Coronavirus یا نه تابستان نزدیک است و با آن می آید کباب فصل است. اگر شما می خواهید به زدن پست قرنطینه فصل (fingers crossed) با نام تجاری جدید BBQ کوره نوابغ در Traeger ایجاد کرده اند یک مدل است که وعده های خود را cookout راحت تر از همیشه.

بله ما می دانیم براق جدید پخت و پز و دستگاه هایی که ادعا می کنند به آشپزی خود را زندگی راحت تر هستند یک سکه ده. اما به لطف چشمگیر WiFi قابلیت اغاسی, 885 نادر است کوره که در واقع ممکن است ارائه آن وعده.

Traeger را با نام تجاری خاص WiFire tech متصل کوره به یک برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را که به شما می دهد کنترل بیش از پخت و پز خود را. از این برنامه شما قادر خواهید بود برای انتخاب یک دستور غذا با شیر از انگشت خود را مانیتور کنید وعده غذایی پیشرفت و حتی دریافت هشدار شما باید به نوبه خود توجه شما را به یکی دیگر از جنبه های پخت و پز. هیچ اغاسی, 885 نیست فقط وای فای را فعال کنید کوره در بازار اما به لطف Traeger برنامه به نظر می رسد یکی از راحت ترین مصرف برخی از آزار دهنده ترین و وقت گیر جنبه های پخت و پز خود را به خوبی ورق.

فراتر از آن WiFire تکنولوژی های اغاسی, 885 همچنین دارای دیگر ویژگی های برش لبه. D2 سیستم درایو مستقیم که نظارت بر درجه حرارت به مطمئن شوید که آن را سازگار باقی می ماند. زمانی که حرارت نرخهای کنترل حتی حرکت گلوله های چوبی از 20-lb. ظرفیت قیف به جعبه آتش نشانی به چیزهایی افزایش می دهد. برای سال 2020 در حال حاضر استاندارد گلوله سنسور نیز هشدار این برنامه زمانی که قیف نیاز به پر شود.

Traeger Ironwood 885 Grill

Traeger اغاسی, 885 کوره Traeger

البته همه که تکنولوژی را برای هیچ اگر کوره نمی تواند در واقع طبخ گوشت است. از اغاسی, 885 امکانات حداکثر پخت و پز در درجه حرارت 500 درجه فارنهایت و 885 اینچ مربع از فضای کوره برای کار با. که به معنی شما قادر خواهید بود به طبخ 10 مرغ هفت دنده قفسه یا نه گوشت خوک ته در یک بار است که باید بیش از کافی است. با این که فضای زیادی از آن را آسان ببینید که چرا کوره راهنمایی مقیاس در نه دقیقا-ورزشکار پروزن 170 پوند است.

اگر اغاسی, 885 آشنا به نظر می رسد به شما (و یا مبهم مانند یک درشکه چهار چرخه برای یک موتور سیکلت) وجود دارد را یک دلیل خوب برای آن است. کوره گنجانده شد به عنوان بخشی از شرکت یک موتور سیکلت-کوره همکاری با موتور سیکلت در سال گذشته است. خوشبختانه کوره خود را بسیار کمتر نادر از دوچرخه هر چند شما می توانید انتظار برای افت 1500 دلار آن را به مال شما. در ضمن کمی بیشتر ریزه اندام اغاسی 650 هزینه $1,200.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de