این نادر 1955 مرسدس Gullwing می خواهد خود را بعدی پروژه مرمت

مرسدس بنز-Benz 300 SL Gullwing شده است چرخش سر از آن برای اولین بار جاده ای در سال 1954 تبدیل شدن به یک مورد جمع آوری در طول راه. در حال حاضر یک نسخه نادر از سال 1955 در مورد ضربه حراج بلوک و آن را مطمئن شوید که به سلنیوم برای علاقه مندان به خودرو که لذت بردن از تعهد خود ميباشد.

قرار دادن در بازار توسط شرکت Gooding & Company برای آن Gearded آنلاین 2020 ویترین این Gullwing به طور خاص ساخته شده بود به عنوان یک نظم خاص ایالات متحده-صادرات ، بیرونی به پایان رسیده بود در آتش کلاسیک موتور قرمز در حالی که داخلی بود وبهلسترد در خاموش خاکستری چرم. شاسی آن برگزار می شود تا توسط آرزو نادر Rudge چرخ.

بیش از آن 65 سال تاریخ خودرو رفته از طریق پنج صاحبان تمام مستقر در کالیفرنیا یکی از آنها بود ماشین مباشر برای 40 سال. در یک لحظه از سرندیپیتی این خودرو مالک فعلی اتفاق می افتد باید به Gooding & Company خود Garth چکش متخصص با شرکت.

1955 Mercedes 300SL Gullwing

زیرچشمی نگاه کردن در خودرو را motorblock. حسن نیت ارائه میدهد از Gooding & Company

“سوارکاری به همراه تجمعات و تظاهرات به عنوان یک کودک است که واقعا چه جامد آن Gullwing به عنوان من تمام زمان های مورد علاقه ماشین” چکش گفت: Gooding & Company, در بیانیه ای. “من متعلق به خانواده این Gullwing وقتی که من 13 سال و این تنها یکی از ما تا به حال با Rudge بد گویی کردن چرخ. من هنوز هم بیش از حد جوان به درایو آن را در زمان, اما این خودرو ساخته شده تاثیر بسیار زیادی بر روی من است.”

علاوه بر آن اصلی ویژه-وضعیت سفارش و نسخه محدود از ویژگی های این مثال نیز نادر به خاطر آن ، unrestored دولت است. در حالی که برخی ممکن است در ابتدا درک که به عنوان یک نقطه ضعف آن را در واقع یک مزیت برای جمع جدی. نه تنها آن را به معنای خریدار جدید نمی خواهد که برای مقابله با هر گونه قبلی subpar ترمیم آن نیز به معنی وجود دارد هیچ سوال در مورد Gullwing اصلی جزئیات و یا پالت رنگ. به علاوه مالک می توانید ترفند خیلی بیشتر به راحتی. حراج معتقد است که این ممکن است یکی از آخرین ، unrestored Gullwing به احتمال زیاد یافت می شود اضافه کردن به آن در حال حاضر ارزش قابل توجهی دارد. قیمت گذاری هنوز منتشر نشده است اما قبلی (ترمیم) Gullwing به فروش می رسد توسط همان خانه حراج رفت برای $1.43 میلیون در سال 2016.

مناقصه شروع می شود در ماه اوت 3 و اجرا می شود از طریق اوت 7. برای کسب اطلاعات بیشتر به این Gooding & Company سایت و مشاهده عکس های بیشتر از ماشین های زیر:

1955 Mercedes 300SL Gullwing

حسن نیت ارائه میدهد از Gooding & Company

1955 Mercedes 300SL Gullwing

حسن نیت ارائه میدهد از Gooding & Company

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de