این بکر 2017 لامبورگینی کنتنریو اسب سواری می تواند شما را برای خنک $3.7 میلیون

لامبورگینی را کنتنریو اسب سواری مسلما مارکی را احساساتی ترین مدل. راه اندازی در سال 2017 ویژه-نسخه سوپراسپرت ت

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399

لامبورگینی را کنتنریو اسب سواری مسلما مارکی را احساساتی ترین مدل. راه اندازی در سال 2017 ویژه-نسخه سوپراسپرت تصور می شد به مناسبت گرامیداشت روز خواهد بود-تولد 100 شرکت بنیانگذار و ferruccio Lamborghini. فقط 20 نمونه ساخته شد و در نتیجه گرفتن دست خود را بر روی یکی از مجموعه تلفیقی کمیاب دشوار است به حداقل می گویند. به طرز حیرت انگیزی یکی است فقط ذکر شده برای فروش.

نعناع-بیماری گاو خشمگین می آید استاندارد مجهز شده است و فقط 369 کیلومتر در شماره گیری. این ورزش بسیار سبک وزن فیبر کربن بدن و چرخشی بال عقب به آن آیرودینامیک لبه و همچنین به عنوان یک gleaming جت سیاه و سفید رنگ است که می افزاید تن از جنس درخواست تجدید نظر. البته Lambo امضا خطوط صاف و منحنی های ظریف نیز بیان شده با نیروی کامل است.

در زیر هود افت بالا بسته تنظیم نسخه Aventador را وحشی 6.5 لیتری V-12 که ارائه 770 اسب به ارسال موشک زمین از صفر به 62 مایل در ساعت تنها در 2.9 ثانیه است. با یک وزن به قدرت نسبت 4.34 پوند به ازای هر اسب بخار این خودرو می تواند در رسیدن به 217 مایل در ساعت در pelt. این باعث می شود کنتنریو یکی از قدرتمند ترین convertibles تا کنون ساخته شده توسط لامبورگینی. به مهار همه که خر خر کردن اسب سواری مجهز کربن-سرامیک ترمز که می تواند خودرو را از 62 مایل در ساعت به توقف کامل در تنها 102 ،

Lamborghini Centenario Roadster

تور بزرگ اتومبیل

در کنتنریو همچنین ویژگی های خودروساز اول چرخ عقب سیستم فرمان. این اجازه می دهد تا خودرو به nimbly نوبت های تیز حرکت می دهد و راننده کنترل بیشتر خودرو. راه اندازی پیشرفته یک دوقلو-هواپیما جلو شکاف است که کمک می کند تا نگه داشتن بینی چسب به جاده.

در داخل خودرو از کابین به پایان رسید در "روسو" قرمز با سیاه و سفید لهجه ها و ویژگی های 10.1 اینچ صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش. همچنین مجهز به یک دولت از هنر و سیستم اطلاعات و سرگرمی های ماهواره ای ناوبری, اتصال آیفون و تله متری تجزیه و تحلیل.

Lamborghini Centenario Roadster

تور بزرگ اتومبیل

البته همه که سوپراسپرت می آید در هزینه. در سال 2017 کنتنریو اسب سواری است که ارائه شده توسط Grand Touring خودرو از تورنتو در یک درخواست قیمت $3.7 میلیون نفر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب