این مسابقه برنده 1966 آلفا رومئو Giulia با حداکثر سرعت دویدن GTA مال شما می تواند برای $575,000

1960s بود بسیار خوب دهه برای آلفا رومئو هر دو در و خارج از مسیر مسابقه. پیشرو در تولید مسابقه کلاس بود Giulia ظریف بادپا در اصل که سر تبدیل شده در حالی که در نظر گرفتن سهم عادلانه خود را از پرچم شطرنجی. و در حال حاضر از لحاظ تاریخی قابل توجهی مثال از ماشین است برای grabs.

نزدیک به بی عیب و نقص 1966 آلفا رومئو Giulia با حداکثر سرعت دویدن GTA کوپه شده است ارسال شده برای فروش توسط Gooding & Company. و با توجه به آن شرایط و مسابقه شجره نامه آن را سخت به فکر می کنم بهتر است در علاوه بر این به هر جدی مجموعه های خودرو در حال حاضر.

1966 Alfa Romeo Giulia Sprint GTA coupé

1966 آلفا رومئو Giulia با حداکثر سرعت دویدن GTA کوپه Gooding & Company

برای اولین بار در سال 1962 معرفی این Giulia شد ورزشی سدان با هدف کسب و کار مردان است. با آمار مصرف کنندگان مسیر متمرکز نسخه از این خودرو 105-سری Giulia GT با حداکثر سرعت دویدن بود و فقط به موفقیت در این مسیر است. که فقط یک پیش ماده برای چه آمده بود که این شرکت به زودی اولین بازی بسیار کوک, ultra-light نسخه با نام GTA (“A” ایستاده بود برای alleggerita یا “روشن”).

این خاص GTA شاسی 752648 در نظر گرفته شده است “بدون شک” معروف ترین مثال از ماشین به مسابقه در آمریکای شمالی با توجه به لیست فروش. ساخته شده در سال 1965 وارد آمریکا در سال آینده و وارد شد در افتتاحیه SCCA ترانس آمریکایی سدان قهرمانی این فصل. رانده شده توسط تیم هورست Kwech و گاستون Andrey این کوپه خواهد برنده سه مسابقه پایان دوم دو بار و ادعای قهرمانی در مبارزات انتخاباتی به پایان رسیده است. هر چند که در آن فصل تنها در مدار ماشین در شرکت های بی شماری در دوره و رویدادهای تاریخی در دهه های پس از.

تهیه شده توسط آلفا رومئو در خانه مسابقه بخش Autodelta آبگرم این GTA ویژگی های خیره کننده قرمز رد و بدل با رنگ زرد و سبز لهجه و هیچ. 6 رنگ بر روی کاپوت و دو طرف. این طراحی شده توسط یک سرحال با 1600 سی سی DOHC دوقلو-پلاگین خطی موتور چهار سیلندر جفت به پنج سرعت گیربکس دستی است که قادر به تان شدیدا از 170 اسب. هر چند آن را از طریق دست از 10 صاحبان پس از ورود stateside را به طور مداوم بوده شتافت و یا نمایش داده شده در آن زمان و در شرایط عالی است که به دلیل.

1966 Alfa Romeo Giulia Sprint GTA coupé

Gooding & Company

1966 آلفا رومئو Giulia با حداکثر سرعت دویدن GTA در دسترس نیست به عنوان بخشی از یک حراج است و در واقع برای خرید در دسترس در حال حاضر. درخواست قیمت برای خیره کننده قرمز مسابقه $575,000. و برای خبره واقعی از خودرو که قیمت فقط ممکن است یک سرقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>