این جدید آنلاین کلاس آشپزی می فرستد به شما تمام مواد تشکیل دهنده و به شما امکان زوم با یک آشپز

در حال حاضر شما به احتمال زیاد تا به حال خود را پر از در خانه خمیر ترش. اما اگر شما هنوز هم گرسنه برای تیز کردن مهارت های آشپزی خود را در قرنطینه Cuiline ارائه بوتیک آنلاین کلاس آشپزی که در حال اجرا توسط مشهور جهانی سرآشپزها. و چه چیزی بیشتر آنها حتی شما ارسال مواد تشکیل دهنده.

زنده انجام شده از طریق زوم کلاس پوشش انواع غذاهای سبک به لطفا هر نوع کام. در آشپز خانه می تواند استاد تاپاس اسپانیایی با ادواردو Jimenez, کامل, یونانی, خوراک با Stefanos Akehurst, مقابله با رم لذت آشپزی با آندریا Consoli و بیشتر. وجود دارد در حال حاضر 20 تجارب مختلف در ارائه با کلاس های اضافی به طور مداوم در حال اضافه شده است.

قیمت 185 دلار در هر کدام هر تجربه شامل یک زوم اتصال تا چهار نفر—به طوری که دوستان و یا خانواده خود می توانید طبخ همراه با شما—به علاوه premeasured مواد لازم برای دو نفر چند دوره و وعده های غذایی. این جعبه از مواد تشکیل دهنده حمل به طور مستقیم به درب خود را است jampacked با سخت برای پیدا کردن ادویه جات ترشی جات و گیاهان و تولید به کمک خود را به ارمغان بیاورد معتبر منطقه ای ظروف به زندگی است. قبل از پخت و پز آشپز خانه خواسته را انتخاب کنید تا چند مواد تازه مانند گوشت مرغ یا ماهی برای اطمینان از وعده غذایی خود را با بالاترین کیفیت.

Cuiline Online Cooking Courses

یک کبابی octupus در ظرف از Cuiline یونانی تجربه پخت و پز. پل دونن

این کلاس ها به طور معمول اجرا برای دو تا سه ساعت و شرکت کنندگان با دقت هدایت شده توسط star chef است که پخت و پز در پشت سر هم درست در کنار آنها. هر مرحله از دستور پوشش داده شده است و آشپز خانه همه چیز را یاد بگیرند از برش و dicing از دبستان به هنرهای زیبا ارائه شده است.

مفهوم تصور شده بود و توسط تامار لوول که همچنین مدیر عامل دسترسی آشپزی سفر. لوول الهام گرفته شده بود برای کمک به مردم, اتصال, به دست آوردن مهارت های جدید و کشف فرهنگ های مختلف در طول قرنطینه.

Cuiline Online Cooking Courses

Tapas که شما را در تجربه. پل دونن

“ما می دانیم دست اول چقدر مردم لذت بردن از فرد در کلاس پخت و پز نه تنها به یادگیری مهارت های جدید است اما برای ارتباط با مردم و فرهنگ بیش از مواد غذایی” لوول گفت: در آزادی مطبوعات. “همین دلیل است که ما آشپزخانه آنلاین-به-آشپزخانه تجارب با سرآشپزها بالا در سراسر جهان در پایان یک وعده غذایی چند دوره است که به معنای به اشتراک گذاشته شود.”

لوول نیز تا به حال یک تمایل قوی برای قرار دادن شبکه ای از سرآشپزها در سراسر جهان به کار و با 15 در حال حاضر در فهرست او به نظر می رسد به انجام درست آن.

آماده برای همین صحن و یادگیری برخی از مهارت های جدید در آشپزخانه ؟ شما می توانید مطالعه لیست کامل کلاس ها و ثبت نام اینجا را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>