اند جان سالم به در برد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Auxietre & Schmidt.

که چکش قیمت مناسب است در خط با ماشین زمان درخواست قیمت حدود 1.4 میلیون دلار; اما پس از آن قبلی فروش در سال 2015 نادر در اوایل دوران فراری از جاده خودرو شده است پیوست با آن اصلی محور عقب consummating خودرو تطبیق کامل-شماره هویت.

A 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta Prototipo.

به عنوان مثال در دسترس به فروش می رسد در حراج در سال 2015 نزدیک به 1.5 میلیون دلار. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Auxietre & Schmidt.

“یک دست ساخته شده نمونه اولیه از Pinin Farina برای فراری 250 سری باعث می شود آن را بسیار ویژه در وهله اول می گوید:” کریستف اشمیت یکی از Auxietre & اشمیت موسسان. اما اشمیت می کند نقطه را انتخاب کنید از جمله ویژگی های منحصر به فرد کوهان روی گلگیر عقب فقط پشت درهای (شبیه به 410 Superamerica) و همچنین به عنوان یک داشبورد و فرمان که خرس شباهت قابل توجه به کسانی که مورد استفاده در 250 Tour de France. این ساز افتراق نمونه از استاندارد تولید 250 GT Coupes که نورد از Carrozzeria Boano فروشگاه. “تمام این ویژگی ها را از دست داده بودند و در بعد 250 GT Boano تولید اتومبیل” اشمیت توضیح میدهد: “به عنوان آنها بیش از حد پیچیده ساخت.”

The interior of a 1956 Ferrari 250 GT Berlinetta Prototipo.

داشبورد و فرمان شبیه به کسانی که مورد استفاده در 250 Tour de France مدل. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Auxietre & Schmidt.

در حالی که اکثر فراری خبره در نظر گرفتن 250 GT Berlinetta نمونه های اولیه به میان بیشترین احترام و نفوذ grand touring فراری از دوران اشمیت اذعان دارد که نزد این خودرو ممکن است تولید تب هیجان از همه علاقمندان تنها به دلیل منحصر به فرد آن نیست ظاهر قابل تشخیص. “این خاص 250 GT Pinin Farina نمونه اولیه اتومبیل تا حد زیادی ناشناخته هستند و آمده اند تا برای فروش در تعداد کمی از موارد تا کنون,” او می گوید. “شما واقعا باید به شیرجه رفتن به این موضوع به منظور درک چگونه خاص این خودرو هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im